Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wybierają Fultz'a w Drafcie.

2. Podpisują Hayward'a z F.A

3. Oczyszczają roster i zostają im : I.T , Fultz,Horford,Zeller,Crowder,Brown,Smart,Rozier,Hayward,Bradley = 100

4. Bradley + Crowder za Griffin'a i jeszcze mogą trochę obniżyć wysyłając Zeller'a za jakiś pick.

 

Więc jest to możliwe.

 

 

 

 

jak to Zellera za pick? Zeller to jest generalnie negatywny kontrakt i te jego 8 mln gwarantują mu tylko jeśli będzie go trzeba użyć jako fillera. A nawet wtedy Zeller, Crowder i Bradley to jest jakieś 22 mln czyli jeszcze trochę to sign and trade'a na Griffina brakuje. Druga kwestia, jeśli idziesz win now to nie oddajesz Bradleya tylko Smarta, bo Bradley to lepszy gracz i ma mniej problemową sytuację kontraktową. Ale znowu jak oddasz Smarta to ci jeszcze więcej kasy brakuje do zmatchowania na taki sign and trade. Rozumiesz w czym rzecz? Teoretycznie Griffin i Hayward w celtics scenariusz możliwy, ale praktycznie nierealny, bo żeby to zrealizować musisz zarżnąć cały roster i ci nikt nie zostanie. Hayward, Griffin i Horford to 90 baniek, jak Ty chcesz to nich skompletować resztę składu? 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ta wymiana Griffin-Bradley + Crowder to żart?

Dla równowagi proponuje:Cp3 + DAJ+Pierce za :Rozier

Będzie miała taki sam sens.

Sensu nie ma zakładanie drugiego konta tylko po to, żeby się przyczepić do LAFa. Jednak tęskno do forum? 

 

Post zostawiam jako przykład, bo powinien polecieć. 

 

A jeśli chodzi o zielonych, to czekałbym z wymianą po Griffina na to, co zrobi CP. Oczywiście, jest to spore ryzyko, ale warte zachodu. Wraca tutaj sprawa wymiany IT... gdyby CP odszedł z Clippers, wtedy łatwiej może być namówić BG do zmiany otoczenia. Wtedy też łatwiej może być namówić Clippers do s'n't. Thomas + dodatki za Griffina to byłby dobry deal. 

 

Tylko nie widzę Griffina razem z Alem jako poważnej pary pod koszem. Z drugiej strony gorzej niż w tej chwili być nie może, więc i tak będzie upgrade nad Amira i resztę towarzystwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie lata pokazują ze mało który gracz w wymianach idzie faktycznie za swoja wartość. Takze Griffin za jakiego rolesa i dobry pick(nie mówie tutaj absolutnie o jakimś top3 czy 5), absolutnie nie jest dla mnie nierealny. 

 

Szczerze powiedziawszy Bradley+ Crowder za Blake'a to dobry deal, dobry dla Clippers, ale tez nie jakiś masakryczny dla Bostonu. Oni i tak mają za dużo graczy lekko powyżej przecietnej, muszą coś wymienic

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensu nie ma zakładanie drugiego konta tylko po to, żeby się przyczepić do LAFa. Jednak tęskno do forum?

 

Post zostawiam jako przykład, bo powinien polecieć.

 

A jeśli chodzi o zielonych, to czekałbym z wymianą po Griffina na to, co zrobi CP. Oczywiście, jest to spore ryzyko, ale warte zachodu. Wraca tutaj sprawa wymiany IT... gdyby CP odszedł z Clippers, wtedy łatwiej może być namówić BG do zmiany otoczenia. Wtedy też łatwiej może być namówić Clippers do s'n't. Thomas + dodatki za Griffina to byłby dobry deal.

 

Tylko nie widzę Griffina razem z Alem jako poważnej pary pod koszem. Z drugiej strony gorzej niż w tej chwili być nie może, więc i tak będzie upgrade nad Amira i resztę towarzystwa.

 

Rozumiem ,że możesz uważać ,że to 2 konto kogoś po moim poście,jednak nie jest to prawdą.

Griffin nie jest potrzebny Celtom.Na tą pozycje mają przepłaconego Ala.Aigne to łebski gość i po co miałby płacić maksa zawodnikowi który po raz kolejny łamie się na najważniejszą część sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Thomasa, dla mnie idealnie miejsca na zsyłkę IT to Dallas - Cuban przestrzeli jak co roku w FA i będzie chciał zrobić Dirkowi spektakulany farewell tour i jako jedyny odbierze telefon Ainge'a gdy ten w końcu będzie musiał zrobić ten mało popularny ale konieczny ruch 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Thomasa, dla mnie idealnie miejsca na zsyłkę IT to Dallas - Cuban przestrzeli jak co roku w FA i będzie chciał zrobić Dirkowi spektakulany farewell tour i jako jedyny odbierze telefon Ainge'a gdy ten w końcu będzie musiał zrobić ten mało popularny ale konieczny ruch 

