Skocz do zawartości

Detroit Pistons 17/18 - In miracle we trust


Zaphod

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw przewidujecie na koniec sezonu?

    • >36
      0
    • 37-41
      2
    • 42-46
      4
    • 47-51
      3
    • >52
      1


Rekomendowane odpowiedzi

 

a co do centra to:

 

Matt Dery 

 

Hearing from a pretty reliable source that Sacramento showing big interest in Andre Drummond. We'll see if anything happens with it.

 

 

Hmm, 5 biorę bez zająknięcia. Jeżeli to się spełni to kolejny raz SVG pokaże, że ma jaja.

 

Smith + Zach i jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezusie, co to się w tym Detroit dzieje?

 

Ellenson, Kennard, Stanley - zero impactu

 

Drummond - przepłacony leń

 

Reggie - przepłacony błazen

 

KCP - zaraz przepłacony ze statami jak Killpatrick, którego Nets podpiszą za grosze

 

 

No nieźle. Orlando, czy Pistons? Ciężko mi ocenić, kto jest gorzej poskładany.

 

a na cholerę wchodzisz dołować i wkurwiać jeszcze bardziej takimi wpisami, to nie jest dobry dzień na takie prowokacje

 

jestem wściekły na pick, ale może nie pisz Kennard zero impactu bo ma impact w tej chwili taki sam jak Fultz i Ben Simmons czyli zerowy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ma zerowy. Ogólnie to nic i tak byście nie wyczarowali bez trade downu. Mnie zastanawia, dlaczego SvG tak bardzo brnie w tą swoją pokraczną wizje. Łatwiej byłoby zostawić KCP, a resztę próbować jakoś rozdać za bezcen. Szkoda mi Pistons, bo z bad madafaków staliście się pokraką i mega Wam współczuję, ale prawda jest taka, że wygląda to fatalnie.

 

no wystarczyło qrwa wziąć Mitchella a nie kolejnego Stauskasa/Singlera, jestem załamany, mogę się jedynie łudzić, że typek będzie rzucał 50% za trzy i uda się go schować w obronie ...

 

a SVG jest na etapie pożaru pod dupą i niestety musi odejść bo nieracjonalnych krótkoterminowych decyzji będzie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu wzielismy w drafcie gracza,ktory nie jest 'obietnica' [ze 'upside',czyli 'c*** wie co'] -> mitchel vel johnson 2.0. o ile doskonale rozumiem wybor johnsona,18 - letniego prospectu o znakomitych mozliwosciach 'fizykalnych' i z dobra - juz! - defensywa (i jestem tutaj cierpliwy),o tyle wybor mitchela w sytuacji,gdy nasza najwieksza bolaczka jest rzut dystansowy,uwazalbym za kompletny nonsens! come on,wzielismy najlepszego strzelca tego draftu,ktory idealnie wpisuej sie w nasze 'potrzeby'! malo?!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ostrożny co Kennarda, ma rzut, ma BBIQ, jak na białasa przyzwoicie zbudowany, ale jego szybkość przypomina mi innego absolwenta Duke - " Kajl Singla" co na 3 jeszcze przejdzie, ale na 2 już nie, ponoć SVG chce dać mu okazjonalnie piłkę do ręki

 

dla mnie Kennard ma białą kartę, jak ją zapisze zobaczymy - oby był takim Hornackiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho Kennard ma wszystko aby stać się co najmniej takim graczem jak  JJ Redick. A to chyba będzie dla fanów DET satysfakcjonujące. Nie obawialbym się też, ze to będzie drugi Fredette czy Stauskas. To zawodnik lepszy na koźle, kreujący sobie pozycje. Wbrew roznym opiniom umiejący również dostać  się do obręczy. Dramatyczne glosy o zmarnowanym picku są  wg mnie grubo przesadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej słabo z perspektywami, Kennard jaki by nie był niewiele zmieni ale pamiętajmy że gramy wschodzie. Bulls się samozaorali,Indiana zrobi to teraz lub w połowie sezonu. Czy PHI włączy się do gry o PO? Okaże się czy Embiid będzie zdrowy a Fultz i Simmons odpala. Toronto bez Lowrego? Hawks kolejny team z samozaoraniem? Miami? Odpalili w zeszlym sezonie, zobaczymy jak bedzie teraz. Charlotte sie wzmocnili na papierze. Ale jakas potega nie wydaja sie byc. Moim zdaniem przy solidnej grze znowu powalczymy o PO czyli max na jaki stać ten team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reddick? Hornacek? Kennard to nieatletyczny, słabo broniący, lubiący grać z piłką combo guard, któremu właśnie znacznie bliżej do Stauskasa niż do Reddicka. Ten pick jest zły, bo Kennard musiałby okazać się znacznie, znacznie lepszy niż to, co demonstrował w college'u, bo będąc rolesem w ataku i słabym obrońcą on nigdy nie będzie nawet wartościowym starterem. Takich ludzi nie bierze się w loterii.

 

A biorąc pod uwagę cały roster Detroit, to ten pick jest beznadziejny, bo albo kończą z przepłaconym KCP, albo najgorszym duetem 1-2 (i chyba nie tylko w defensywie) w lidze jeżeli Kennard tam miałby być starterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.