Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

O cholera. Chyba wszyscy spodziewali się, że weźmie max z non birds, czyli 31,8 mln. A tutaj chyba nawet zarobi tyle samo, co w poprzednim sezonie. Łącznie tu na stole zostało 8 mln gdzieś. Zaimponował mi teraz.

Wie, że nie jest na tyle dobry, by mógł nie brać paycutow i wygrywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu było głośno o Dirku, że ma jakąś cichą umowę z Cubanem.

 

Notabene nie pochwalam tego, ani takich koleżeńskich umów Duranta.

Wiadomo że takie dogadywanie się na boku jest marne, w końcu po coś są te zasady i ważne żeby wszystkich obowiązywały, natomiast co do tej durexa to co w tym złego, chce wygrywać co przedkłada ponad zwykłą chciwość, to chyba jednak warte pochwalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Darren Collison w Pacers 20/2. Czyżby Pacers nie do końca chcieli tankować ?

 

 

 

 

 

Sources: Clippers, Hawks, Nuggets working on trade of Danillo Gallinari to LA/Millsap to DEN; Jamal Crawford/Diamond Stone/FRP to Atlanta.

Gallinari ma podpisać na 3 lata. 

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Darren Collison w Pacers 20/2. Czyżby Pacers nie do końca chcieli tankować ?

 

 

 

Gallinari ma podpisać na 3 lata. 

To byłby świetny ruch dla Clippers - niezrozumiały dla Hawks bo po co im taki pakiet? Aa pierwsza runda to Houston z 2018 plus Crawford  marudzi że on w Atlancie nie zagra choćby minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast co do tej durexa to co w tym złego, chce wygrywać co przedkłada ponad zwykłą chciwość, to chyba jednak warte pochwalenia

 

Tak z ciekawości jakby Lebron tam jeszcze poszedł za minimum żeby mieć więcej ringów niż Jordan to też uważałbyś to za warte pochwalenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bucks oddadzą Monroe + picki za Rose'a to tego nowego menadżera można już w dupę kopnąć i na taczkach wywieźć.

 

Nie tylko pozbędą się dobrego gracza, który ich ciągnął w PO, ale sprowadzeniem tego pokraka zniszczą młody, piękny i obiecujący zespół w jeden sezon. RIP MVP Antek, RIP młoda kariero Brogdona, RIP 1354 dni w trzeźwości Kidda, RIP finały konferencji. 

 

Skoro Collison pojechał do Pacers, to Raptors dalej są otwarci na wymianę Josepha? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers byli już pogrzebani przez niektórych, LAF rozważał zmianę uniformu, a tu wychodzi na to, że mogą być mocniejsi. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie Beverley + Williams + Gallinari > Paul + Jamal i to zdecydowanie, bo pozbycie się Jamala na fatalnym kontrakcie to nie lada sztuka.

 

Będzie 50+ win jak się rudy nie połamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 pick, jakie tam są szanse na trafienie rotacyjnego gracza? 5%?

 

Nie wiem ile, ale wyobrażam sobie, że Nets patrzą na to inaczej, biorąc pod uwagę, jak ubodzy są w assety. Myślę, że nie po to brali utalentowanego wysokiego, żeby teraz powiedzieć "wywalmy maxa na przeciętnego centra i płaćmy 40 baniek rocznie na tę pozycję, a młody niech siedzi na ławie, bo i tak mamy tylko 5% szans na to, że coś z niego będzie".

 

A co do Allena, to może i wygląda jak gwiazda ABA lat 70-tych, ale ma warunki na granie, w słabszym drafcie mógłby pójść w loterii, mając kogoś takiego na rookie K oraz trenera znanego z rozwijania zawodników, pakowanie grubej kasy w Noela nie wydaje mi się rozsądną decyzją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już jest dogadane? Bo z tego co widze to Denver chce jakieś wybory albo młodych graczy w zamian.. Hawks nie chce Crawforda . On tez nie chce. Na razie to są dyskusje a nie podpisana umowa

Jesli Gallo sie zdecydowal na Clippers to teraz sie grzebia w szczegolach jak to najlepiej osiagnac.

 

No właśnie, jaki interes w tym mają Nuggets?

Robia miejsce na kontrakt np GHilla? Tzn jesli sciagna Millsapa trejdem to nie dosc, ze moga opchnac jakies pensje [Arthur? Faried??] to jeszcze daja sobie mozliwosc wykorzystania cap space na innego FAsa. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile, ale wyobrażam sobie, że Nets patrzą na to inaczej, biorąc pod uwagę, jak ubodzy są w assety. Myślę, że nie po to brali utalentowanego wysokiego, żeby teraz powiedzieć "wywalmy maxa na przeciętnego centra i płaćmy 40 baniek rocznie na tę pozycję, a młody niech siedzi na ławie, bo i tak mamy tylko 5% szans na to, że coś z niego będzie".

 

Tyle grali w pierwszym sezonie:

 

Nurkic (16 pick) - 18mpg

Jokic (41) - 22 mpg

Capela (25) - 8 mpg

WCS (6) - 21 mpg

Kaminsky (9) - 21mpg

Turner (11) - 23 minuty

Noel (6) - 30mpg

Len (5) - 8mpg

Adams (11) - 15mpg

Olynyk (13) - 20mpg

Nogueira (16) - 4mpg

Dieng (16) - 14mpg

Plumlee (22) - 18mpg

Gobert (27) - 10mpg

 

Nikt nie bierze w 3 dziesiątce draftu prospekta żeby nim od razu grać długie minuty albo wstawić do S5. Jak Allen będzie dobrym materiałem na zawodnika rotacji/backup C w pierwszym sezonie, to będą mogli mówić o sukcesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.