 

Pierwsza część się zgadza. Tylko za co ten IT ma wylądować w Dallas? Co tam jest ciekawego? Noel? Do niego by jeszcze trzeba sporo dorzucić. Zresztą, on też dostanie pewnie niemałe pieniądze i już może nie być tak łakomym kąskiem. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel musi zostać bo tam ktoś musi grać w obronie, a wartość IT nie jest jakaś oszałamiająca, więcej niż jakiś słaby 1. rundowy pick + jakiś młody talent to Boston nie dostanie. A co powiecie na taki deal:

 

Mavs IN: Isaiah Thomas, Allen Crabbe

Mavs OUT: Seth Curry, Wes Mathews

 

Celtics IN: Seth Curry, 15 pick od Blazers

Celtics OUT: Isaiah Thomas

 

Blazers IN: Wes Mathews

Blazers OUT: Allen Crabbe, 15. pick  

 

Cuban dostaje IT jako gwiazdę na reg. season i pożegnanie Dirka i młodego Crabba do rozwoju u Carlisla, Blazers dostają dobrze znanego defensywnego weterana do backcourtu i pozbywają się ciężkiego kontraktu Crabba, a Celtics dostają w miarę sensowne assety za rok IT, bo wątpię, żeby ktoś dał więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel został wzięty po to, żeby go na pewniaka zatrzymać - dzięki temu, że jest RFA. Nie na jakieś handle za ostatni rok umowy. 

 

Poza tym musiałoby to być s'n't, więc miałby tutaj trochę do gadki (w przeciwieństwie do sytuacji, gdyby przyjął jakąś ofertę, a Mavs ją wyrównali). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Rozier,Smart , IT i Brown jako uzupełnienie ławki rezerwowy plus młody Fultz nie sprawią ,że ten skład będzie lepszy niż ten co mają aktualnie Boston ? 

Griffin ze względu na jego odwiedziny w gabinetach lekarskich może być w promocji.

 

 

 

 

Mi się akurat tandem Griffin i Horford bardzo podoba, bo graliby razem fajną koszykówkę, dwóch tak dobrze podających big men nie miałby wtedy nikt poza Bostonem.

 

Ale cały czas nie wiem jak miałby dojść do skutku scenariusz Hayward+Griffin + ta ławka którą podałeś. Nie chce mi się teraz liczyć, ale moim zdaniem na oko paru baniek brakuje, bo Zeller, Crowder i Bradley to 23 mln a Griffin 30,5, a skoro po podpisaniu Haywarda będą bez cap space to widełki wynoszą 120%. Ale mogę się w sumie mylić i może da się to jakoś wycwaniakować i wymanewrować. Tylko kto w takim scenariuszu będzie krył LeBrona? Chyba Griffin, bo jakoś nie widzę w tej roli Haywarda a zwłaszcza Browna...

 

Mimo wszystko na miejscu Ainge'a wolałbym pozyskać Butlera, a zamiast tego oddać Nets 2018 pick ale zatrzymać Bradleya. Griffin może być tańszy bo celtics nie musieliby oddawać picków, ale te 13 mln więcej w salary oznacza 1-2 dobrych graczy mniej w takim rozrachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin bierze PO i wtedy masz Griffin = Bradley i Crowder więc da się to zrobić.

i.T i Fultz w s5 a nie jak wcześniej pisałem ławka rezerwowy a z ławki Smart , Rozier i Brown.

 

 

 

No bez jaj, ale dlaczego Griffin miałby swojego ETO nie użyć, nie ma szans, że zostanie na tym kontrakcie, za  stary i za dużo kontuzji w życiorysie. To jest życzeniowe myślenie, jak liczysz Griffina, to licz nie mniej niż 30 baniek.

 

Co do krycia LeBrona to Griffin ciutkę za wolny, choć z latami jest o dziwo coraz szybszy. Hayward moim zdaniem by został zdad-dickowany w 2 akcjach i by się skończyło, nie widzę go jako LeBron slowera. to jest cały problem takiego setupu, że bronek wjeżdza jak w masło. Niestety w tej chwili na wschodzie to masz dwie opcje: albo zatrudniasz paula george'a albo czekasz aż się lebron zestarzeje. Hayward i Butler nie są w stanie go zatrzymać ani w tym roku ani w następnym.

 

 

Jak Butler i Hayward razem ?

 

 

 

SG/SF jeden i drugi mogą grać, mogą też kryć małe czwórki. A jak rywal idzie dwoma kafarami no to już musisz Zizic i Horford, ale mimo to nie widzę tu problemu jeśli chodzi o rotację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi się rebulding wokół CP3 i jeżeli Griffin odszedł by do Bostonu to mimo to będę mu kibicował (oczywiście za jakąś paczkę) .

 

Paul / A.R

Bradley / Burke

Crowder / Luc

Melo / Johnson

DeAndre Jordan / C

 

I możecie pisać ,że Jazz się rozwija ale to Clippersi tym składem będą silniejsi od nich i wskakują od razu na zespół , którego aspiracją nie już tylko gra w WCF ale nawet w NBA Finals.

