Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

 

Source: Free agent forward Serge Ibaka has reached deal on three-year, $65M contract to stay with the Toronto... 

 

Ciekawe, że tylko na 3 lata ta umowa dla Ibaki. Dziwne, że Serge nie wziął dłuższej. Ale może boi się, że coś wyjdzie z jego metryką i nie załapie się do reguły Over 38 :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawa teoria @Joe czyli sportowo Jazz z #5 na ciężkim zachodzie to to samo co Heat poza play off na dupnym wschodzie, watpie żebyś długo się zastanawiał nad tym co napisałeś

el już pedze z wyjaśnieniem

Miałem na myśli ogólna sytuację obu ekip

Jazz w obliczu wzmocnienia Zachodu lepsi nie są/nie będą, raczej będą niżej, Miami z kolei są lepsi niż wskazywał na to ich bilans.

O ie ekipy jednak są mniej więcej na tym samym miejscu w swoich konferencjach, obie to max druga runda, z kolei Celtics to wg mnie murowany kandydat do powtórki z poprzedniego rs i po. Będąc haywardem lepiej bym się czuł podpisując z Bostonem bo to młoda ekipa, świetnie budowana i z nim w składzie to prawie pewniak do Finału

Ani Heat z Hayem ani Jazz z nim w składzie nie są nawet prawdopodobnym uczestnikiem Finału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gibson 28/2 to najgorszy kontrakt jak dotychczas w FA. Nic im nie daje, dubluje się z Diengiem, ktory jest wg mnie lepszy, nie pomaga im w ich największej bolączce czyli spacingu, jest totalnie nijaki, obrona też już nie ta, ataku w sumie wielkiego nigdy nie było a 14 baniek to naprawdę sporo w ich sytuacji. Minesotta wykonała jeden świetny ruch - Butler by później zrobić 3 złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bezpiecze awansowanie do PO jest fajne i okej, tylko trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć Stop i zacząć ten tank. Zobacz na takich Bulls. Mogli zarzymać Nutlera, nie oddawać Taja i podpisać przykładowo Hilla zamiast Rajona latem i mieliby prawdopodobnie w miarę pewne PO. Tylko co z tego. Ta drużyna nie miałaby perspektyw, i byloby widmo DPE dla Butlera, którego wart nie jest. Więc zarzad słusznie oddał Jimmy'ego i zaczał rebuild i prawdopodobnie co najmniej rok/dwa tanku jak nie wiecej. Każda sytuacja jest inna i powinno sie po prostu robić to, co w danej chwili najbardziej przybliża do skoku jakościowego.

 

i jeżeli nie stanie się jakiś cud, to najbliższe 10 lat będą tkwić w przeciętności żeby następnie wskoczyć na poziom pierwszej albo drugiej rundy PO, czyli tam gdzie by byli przed przebudową. jedyna różnica będzie taka, że będą mieli zmieniony skład. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gibson 28/2 to najgorszy kontrakt jak dotychczas w FA. Nic im nie daje, dubluje się z Diengiem, ktory jest wg mnie lepszy, nie pomaga im w ich największej bolączce czyli spacingu, jest totalnie nijaki, obrona też już nie ta, ataku w sumie wielkiego nigdy nie było a 14 baniek to naprawdę sporo w ich sytuacji. Minesotta wykonała jeden świetny ruch - Butler by później zrobić 3 złe.

nie przesadzaj 14 baniek to obecnie ciut więcej niż mało

A Gibson daje kilka kluczowych posiadan plus,wciąż jeszcze niedoceniana defensywe

Owszem będzie dzielił minuty z katem i diengem ale mieć gracza tego kalibru za tak niską cenę to promocja, do tego tylko dwa lata! DWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.