Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Brałbym Jacksona przed Ball'em. Nawet jak Ball w realu wypali w Lakers, to tu mogą znaleźć się tacy, którzy będą twierdzić że poza LA nigdzie by tak nie grał. Do tego JJ lepiej fituje do jedynego wartościowego gracza w Bulls, czyli McColluma.

Ale to żaden argument, nie dowiemy się tego, chyba, że LAL go oleje jednak. Dużo w naszym drafcie zależy do jakiej drużyny trafi dany zawodnik i to jest spory problem.

Teraz chyba spowolnienie, bo następnych userów nie ma.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surprise, surprise. Biorę Balla bo to (moim zdaniem) gracz o najlepszym ficie DŁUGOTERMINOWYM do mojej drużyny. A jako, że potencjał jego i Jacksona oceniam jako podobny - biorę Balla.

 

Kolejna kwestia to moja sytuacja kadrowa. Dobrego pg muszę przeplacić a to mi się średnio uśmiecha. Mills trochę mnie zawiódł podczas po, nie mówiąc nic o DWillu. Z Ballem to jest Gambling ale bez ryzyka nie ma zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surprise, surprise. Biorę Balla bo to (moim zdaniem) gracz o najlepszym ficie DŁUGOTERMINOWYM do mojej drużyny. A jako, że potencjał jego i Jacksona oceniam jako podobny - biorę Balla.

 

Kolejna kwestia to moja sytuacja kadrowa. Dobrego pg muszę przeplacić a to mi się średnio uśmiecha. Mills trochę mnie zawiódł podczas po, nie mówiąc nic o DWillu. Z Ballem to jest Gambling ale bez ryzyka nie ma zabawy.

 

no cholera nie zauważyłem nawet, Dre za chwilę jak Batum będzie ;) tylko pamiętaj, że Lonzo to nie full time pg, w HCO nie pogra na tej pozycji raczej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaczęliśmy? Myslałem żę jturo dopiero

13 chyba miało  być? 

 

Dobra zaraz wrzucam swój typ

 

 

Do końca drżałem kogo wybierzesz. JJ mi prawie idealnie pasuje. Tak, teraz dopiero się zacznie ciekawie.

Chociaż 4ty i 5ty pick mogę przewidzieć, ale co zrobi karpik tego zupełnie nie wiem.

Karpik weźmie rozgrywajków bo mu zostawie tak że z ttrzech może wybierać :P

 

Dobra, Dnc bierz tego DSJa i jedziemy, bo nawet Legia na forum ;)

no to pierwsza niespodzianka będzie :P bo między nim własnie się wachałem ale wolę pewniejszą opcję w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaczęliśmy? Myslałem żę jturo dopiero

13 chyba miało być?

 

Dobra zaraz wrzucam swój typ

 

 

Karpik weźmie rozgrywajków bo mu zostawie tak że z ttrzech może wybierać :P

 

no to pierwsza niespodzianka będzie :P bo między nim własnie się wachałem ale wolę pewniejszą opcję w ataku

Dzieki man. Zasadzilem sie na Dennisa i gdybys go wzial to mialbym problem, bo musialbym brac chyba Tatuma. A tak Smith dostaje pile do rak, caly zespol pod siebie i wolna reke w ofensywie. Moze ida lepsze czasy dla Sacto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HCO McCollum może być takim rozgrywajkiem. W Portland tak często grał/gra :smile:

 

McCollum na luzie, ale Ball z jego miernym handlingiem i pierwszym krokiem? nie widzę tego ;)

 

btw kto weźmie Dennisa wygrywa draft - cieszę się pójdzie z 5tką bo i tak nie miałem na niego szans, a tak bym się tylko wqrwiał, że spyliłem swój 7 pick

Karpik bierze Fox+Isaac zapewne ;>

 

I C_M ma to dokładnie ten sam problem co NYK będą mieć^

 

Karpik to będzie do jutra sto tysięcy deali składał na tych pickach :grin:

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik bierze Fox+Isaac zapewne ;>

 

I C_M ma to dokładnie ten sam problem co NYK będą mieć^

zaskoczę :)

 

 

btw mam jedną ciekawą ofertę na stole (i nie mam na myśli tej osoby, która pisała do mnie parę minut temu "Mogę coś dołożyć, zejdź trochę z Twoją propozycją ")  za pick, Ale nie jestem jeszcze w pełni przekonany.

 

Także czekam na jakieś oferty. W grę wchodzi też trade down z kimś z 14-9(zakładam, że dalej nie spadnie) jeśli zostanie na stole interesujący mnie gracz, którego mam trochę niżej w priorytetach, aniżeli tego, którego zamierzam wybrać z 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaskoczę :smile:

 

 

btw mam jedną ciekawą ofertę na stole (i nie mam na myśli tej osoby, która pisała do mnie parę minut temu "Mogę coś dołożyć, zejdź trochę z Twoją propozycją ")  za pick, Ale nie jestem jeszcze w pełni przekonany.

 

Także czekam na jakieś oferty. W grę wchodzi też trade down z kimś z 14-9(zakładam, że dalej nie spadnie) jeśli zostanie na stole interesujący mnie gracz, którego mam trochę niżej w priorytetach, aniżeli tego, którego zamierzam wybrać z 8.

Szukam także picku w 1 rundzie. Na stole Lee i Hermangomez. 

 

Wyżej wymienieni gracze mogą także posłużyć do pójścia w górę w drafcie w połączeniu z 17 pickiem, który posiadam. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.