Skocz do zawartości
Zaphod

Detroit Pistons 17/18 - In miracle we trust

61 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ile zwycięstw przewidujecie na koniec sezonu?

• >36
      0
    • 37-41
      2
    • 42-46
      4
    • 47-51
      3
    • >52
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Bradley, jest z niego pociecha? To jego CY. Na ile może liczyć po sezonie?

Jest, w odróżnieniu od Pope'a wie co to tzw. "consistency" i sieka trójki na +40%, kocur w obronie jak zawsze, zresztą ten clutch  steal vs GSW mówi wszystko.

https://www.youtube.com/watch?v=PvXix9CfFfk 

a ile hajsu dostanie - to zależy, nam trzyma nóż na gardle więc stawiał bym nawet na 16-18 baniek rocznie, z innymi drużynami to juz różnie może być bo jest mało hajsu na rynku, ale pewnie Sixers będą jego albo KCP chcieli upolować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gra bdb. swietny defensor,ktory w offense daje 'troche wszystkiego'. osobiscie 'kupil mnie' charakterem. sprawia wrazenie swietnego kolegi,dla ktorego team spirit i sukces druzyny [a nie osobiste osiagniecia] maja absolutny 'priorytet'! na pytanie o leadership odpowiedzial byl,ze najlepszym 'pomyslem' na liderowanie jest 'dawac dobry przyklad' [czyt. prezentowac profesjonalne podejscie do koszykowki 24/7]. po prostu!...

o kasie,to nie ma co dywagowac,imo...

Edytowane przez kcp78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądzę że większy ból był jak poszedł Bradley niż Thomas. Cichy żuczek, który robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej się dzieje, brawo Pistons, najlepszy start od 2008 (wiem nie ma się co cieszyć…. po latach), ale co tam

ciekawe co dalej czy po tygodniu będziemy z wynikiem 10-3 byłoby pięknie, ale chyba zgodnie ze swięcką tradycją wtopimy koncertowo jak nie z Indy to z Heat,

stajemy się ograniczoną rotacyjnie drużyną - widać niestety utopioną kasę w naszej maskotce Bobanie no i co gorsza Leuerze, który rok temu może nie zachwycał, ale byliśmy z jego postawy zadowoleni - a teraz brak pewności, jeszcze jako center… wolę E. Morelanda

Tak sobie myślę, że SVG powinien spakować RJ, Leuera + pick za Bledsoe, było trochę ryzyka (ale kto wybredny ten nie ruch…), było minęło - swoją drogą chyba Stan nie chciał psuć chemii i dał szybkie dementi na temat wymiany RJ/Bledsoe

a tak Kozły zaczynają naprawdę być top 3/4 wschodzie - jeśli zdrowie i głowa Bledsoe nie nawali, sezon będzie długi, ciekawe trade deadline, a walka o PO interesująca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdy bradley wspomnial,ze svg 'jest na kazdym treningu',to prowadzaca i eksperci zrobili 'wielkie oczy'. to serio az tak niespotykane w nba?...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdy bradley wspomnial,ze svg 'jest na kazdym treningu',to prowadzaca i eksperci zrobili 'wielkie oczy'. to serio az tak niespotykane w nba?...

no przecież Stan to nasz najlepszy ballhandler, wiadomo że kocha treningi :D

https://www.youtube.com/watch?v=21cE2aUbWB0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

538 pisze, że jako jedyna z drużyn-niespodzianek na wschodzie nasze fundamenty są dość silne i wynikają ze zmiany taktyki i stylu a nie fuksa przy rzutach za 3 - znacznie zbilansowaliśmy atak i oddajemy dużo mniej rzutów midrange na rzecz większej liczby trójek. Z analitycznego punktu widzenia to mega dobry znak na przyszłość.

https://fivethirtyeight.com/features/the-pistons-might-actually-be-good/?addata=espn:frontpage 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mam pojęcia, ale może tak być, że taki Pop na każdy workout nie łazi tylko wysyła Messinę czy Becky? nie wiem, pewnie zależy od organizacji i osoby, Stan to pracoholik i narwaniec więc może jest wyjątkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spoko filmik,znalem. ale co z moja zagwostka? - jak to zazwyczaj wyglada? - orientujesz sie,btph?...

może nie chodzi o stricte treningi tylko też o treningi rzutowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to wrócił ( mam nadzieję że na chwilę ) stary, dobry, Drummond.

0/7 FT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki czują luz, to dobrze. Byle by nie wróciła do łask taktyka Hacka-a-Dre, bo pewne warianty taktyczne mogą się posypać. Dre fajnie dystrybuuje piłkę, zupełnie inaczej niż w poprzednich sezonach, to bardzo cenne dla całej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja się bałem o ten mecz bo z Indianą zawsze nam nie szło, a jeszcze bez Stanleya nie wiedziałem jaką rotacją zagramy. Całe szczęście Pacers nie mają żadnego elitarnego scorera na SF więc się upiekło z Bullockiem i fajny mecz zagrali. Dobrze to wygląda, Tobias przejął rolę go-to-guya, PnR Reggiego z Dre klika, fajnie jest wyglądamy jak legitna drużyna na playoffy, a przy odrobinie szczęścia może nawet powalczą o HCA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

indy grala 3w4 [zdecydowanie przegrali 'punkty w pomalowanym'],dodatkowo,nie sa tak zbilansowanym teamem [b. mocny kontyngent f/c,przecietny obwod; dobrze,ze nie mieli sabonisa],jak my; nasze 'gwizdki' wynikaly glownie z 'nadmiaru' zaangazowania w defense,podczas gdy indy w drugiej polowie spotkania zwyczajnie nie nadazala 'za akcja'...

cieszy obecnosc na parkiecie bobana. ladnie sie w tym 'lajtowym' spotkaniu pokazal. praktycznie wszystko,co mogl [powinien],to wykonczyl/zebral...

gallo i kennard na plus; luke - twardo w defense,gallo - ladnie biegal w transition i byl skuteczny przy wykanczaniu akcji...

bullock-srulok zagral calkiem niezle zawody; wciaz jest kaleka... 

nie wiem,czy to moje 'zyczeniowe',czy,faktycznie,chlopaki mocno podgladaja lockdown defense bradleya?!...

Edytowane przez kcp78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

indy grala 3w4

właściwe to grali 6 mecz w 9 dniu, to nam pomogło, ale Tadeusz nas męczył, fajna ofensywa, zasłony, trójki, walka i zaangażowanie, oby SJ wrócił, bo mnie Reggie B. męczy (hurra trafił wreszcie za 3), ja bym widział więcej minut dla Kennarda, dzisiejszy mecz plus dla SVG za rotacje - no Boban ostudził Big Ala, tak sobie myślę że Reggie jednak przemyślał sobie trochę ubiegły rok, gra drużyno nie forsuje i nie klepie jest ok, tradycjnie Tolly +14, 3pkt, 4 as co za gość ciągnie drużynę na boisku i poza nią, 

z ATL must be a win

GO PISTONS!!!

minusik za te miejsca wolne, ale ufam, że zwycięstwa przyciągną w końcu i widzów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siekaja '3',skurczybyki. 11/23 do przerwy [35% w sezonie]. ale spuchna. andre ma 10 zb. do przerwy [hassan...5]. jax i harris na dobrym procencie. kennard ladnie sie pokazal [takze na rozegraniu!]... 

z ciekawostek [za kelserem],luke ponoc sieka '3' na dwa 'tloki' - lewa/prawa lapa - na treningach...

Edytowane przez kcp78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.