Skocz do zawartości

NBA Podcasty [zagr.]


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

jest jakis podcast któryt prowadzi JJ Redick, i miał ostatnio z Embidem

ktoś ma linka i da znać czy warto? 

https://www.theringer.com/nba/2017/11/29/16714882/jj-redick-podcast-joel-embiid

 

Redicka podcast  chyba sie teraz nazywa Chronicles of Redick ale poza 1 odcinkiem w lipcu to chyba cisza była cały sezon

 

btw właśnie słucham ostatniego Lowe Posta - jezu ale ta Nicholsowa jest wnerwiająca, ile można gadać o żarciu i wszystkim niezwiązanym z NBA...

 

polecam za to jeden z ostatnich What Really Happened, bo jest o teoriach spiskowych związanych z pierwszą emeryturą Jordana - trudno się nie zgodzi z wnioskami

 

https://www.youtube.com/watch?v=XClZJnouExY 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej apce słuchacie podcasty na androidzie?

 

Jadę na domyślnej do muzy z Huewai-a a przydało by się coś gdzie dałoby się przyśpieszyć prędkość odtwarzania.

 

Player FM jak dla mnie (Podcast Player chyba teraz się to zwie, taki z czerwoną ikonką)

 

najlepszy wybór i najwygodniejsza, choć też ma wkurwiające glitche zwłaszcza przy niemrawym połączeniu

 

a próbowałem się przesiąść z niej i badałem Stitchera, TuneIn i resztę, ale po wielu nieudanych eksperymentach wróciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja ostatnio słuchałem Richa Paula u ekipy z The Hoop Collective, ale nie polecam - nic ciekawego plus wiecej gadania kogo to Paul nie zna niż rzeczowo o czym kolwiek.

 

no Rich Paul to przecież osiedlowy seba intelektualnie, wiadomo że pierdoli ogólnikami i farmazonami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten konkretny co wrzuciłeś całkiem spoko, dobrze było slychac, rzeczowa gadka. Bede miał wiecej czasu to siąde do innych filmików/podcastów

Przy drugim lub trzecim podcascie jeden bronił strasznie rondo z czasów Bostonu i już mi się zapaliła lampka Ale póki co nie na większych wpadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Polecam podcast Simmonsa z Richardem Jeffersonem - kawał spoko konwersacji. Z resztą po tym duecie można było sie tego spodziewać.

 

Plus Simmons podczas Allstar prawdopodobnie zrobi pod z Durantem. O ile nie jestem fanem stylu gry KD i jakoś nie specjalnie lubię go oglądać, to słuchać kd nawet lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.