Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za wstrzymanie wyborów, ale po pierwsze, działka rodzina i słaby zasieg a po drugie wybory wcześniejsze pokrzyżowały mi szyki. Plan był na jednego swingmana i jednego PF a swingmani wszyscy zostali a wysoki jeden i to najsłabszy bo wyzej miałem i Boldena i Swanigana. I teraz musiałem sobie odpowiedzieć na pytanie czy brać BPA czyli wg mnie Iwundu czy brać PF czyli fit czy brać jeszcze jednego gracza czyli high risk high reward. Ale parafrazując januarego - w Iwundu i Thornwellu podoba mi się to, że umieją grać w kosza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety :(

 

choć z punktu widzenia Tecu nie rozumiem wyboru jednocześnie thornwella i iwundu, bo ma już tłok na 2/3, a f.jackson był wolny.

 

 

Nad Jacksonem też się zastanawiałem, ale:

Po pierwsze, na PG też mam lub mogę mieć tłok po FA.

Po drugie - Covington, LaVine, Richardson - kończą im się za rok kontrakty i oba moje 2nd roundy są zabezpieczeniem jak ktoś będzie chciał ich przepłacać.

Po trzecie - Iwundu wg mnie ma spore szanse być nawet starterem w tej lidze a wysocy, ktorzy zostali są wielkim ryzykiem, choć może jeden się ostanie do mojego wyboru.

Co do Boldena

 

Fun Fact: Jonah Bolden won the ABA Top Prospect Award this year. The previous 3 winners of the award were Dario Saric, Nikola Jokic, & Ante Zizic.

Tak, to wszyscy wiedzą, tylko mały problem, że był od nich zdecydowanie najstarszy jak wygrywali nagrodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma potencjał i mi się podoba, oczywiście. Ale gdyby Thornwell i Iwundu mieli 19 lat to byliby w top5, to samo z Boldenem ;)

Ja oglądam tylko skróty także trudniej mi się wypowiadać, żaden ze mnie ekspert ;)

Nie miej sentymentów, ciekawe czy myślisz o tym samym graczu, ale nie sądzę. Dla funu możesz mi wysłać go na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tecu spoko wybory według mnie - też się zastanawiałem nad Thornwellem i Iwundu jako #34 i to nawet mocno ;) z jednej strony się dublują Ci gracze, ale z drugiej: jak jeden z nich będzie dobry to steal z 2nd round picka ;) i dzięki temu masz ciekawe opcje na 2/3, choć trochę tłok tam jest i nie wiem, jak z minutami będzie.

 

Ja jeszcze spróbuję wyłowić perełkę z #56 ;) ale widzę, że teraz czyścicie moich kandydatów na late 2nd w mockach, w których widziałem potencjał.

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc liczyłem już, iż ostanie mi się Iwundu lub F.Jackson, ale zostali brutalnie zwinięci mi tuż sprzed nosa.

W Hartensteina zbyt nie wierzę, ale stash przynajmniej, więc mi miejsca nie blokuje w rosterze i cóż liczyć muszę na cud, że jednak się rozwinie.

 

Trust mock drafts ;) nisko spadł Hartenstein u nas względem mocka - jak wszyscy czekali na jego decyzję, czy przystąpić do draftu i w ogóle, to myślałem, że pójdzie w top 20 ;p a tu ostał się prawie do #40 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank to intrygujący gracz wg mnie... potencjał ofensywny, ale trochę nieokrzesany, jednak to nic dziwnego, chłopak ma 19 lat. Jeśli trafi do dobrego klubu, z czasem może być nba-ready. Na razie z tą obroną pewnie nie jest.

P.S. Sorry, że tyle zwlekałem ale nie było mnie w domu i zbytnio nie miałem kiedy wejść na smartfonie.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało wiedziałem o Hartensteinie, aby go wybrać ;) a tak serio, to nawet cieszę się, że Tecu wziąłeś Iwundu i Thornwella - dzięki temu ta strata picku #39 nie jest taka bolesna, a z #34 wybrałem tego, co chciałem z #30, więc można powiedzieć wszystko zagrało ;) no i jeszcze mam #56 - zobaczymy, kto mi zostanie - moja lista coraz krótsza tych, u których widzę jakiś potencjał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być waivers, nie upieram się. Ale campy i uzupełnienia składu przez to jest w realnej NBA a zwłaszcza ważne teraz jak są te two way contracts.

Mam też swoje typy, choć mogą zostać wybrani.

 

Ktoś napisał do Kucia, bo może nie obserwować naszego draftu?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.