Skocz do zawartości

NBA Podcasty [zagr.]


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

to ja polecam Simmonsa z Currym, ktorego w sumie sluchalem juz kilka dni temu

https://www.theringer.com/the-bill-simmons-podcast/2018/8/16/17697782/stephen-curry-battling-lebron-james-golden-state-warriors-quest-for-immortality

 

 

tak jak te wszystkie podcasty z Durantem utwierdzily mnie w tym, ze on jest strasznie sztuczny i na sile probuje czesto cos udowodnic, nie czulem tez w wielu momentach szczerosci u niego i pewne wypowiedzi w sumie zaprzeczaly temu co mowil 20 minut wczesniej :)

 

tak ten z Currym byl mega spoko, na luzie, sam Steph byl bardzo naturalny i co bylo fajne nie bal sie trudnych pytan, z ktorymi nie mial problemu odpowiedziec po prostu jak jest, czesto obracajac to w zart, ale wierzylem we wszystko co mowil, cala rozmowa/wywiad byla bardzo plynna i ciekawa

nigdy nie bylem jego ogromnym fanem, nigdy tez nie bylem przeciwnikiem, ale po tym podcascie na pewno zyskal w moich oczach, a KD jak pisalem wrecz stracil (chociaz nigdy tez nie mialem wysokiej opinii jesli chodzi o jego pozaboiskowa strone i to na grubo przed decyzja o przejsciu do GSW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

halko

 

Witam po przerwie. Wracasz w idealnym momencie. Jestem świeżo po obrzydliwej ilości spotkan. Cała sobote spędziłem na oglądaniu młodych college athletes, zaniedbując przy tym kobiete, uczelnie, dom i przede wszystkim ukochane auto(on mi chociaz wybaczy). Znacie to uczucie, spedziliscie tyle czasu przed ekranem, że aż czujecie się brudni, macie do siebie niechęć i wyrzuty sumienia. Na szczescie przy kolejnym meczu to juz mija. Wiesz jaki mamy miesiąc.  

 

Powinienes zabrac sie za aktualizacje listy. Ze Stepiena odszedl Sean Derenthal, zostal scoutem w 76ers. Podów już niestety nie ma. Ostatnio z twittera zniknal tez Cole Zwicker, ale nie wiadomo jeszcze kto go przejął. Zostal na szczescie Vecenie i polecam jego ostatni podcast z Dusterem:

 

https://soundcloud.com/sam-vecenie/the-betting-on-college

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powinienes zabrac sie za aktualizacje listy. Ze Stepiena odszedl Sean Derenthal, zostal scoutem w 76ers. Podów już niestety nie ma. Ostatnio z twittera zniknal tez Cole Zwicker, ale nie wiadomo jeszcze kto go przejął. Zostal na szczescie Vecenie i polecam jego ostatni podcast z Dusterem:

 

https://soundcloud.com/sam-vecenie/the-betting-on-college

 

kurde ja już tych draftowych od dłuższego czasu nie słuchałem, w ogóle z NBA podcastów to juz w miare regularnie tylko Hang Time, Lowe'a i Duncana słucham i czasem na sen sobie zarzucam ten historyczny podcast nudziarzy ze step backa, którzy się spalają nad klubami i zawodnikami z 1949, nic tak szybko mnie nie ścina z nóg :smile:

 

no i poza tym od pewnego czasu jestem mega wkręcony w NFL i teraz feed to mam bardziej zapchany futbolem niż koszem

 

ale w ogóle gratki dla Derenthala, że zrobił taką karierę

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i poza tym od pewnego czasu jestem mega wkręcony w NFL i teraz feed to mam bardziej zapchany futbolem niż koszem

 

ale w ogóle gratki dla Derenthala, że zrobił taką karierę

 

Ja w sumie po raz pierwszy mocno zainteresowalem sie college football, sezon w zasadzie skonczyl sie w grudniu i dopiero od tego czasu nadrabiam kosza. Pewnie znasz, ale Pardon my Take  (ostatnio Shefter byl gosciem) zajmuje sie glownie basketem i footballem. Generalnie footballowe podcasty z Barstoola sa calkiem spoko, choc to bardziej luzna gadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie po raz pierwszy mocno zainteresowalem sie college football, sezon w zasadzie skonczyl sie w grudniu i dopiero od tego czasu nadrabiam kosza. Pewnie znasz, ale Pardon my Take  (ostatnio Shefter byl gosciem) zajmuje sie glownie basketem i footballem. Generalnie footballowe podcasty z Barstoola sa calkiem spoko, choc to bardziej luzna gadka.

 

niestety nie znam, CFB to jeszcze nie mój level wkręcenia, ledwo ogarniam topowych prospektów z draftu ;)

 

a z futbolowych podcastów to dla mnie nr 1 jest  mimo wszystko Around The NFL - prowadzący mają świetną chemię i merytoryczna analiza jest idealnie wyważona z dobrymi żartami, w ogóle Hanzus to w tej chwili mój ulubiony podcaster - absurdalne poczucie humoru i zero poprawności politycznej, debeściak imo

 

poza tym fajnie czasem posłuchać Lombardiego na Ringerze, bo ma mega wiedzę i doświadczenie w branży, do tego się lekko mówiąc nie pierdoli jeśli chodzi o krytykowanie trenerów i GMów

 

spoko jest jeszcze Move the Sticks, choć w porównaniu z tymi wyżej to bardzo surowy i techniczny

 

aaa, no i fajny był podcast B/Ra dopóki był tam Chris Simms, też bardzo wesoły ale jednocześnie ogarnięty typek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podbijam temat.

Ben Taylor aka ElGee35 z forum realgm ostatnio szerzej wyplynal z fajnymi krotkimi analizami na yt, ale oprocz tego robi jeszcze podcasty. Ostatnio wpadl do niego Cole Zwicker, ktory od jakiegos czasu znowu udziela sie w sieci - w sumie to malo powiedziane, oprocz pisania dla Stepiena, gosciny u Veceniego to chlop  wystepuje w prawie kazdym podcascie druzynowym z serii Locked on. Zanim zasnalem dobilem do polowy i choc na poczatku troche brakuje tu przeciwwagi jaka daje np. Sam Vecenie to ElGee nawet bez wiedzy z NCAA daje rade. Czuc, ze to jeszcze zapalency, ktorzy spedzili mnostwo godzin w domu przed komputerami jako dzieciaki. Pewnie w najblizszym czasie to sie zmieni, Cole juz w tym sezonie przez dluzszy okres pracowal dla Phoenix Suns i to jest raczej kwestia czasu zanim ktos da mu dobra propozycje i znowu zniknie z sieci. Kolega ze Stepiena Jackson Hoy od jakiegos czasu jest na stazu w klubie NBA, inny juz chyba od roku pracuje dla Phoenix.  

https://player.fm/series/thinking-basketball/ep-22-cole-zwicker-on-the-2019-nba-draft

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.