Skocz do zawartości

NBA Podcasty [zagr.]


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

no nie uwzgledniles The Starters o ktorych wspominales, rozumiem ze ich daily to nie jest typowy podcast a tv show, ale w kazdy piatek wypuszczaja wlasnie podcast ponad godzinny oprocz piatkowego TV show

 

ja chlopakow slucham od conajmniej 5 lat i dla mnie to jest najwyzsza polka podcastow, styl maja swoj wyrobiony juz od lat i moze po prostu idealnie trafia w moj gust, ale dla mnie to jest top3 obok Zacha i chyba Simmonsa (ktory jest tak wysoko nie za caloksztalt a za pojedyncze perelki jak te podcasty z Durantem z tego roku czy Jimmym Butlerem)

 

+ co do The Starters to jeszcze

wtorkowy twitter show, nagrywaja to live o 17 mozna ogladac z video a potem wisi tylko jako audio dosyc podobne do piatkowego, takie luzniejsze spojrzenie na NBA

 

 

link tutaj:

 

http://www.nba.com/the-starters-podcasts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3/2 tieru mozna jeszcze dorzucic The Fundamentally Sound. Tam juz jest troche luzniejsza forma, skupienie sa bardziej na NCAA, a wspolgospodarzem jest byly gracz Wisconsin. 

 

https://player.fm/series/the-fundamentally-sound-podcast

 

Byly jeszcze fajne pody Nuthing But Nylon, ale to juz typowo dla nerdow i od 2 miesiecy nic nowego od nich nie wyszlo, jakkolwiek polecam stare audycje, zwlaszcza dla statgeekow.

 

Jeszcze jest In the zone z Chrisem Broussardem oraz The Step Back. Tego pierwszego nie moge sluchac ze wzgledu na prowadzacego(mimo ze goscie potrafia sie u niego otworzyc - Eddie House np. z ostatnich), a tych drugich(TSB) to szkoda komentowac.

 

Basketball Analogy odpuszczam po 10 minutach. Give Harper the show! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Nothning but Nylon chyba kiedyś dawno jeden lub dwa odcinki słuchałem i było całkiem niezłe. Chociaż głównie analytics i liczby, ale mądrze gadali.

 

Z takich co długo od jakiegoś czasu nie nadają był jeszcze Unquestionably Raw podcast od 16 Wins a Ring, też nawet dawał radę, ale nie wiem co się z nim ostatnio stało.

 

No a Broussarda niestety nie toleruję, dla mnie jedna liga z S.A.Sem,Cowherdem i resztą krzykaczy ;)

 

No a sam TrueHoop miał kiedyś fajne momenty ale zeszli na psy, to co się tam dzieje to całkowity przerost formy nad treścią niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze przeciez sa te podcasty Jeffersona z Fryem + Draymond ostatnio jakis podcast zrobil jesli sie nie myle + kiedys bylo cos od Shaqa, to jeszcze zyje??

 

nie wypowiadam sie ani nic bo nie sluchalem za bardzo, Jeffersona sluchalem raz jak nagrywali lecac samolotem jakosc dzwieku byla slaba przez to, tragiczna wrecz ale i LeBron pogadal i Kyrie wiec posluchalem

i raz sluchalem jak byl Timmy D no i ten odcinek to było istne złoto, ale ogolnie nie slucham bo po prostu czasowo nie ma kiedy sluchac wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jalen i Jacoby sie zjebali mocno odkad przeszli pod Espn z Grantland, w Grantland bylo same NBA a tu jest mydlo i powidlo, duzo stracili na tym

 

Elhassan czy Windhorst maja dobre story ale to prawda, podcast jest przeprodukowany , jakby zrobili 40 minut zamiast 80 bylby super

 

Duncd on przestalem sluchac ze wzgledu na jakosc , slucham podcasta jak jade autem i jak jakosc jest gowniana to odpadam, niech zmienia studio , mikrofony to pogadamy

 

Simmons ma akurat fajne jedynie podcasty tylko nie o koszykowce, jak mowi o nba to mieli to po 3 tygodnie, mailbag twitter podcast kolumna - House to przyjeb i porazka internetow ale niestety jak rozkrecal podcast to nie mial partnerow do gadki

 

Stugotz i Lebatard maja content dobry i ciekawe spojrzenie , szkoda tylko ze ciezko sie do niego dostac a przesluchiwac tych bzdur o dupie Maryni ni idzie

 

Ogolnie podcast rzadzi jak dla mnie , najlepsze medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze przeciez sa te podcasty Jeffersona z Fryem + Draymond ostatnio jakis podcast zrobil jesli sie nie myle + kiedys bylo cos od Shaqa, to jeszcze zyje??

