Skocz do zawartości

NBA Podcasty [zagr.]


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

z innej beczki, bo nie tylko o sporcie - ostatnio słucham takiego podcastu reportażowego, trochę taka amerykańska bardziej cywilizowana sprawa dla reportera, ale wciągające bardzo, w dotychczasowych odcinkach byli m.in. Muhammad Ali i Britney Spears

 

Zwie się to "What really happened?" a autorem jest niejaki Andrew Jenks

 

podejrzewam, że Kyrie Irving też słucha :D 

 

https://itunes.apple.com/us/podcast/what-really-happened/id1289993673?mt=2

 

 

no a z innych reportażowo-sportowych to oczywiście ESPNu 30 for 30 podcasts - zajebista rzecz

 

https://30for30podcasts.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, chcialbym wiedziec kto jest druga osoba w tym kraju, ktora slucha Roundball Rock podcast. Co jakis czas wspominaja o jakims fanie z PL, nawet swego czasu jakis souvenir mu przeslali. 

 

Hurd, do listy mozesz dodac Hoopshype pod z Alexem Kennedy. Zazwyczaj ma ciekawych rozmowcow z drugiego rzedu(Larkiny, Doolingi tej ligi), ktorych rozmowy nie przechodza przez siatke autoryzacji PRowcow. 3/2 tier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hurd, do listy mozesz dodac Hoopshype pod z Alexem Kennedy. Zazwyczaj ma ciekawych rozmowcow z drugiego rzedu(Larkiny, Doolingi tej ligi), ktorych rozmowy nie przechodza przez siatke autoryzacji PRowcow. 3/2 tier

 

nie znałem, ale obadam - a listy nie aktualizuje, po prostu trzeba przeczesać temat ;)

 

a z innej beczki - ja się zastanawiam co się dzieje z Ode to Oden i What's on Draft, bo się dawno nie odzywali, a przydałyby się jakieś draftowe podcasty, póki co Zwicker jest regualrnym gościem Veceniego ale jakoś nie mają zbyt dobrej chemii i słabo mi się ich słucha. No nic pewnie mieli chłopali dużo roboty z otwarciem tej nowej stronki i próbą uzasadnienia dlaczego mają Bagleya na 9. miejscu na big boardzie (wot)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znałem, ale obadam - a listy nie aktualizuje, po prostu trzeba przeczesać temat ;)

 

a z innej beczki - ja się zastanawiam co się dzieje z Ode to Oden i What's on Draft, bo się dawno nie odzywali, a przydałyby się jakieś draftowe podcasty, póki co Zwicker jest regualrnym gościem Veceniego ale jakoś nie mają zbyt dobrej chemii i słabo mi się ich słucha. No nic pewnie mieli chłopali dużo roboty z otwarciem tej nowej stronki i próbą uzasadnienia dlaczego mają Bagleya na 9. miejscu na big boardzie (wot)

 

http://podbay.fm/show/1249189650/e/1510502805?autostart=1 - polecam ten na start, z ostatnich to jeszcze byl fajny z Brandonem Paulem z SAS

 

Co do draftowych to tez mi sie ciezko slucha Zwickera z Veceniem. Game Theory jest znacznie lepsze z Reagsem, a propos Fundamentallly  Sound teraz beda mieli pod 2 razy w tygodniu. 

 

Ekipa ze Stepien pewnie w najblizszym czasie wystartuje z podcastami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do draftowych to tez mi sie ciezko slucha Zwickera z Veceniem. Game Theory jest znacznie lepsze z Reagsem, a propos Fundamentallly  Sound teraz beda mieli pod 2 razy w tygodniu. 

 

 

 

no Vecenie imo jest kiepskim hostem a duzo lepszym gościem np. u Leroux na realGM. Na tym ostatnim podcaście już tak męczył bułe jakimiś no-nejmami z małych uczelni, że Zwickerowi chyba aż się głupio zrobiło, gdy musiał co chwile powtarzać, że nie ma pojęcia o kim mowa. Dla mnie debeściakiem jest Whittington - mistrz szydery i ciętej riposty, kurde no stęskniłem się, niech coś ruszą.

 

Póki co zauważyłem że na Stepienie jest forum, na którym można z nimi pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy probowalem juz tych podcastow Woja i szczerze mowiac uwazam je za totalnie hmm... nijakie i jałowe

 

zaczynajac od jego sposobu mowienia, ktory jest zupelnie bez emocji, poprzez budowanie pewnych pytan i narracji, gdzie zawsze troche liże kazdemu dupe

 

wiadomo ze jak sie ma kogos jako goscia, to pewnych rzeczy mu nie powiesz i musisz sie w jakis okreslony sposob zachowywac, ale u Woja osobiscie wyczuwam w tym wszystkim taka 100% sztucznosc i strach przekroczenia pewnej granicy i powiedzenia czegos nie tak, tym sie rozni dla mnie od takiego Lowe'a ktory jest na ogol bardzo kulturalny i jak to sie mowi po ang "respectful" ale jak ma zupelnie odmienne zdanie na jakis temat, czy jakis nawet zarzut do swojego rozmowcy to nie boi sie tego powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po podcaście Woj z Meyerem. Już wiem jak on przekonuje ludzi do podpisania z Dubs. Spotkanie zaczyna gadać i FA zasypiają i budzą się a tu pach pytanie. No to co podpisujesz z nami? A im jest głupią że zasnęli i się godzą. Strasznie słaby rozmówca.

dokładnie nie wytrzymałem 15 minut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.