 

Dobra trochę pofantazjowałem ale musiałem i to też wcale nie jest aż tak mocno nie możliwe.

 

Fajny ten skład tylko skąd się tam bierze melo bardzo mnie to ciekawi, a po drugie Bradleyowi trzeba sypnąć po sezonie inaczej taki skład się utrzyma tylko przez 1 sezon. Po trzecie ty to masz Laf fantazje z tym ich składem który wcale nie musi być lepszy od tego co jest teraz, wydaje mi się że najbliżej dojścia do finału to Lac byli w 2015. Po za tym po maxie dla CP pierwsza piątka będzie zarabiać 100 mln ciężko to będzie uzupełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi się rebulding wokół CP3 i jeżeli Griffin odszedł by do Bostonu to mimo to będę mu kibicował (oczywiście za jakąś paczkę) .

 

Paul / A.R

Bradley / Burke

Crowder / Luc

Melo / Johnson

DeAndre Jordan / C

 

I możecie pisać ,że Jazz się rozwija ale to Clippersi tym składem będą silniejsi od nich i wskakują od razu na zespół , którego aspiracją nie już tylko gra w WCF ale nawet w NBA Finals.

 

Dobra trochę pofantazjowałem ale musiałem i to też wcale nie jest aż tak mocno nie możliwe.

Fab Melo zmarł na początku lutego. Zresztą nawet jakby żył to Boston już nie ma do niego praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od Hayward'a tak naprawdę.

 

Jeżeli Boston go podpisze to będą uderzać po Griffin'a a wtedy będziemy mieć większe możliwości do rozmowy na temat Melo.

 

Zresztą Phil contender'a nie zbuduje teraz to czy mu aż tak zależy za co pójdzie Melo ? A tak to będzie miał świeższe powietrze w organizacji bo na razie tam śmierdzi od bąków puszczanych właśnie przez Melo.

O ile Phil na pewno zdaje sobie sprawę, że za Melo raczej kokosów nie dostanie, to jednak pewnie będzie próbował dostać co najmniej 1 gracza który mógłby zostać w knicks dłużej (tj. Kogoś młodego) i jak najmniej c***owe kontrakty dla dopełnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od Hayward'a tak naprawdę.

 

Jeżeli Boston go podpisze to będą uderzać po Griffin'a a wtedy będziemy mieć większe możliwości do rozmowy na temat Melo.

 

Zresztą Phil contender'a nie zbuduje teraz to czy mu aż tak zależy za co pójdzie Melo ? A tak to będzie miał świeższe powietrze w organizacji bo na razie tam śmierdzi od bąków puszczanych właśnie przez Melo.

 

Wut?

 

Phil narobił smrodu i musi go wywietrzyć. Śmierdzi z każdej dziury i śmierdzieć będzie do póki czegoś z tym nie zrobi, a nie zrobi bo dalej myśli, że jest panem życia i śmierci gdyż Dolan przedłużył mu kontrakt na jeszcze dwa lata. 

 

Zapytałem o cenę za Melo, jaką według Ciebie są w stanie zapłacić Clippers, bo wartość Anthony'ego po konferencji Jaxa jest praktycznie równa 0. A to, że Phil chce się go pozbyć z zespołu za wszelką cenę, nie znaczy, że zaraz wpakuje się w słaby kontrakt, z którym będzie się kisić jak z Noahiem. Ale za to ostatnie zdanie nie dam sobie brody ogolić z powodu - Noaha. 

 

Ostatecznie brałbym młodego Riversa i może Jamala za Melo. Gdyby kretyn stary Rivers dorzucił jakiś pick, to też bym się nie pogniewał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Phil na pewno zdaje sobie sprawę, że za Melo raczej kokosów nie dostanie, to jednak pewnie będzie próbował dostać co najmniej 1 gracza który mógłby zostać w knicks dłużej (tj. Kogoś młodego) i jak najmniej c***owe kontrakty dla dopełnienia.

Sęk w tym , że Phil zniszczył pozycje negocjacyjną Knicks..

Na siłę wypycha Anthonyego. Zmusza go do rezygnacji z veta do wymiany... Każdy w lidze to widzi a jak jestes na musiku to nie uzyskasz niczego wartościowego

 

Albo Knicks zostaje z wkurzonym zawodnikiem co przekłada się na wkurzenie Porzingisa albo odda go za worek pyr... I każda wymiana z Clippers obracała sie wokół Crawforda i jego kontraktu i pewnie Riversa.. Clippers nie chceli oddać żadnego wyboru pierwszorundowego a nawet Austina niechętnie.

 

Phil Jackson zapędził Knicks w kozi róg z którego mogą wyjśc tylko jako przegrani. Pytanie co w tej chwili jest dla nich mniej kosztowne.. Implozja zespołu czy oddanie Melo za kilka bolesnych kontraktów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.