 

 

 

Road Trippin to się chyba nazywa, słyszałem, że fajne, ale w moim przypadku niechęć do drużyny Cavaliers na razie wygrywa z ciekawością, może się przemogę jak przerąbią te finały i  będę ich wtedy nieco mniej nienawidzieć ;)

 

A tak na marginesie to RJa bardzo lubię, mądry gość, powinien kiedyś na stałe zostać komentatorem albo analitykiem w studio.

 

Elhassan czy Windhorst maja dobre story ale to prawda, podcast jest przeprodukowany , jakby zrobili 40 minut zamiast 80 bylby super

 

 

 

No właśnie, pamiętam jak kiedyś był Elhassan i Stephen Jackson i różne insiderskie historie z czasów Suns leciały, świetne rzeczy o Robinie Lopezie itd, są tam czasem perełki tylko przez warstwę gówna się ciężko przebić, bo czasem pierwsze pół godziny gadają o serialach albo o tym co żarli wczoraj na kolację. A już najgorszy jest piątkowy mailbag z tą młodą mało ogarniętą laską Kaylee czy jakoś tak, no żenada jak się do niej przystawiają te dziady, a stawiam, że Harper to już ją zdążył puknąć.

 

Jeszcze Radio Ethan był dobry no ale jak wiadomo Strauss wyleciał. Arnovitz jest też mądry gość ale to jego LGBT zmanierowanie i porównywanie gry do wina i baletu etc.  jest dla mnie trudne do zdzierżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Road Trippin to się chyba nazywa, słyszałem, że fajne, ale w moim przypadku niechęć do drużyny Cavaliers na razie wygrywa z ciekawością, może się przemogę jak przerąbią te finały i  będę ich wtedy nieco mniej nienawidzieć ;)

 

A tak na marginesie to RJa bardzo lubię, mądry gość, powinien kiedyś na stałe zostać komentatorem albo analitykiem w studio.

 

 

https://art19.com/shows/road-trippin-with-rj-and-channing/episodes/403e5083-a487-4384-89a7-fa33beaae68a

 

zbadaj przynajmniej odcinek z Duncanem, jak pisałem - złoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Full 48

Nowy na rynku podcast B/R autorstwa Howarda Becka i Jordana Brennera od razu stał się jednym z moich ulubionych. Fajna forma 30 minut wywiadu i 30 min newsów + luźnej gadaniny.

Jak przy takiej nazwie podcast nie trwa 48 minut???? ;-)

 

Vertical with JJ Reddick

Dawno go nie było słychać w eterze, ale jeśli wróci to zdecydowanie jest to pozycja obowiązkowa.

Ciekawe kiedy to nastapi bo przeciez juz dosyc dawno nie gra i mogl sklecic pare podcastow z Clippersami...

plus dzieki temu eksperymentowi juz wiadomo co bedzie robil Redick po zakonczeniu kariery w NBA ;-)

 

albo swojego kumpla House’a to niestety jest za dużo pi****lenia od rzeczy

Zastanawiam sie czy ten kierunek go nie zgubi bo kiedys mial wielu dobrych i roznorodnych gosci w tematach NBA, a teraz zaprasza glownie ludzi, ktorzy sa od niego mocno zalezni [kumple, pracownicy Ringera], a wiec maja zbyt podobna opinie o wszystkim i z tego powstaje takie zbiorowe klepanie sie po plecach.

 

Locked On

Seria podcastów dedykowanych drużynom NBA. Czyli tak naprawdę 30 różnych podcastów no i dlatego różnie jest też z jakością. Dotychczasowy locked on pistons którego słuchałem był tragicznie nudny, ale może ktoś miał będzie więcej szczęścia ze swoją drużyną.

Jakby co jest jeden podcast ogolny o NBA, a nie druzynowy [od ktorego sie zaczelo!] - https://audioboom.com/channels/4719957.rss

 

No to chyba tyle. Jeśli czegoś nie uwzględniłem dobrego to dawajcie znać i dopisujcie ;)

Dopelniajac liste wspomnialbym o...

Slate's Hang Up and Listen [calosc nie jest o NBA tylko segmenty]

NBA A to Z with Sam Amick and Jeff Zillgitt

NBA Lockdown z ESPN

Believe The Hype

Nie potrafilbym ich ustawic w tierach, ale takie kiedys znalazlem przy szukaniu podcastow ;-)

 

no nie uwzgledniles The Starters o ktorych wspominales, rozumiem ze ich daily to nie jest typowy podcast a tv show, ale w kazdy piatek wypuszczaja wlasnie podcast ponad godzinny oprocz piatkowego TV show

 

ja chlopakow slucham od conajmniej 5 lat i dla mnie to jest najwyzsza polka podcastow, styl maja swoj wyrobiony juz od lat i moze po prostu idealnie trafia w moj gust

Tak z ciekawosci... jak bys porownal ich podcast sprzed ery NBATV do tej aktualnej?

