Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek miej trochę dumy, odpady z Kanady?

 

Ten "odpad z Kanady" jest lepszy niż dwóch ostatnich startujących rozgrywających Knicks. 

 

Ale spekulacje donoszą o Indianie jako miejscu docelowym jego transferu. 

 

Teraz jeszcze Dion Waiters pojawił się koło Knicks. 

 

Kto jeszcze? Josh Smith? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg źródeł w Salt Lake City Knicks chcą podpisać Macka więc niech już lepiej idą po tego Josepha

Jestem ciekawy czy Ntilikina jest przewidywany już do s5 czy jednak narazie na ławkę.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "odpad z Kanady" jest lepszy niż dwóch ostatnich startujących rozgrywających Knicks. 

 

Ale spekulacje donoszą o Indianie jako miejscu docelowym jego transferu. 

 

Teraz jeszcze Dion Waiters pojawił się koło Knicks. 

 

Kto jeszcze? Josh Smith? 

 

Waiters, Rose, Melo, Noah, do niedawna JR Smith czy Calderon, a w orbicie zainteresowań Rondo czy MCW... Kto jeszcze został Knicksom? Nie wiem, czy da się mieć gorszy zestaw potencjalnych wzmocnień... Monta Ellis? Andrew Bogut? Larry Sanders? Jamal Crawford i AR już prawie u nich byli... Marcelinho Huertas? Sam zestaw nijakości, przepłaceń i gównojakości, bo nawet nie bylejakości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waiters, Rose, Melo, Noah, do niedawna JR Smith czy Calderon, a w orbicie zainteresowań Rondo czy MCW... Kto jeszcze został Knicksom? Nie wiem, czy da się mieć gorszy zestaw potencjalnych wzmocnień... Monta Ellis? Andrew Bogut? Larry Sanders? Jamal Crawford i AR już prawie u nich byli... Marcelinho Huertas? Sam zestaw nijakości, przepłaceń i gównojakości, bo nawet nie bylejakości...

MCW ma już robotę. 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Teodosica. Eurohoops i im pokrewne media podają info o gotowym dealu z Bulls, za to amerykańscy dziennikarze twierdza, że nic nie jest bliskie podpisania,a reporty EuroHoops są nieprawdziwe

Niby tak ale jakieś 2 dni temu podobnie pisali insiderzy Jazz że Teodosić który był blisko Jazz w tej chwili preferuje Bulls

 

Trudno powiedzieć ale jest duże prawdopodobieńtwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosta sprawa, gosc jest nadal przynajmniej top3 PG u siebie w konferencji

gra po obu stronach parkietu

i z nim Raptors mimo ze w PO robia jak zawsze w majtki, to przynajmniej sa "relevant", a przebudowy i tak teraz by nie zaczeli

 

ta umowa nie jest taka zła, mnie bardziej boli ta Ibaki, ja bym mu 10 rocznie dal, nie wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.