Skocz do zawartości

Detroit Pistons 17/18 - In miracle we trust


Zaphod

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw przewidujecie na koniec sezonu?

    • >36
      0
    • 37-41
      2
    • 42-46
      4
    • 47-51
      3
    • >52
      1


Rekomendowane odpowiedzi

538 pisze, że jako jedyna z drużyn-niespodzianek na wschodzie nasze fundamenty są dość silne i wynikają ze zmiany taktyki i stylu a nie fuksa przy rzutach za 3 - znacznie zbilansowaliśmy atak i oddajemy dużo mniej rzutów midrange na rzecz większej liczby trójek. Z analitycznego punktu widzenia to mega dobry znak na przyszłość.

 

https://fivethirtyeight.com/features/the-pistons-might-actually-be-good/?addata=espn:frontpage 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się bałem o ten mecz bo z Indianą zawsze nam nie szło, a jeszcze bez Stanleya nie wiedziałem jaką rotacją zagramy. Całe szczęście Pacers nie mają żadnego elitarnego scorera na SF więc się upiekło z Bullockiem i fajny mecz zagrali. Dobrze to wygląda, Tobias przejął rolę go-to-guya, PnR Reggiego z Dre klika, fajnie jest wyglądamy jak legitna drużyna na playoffy, a przy odrobinie szczęścia może nawet powalczą o HCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indy grala 3w4 [zdecydowanie przegrali 'punkty w pomalowanym'],dodatkowo,nie sa tak zbilansowanym teamem [b. mocny kontyngent f/c,przecietny obwod; dobrze,ze nie mieli sabonisa],jak my; nasze 'gwizdki' wynikaly glownie z 'nadmiaru' zaangazowania w defense,podczas gdy indy w drugiej polowie spotkania zwyczajnie nie nadazala 'za akcja'...

 

cieszy obecnosc na parkiecie bobana. ladnie sie w tym 'lajtowym' spotkaniu pokazal. praktycznie wszystko,co mogl [powinien],to wykonczyl/zebral...

 

gallo i kennard na plus; luke - twardo w defense,gallo - ladnie biegal w transition i byl skuteczny przy wykanczaniu akcji...

 

bullock-srulok zagral calkiem niezle zawody; wciaz jest kaleka... 

 

nie wiem,czy to moje 'zyczeniowe',czy,faktycznie,chlopaki mocno podgladaja lockdown defense bradleya?!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indy grala 3w4

właściwe to grali 6 mecz w 9 dniu, to nam pomogło, ale Tadeusz nas męczył, fajna ofensywa, zasłony, trójki, walka i zaangażowanie, oby SJ wrócił, bo mnie Reggie B. męczy (hurra trafił wreszcie za 3), ja bym widział więcej minut dla Kennarda, dzisiejszy mecz plus dla SVG za rotacje - no Boban ostudził Big Ala, tak sobie myślę że Reggie jednak przemyślał sobie trochę ubiegły rok, gra drużyno nie forsuje i nie klepie jest ok, tradycjnie Tolly +14, 3pkt, 4 as co za gość ciągnie drużynę na boisku i poza nią, 

z ATL must be a win

GO PISTONS!!!

 

minusik za te miejsca wolne, ale ufam, że zwycięstwa przyciągną w końcu i widzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekaja '3',skurczybyki. 11/23 do przerwy [35% w sezonie]. ale spuchna. andre ma 10 zb. do przerwy [hassan...5]. jax i harris na dobrym procencie. kennard ladnie sie pokazal [takze na rozegraniu!]... 

 

z ciekawostek [za kelserem],luke ponoc sieka '3' na dwa 'tloki' - lewa/prawa lapa - na treningach...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kennard welcome in NBA +22, 14pkt, 5zb, 3 as, blok na Dagicu, po co nam Bullock w S5 jak mamy takiego rookasa, kolejny swietny mecz Harrisa (znów trójki) no i AB 24 pkt i wreszcie obrona, a to co robi Ish z ławki to poezja razem z Tolliverem podrywają zespół do walki - piękny run w 3Q, no i Reggie za dużo strat, poza tym ok. mamy 10-3, tak startowaliśmy ostatnio w 2002/2003 oraz 2005/2006. Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bronimy na dystansie mieli ze 12 czystych pozycji trójkowych, generalnie Heat są hot rzutowo, ale musimy zacząć grać w obronie, to będzie git, a jak nie to będzie lanie….

 

troche to zaskakujace,ze tak zle bronili na dystansie w pierwszej polowie. czemu? - bo miami grali dzis 3w4. z moich [pobieznych] obserwacji wynika,ze w takich meczach,druzyny czesciej szukaja okazji do rzutow dystansowych ['3' sa mniej energo-absorbujace]...

 

lawka kolejny raz pokazala,ze jest w absolutnej czolowce ligi. ish,tolli,kennard - swietne zawody. szczegolnie ten ostatni pokazal,jak majac 'sprytna' glowe,mozna nadrabiac braki atletyczne; bardzo przyjemnie patrzy sie na rookasa,ktory ma tak zajebiste decision making!...

 

tobias to powazny kandydat do mip w tym roku! jego trojki skoczyly o 15%,wzgledem poprzedniego sezonu! wow!...

Luke super. Dobrze ze się nie spalił po tym bloku i stracie. RJ za dużo holuje piłkę. Gdy mają ją Ish lub AB gra jest bardziej płynna. Ale generalnie takich Pistons to się ogląda.

 

yup. najwazniejsze,ze zachowal chlodna glowe!...bezczelny gowniarz! ;)...

https://www.youtube.com/watch?v=GNaJvQNcils

 

bpth - mitchell sritchell :P...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“The emphasis, really, is to get good raise on [the shot] … I also got LASIK eye surgery, which was able to help me get better vision. … I think it was the best move, and I’m glad we were able to get it done. I feel great with it.”...Among all players in the NBA who have taken as many pull-up three-pointers this season as Harris, the Detroit forward ranks Top 5 in effectiveness...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.