 

Duncd on przestalem sluchac ze wzgledu na jakosc , slucham podcasta jak jade autem i jak jakosc jest gowniana to odpadam, niech zmienia studio , mikrofony to pogadamy

A kiedy ostatnio sluchales? Bo po amatorskich poczatkach kupili lepszy sprzet. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak z ciekawosci... jak bys porownal ich podcast sprzed ery NBATV do tej aktualnej?

 

ogolnie bardzo podobnie, w zasadzie jest tak samo z tym ze w poprzednich zwlaszcza podcastach (bo tam daily TV tez robili nie tylko podcasty) przeklinali czasem, przez co wiesz mialo sie tak wrazenie jakkolwiek to zabrzmi ze to byla jak rozmowa z kumplem

 

ale samo flow, struktura programu itp jest wg mnie teraz takie samo, na poczatku tylko bylo tak dziwnie/średnio bo to normalne ze zmiana i chlopaki jak i sluchacze musieli sie przyzwyczaic do nowych wytycznnych i zmian spowodowanych chociazby tym ze w tych daily w czasie programu trzeba robic przerwy na reklamy + jest ograniczenie czasowe, maja swoj slot w TV i w tym czasie musza skonczyc program

 

wczesniej lecialo bez przerw i w zasadzie jak bylo troche wiecej materialu do przerobienia to te 5-10 min dluzej po prostu robili

 

tak wiec jak mowie TV show sie lekko zmienil, ale samo "czucie" programu jest takie samo

podcast powiedzialbym ze bez zmian, zreszta wiekszosc segmentow i format jest chyba nietkniety czyli gadka o obecnych sprawach -> przejscie do pytan od fanow -> worst of the week -> pun gun -> tweet of the week -> rapidfire czyli pytania na szybkie odpowiedzi

 

na plus tez to, ze sa jeszcze bardziej dzieki temu rozpoznawalni niz kiedykolwiek i wpadaja tam raz na jakis czas zawodnicy lub ex-zawodnicy NBA i chlopaki z nimi zawsze robia ciekawe segmenty, nigdy to nie jest siedzenie i zadawnie po prostu pytan zwiazanych z sezonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie dla chętnych polecam podcast Timeout Chicago Bulls. Prowadzi Chuck Swirsky. Niestety pojawia się tylko w okresie RS. Ale w każdym z odcinków ciekawy gość. Rozmowy nie do końca o bierzącej sytuacji w nba, raczej o historii, ale na pewno warte polecenia nie tylko dla fanów Chicago.

 

Dla chetnych

 

http://www.nba.com/bulls/timeout-bulls/

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby co jest jeden podcast ogolny o NBA, a nie druzynowy [od ktorego sie zaczelo!] - https://audioboom.com/channels/4719957.rss

 

 

 

tak tak, zdarzało mi się słuchać, Locke ma nawet ciekawe przemyślenia zwłaszcza jak jest z nim k. pelton i gadają o trendach i analityce, ale jest też niestety ciężkostrawny i się lubi powtarzać. No i ma kiepską jakość, zdarzało się, że miał odcinki nagrane w mono nie wiem jakim cudem ;)   

 

btw co do Dunc'd On to ja też nie narzekam na jakość, ale w aucie nie słucham więc nie wiem - wydaje mi się jednak, że faktycznie rok temu się na lepszy sprzęcior przestawili, w końcu hajsu z reklam trochę chyba mają

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

właśnie zapuściłem i od 5 minut leżę i kulam :grin: mega fajny luźny klimat, RJ jest zajebisty

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio odkryłem nowy podcast: Roundball Rock

 

Prowadzi go Dave Shilling, pisal w Guardianie, Vice i cos niby w Grantlandzie. Razem z nim jest jakis 2 w miare pojetnych komikow, ktorych nie znam.

Przesluchalem ostatni odcinek(ep.59) i bylo calkiem spoko. Sporo humoru, ale bez przesady. Troche urozmaicenie po smiertelnych dawkach Dunc'd On Basketball.

 

https://roundballrockpod.podbean.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co do Duncana i Leroux to faktycznie ostatnio jakieś śmiertelne dawki bo codzienne walą po dwie godziny i jeszcze na końcu podają cap space każdej drużyny co by kazdy był na bieżąco 

 

ale mock offseason jak zawsze rewelacyjny i proroczy - chytrusek George Hill skończył w ciemnej dupie i tak chyba będzie też w realu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.