Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Porzingisowi "shackowali konto" - żaden problem, LaVar robi burdel jaki ciężko spamiętać - e tam, bez związku z Lonzo, Lonzo jest mądry. z DLO twittera like and delete like - "kretyn".

 

Męcząca narracja.

 

https://twitter.com/OMaroneyNBA/status/867248686518095872 - nic dodać, nic ująć.

 

No sorry, ale Lonzo nie odpowiada za to, co LaVar odwala w mediach. To tak jakbyśmy do tego, co odpierdziela Russell sam, dołożyli swego czasu to co gada Kendal Jenner z rodziną. Dopiero by się nazbierało.

 

To że usunął tweeta, to bardzo dobrze, że ktoś mądry od kontaktów  mediami go oświecił. A like pokazał to, co Russell myśli. Ma pecha, że jest w Lakers, bo w Minnesocie nie byłoby z tego żadnej historii.  W tej chwili, jeżeli Ball i Russell nie będą klikać to zaraz będzie się o tym przypominać. Za każdym razem, jak LaVar coś powie, ze Lakers to drużyna Balla, to Russellowi będzie żyłka na czoło wyskakiwać. Ja tutaj widzę tyle potencjalnych kłopotów. A jak Lakers nie wybiorą Lonzo? Dopiero będzie wesoło, Russell pomyśli, że rządzi na dzielni.

 

Oczywiście przesadzam, ale kurczę, to Lakers, tam zawsze trzeba znaleźć jakąś historię, choćby z niczego, tak jak to przez wiele lat było z Bryantem i Russell musi się pilnować bardziej niż przeciętny koszykarz NBA.

 

Bleacherreport o tym pisze, sbnation i wiele innych portali,  w USA już robią z tego historię.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby to jedno klikniecie:D

nie wiem kogo wybierzemy, dla mnie lonzo to taki grajek, ktory moze odmienic te ekipe na lata.

z 2 strony taki josh jackson z ingramem na obwodzie, w defensywie...

 

trzeba cieszyc sie tym, ze mamy wybor. jeszcze niedawno bylismy raczej w dupie. a gdybysmy nie wygrali kilku spotkan w koncowce sezonu, skonczylibysmy bez picku... shiiiiiit

 

kogo by nie wzieli bede szczesliwy. choc niestety zaden z tych grajkow chyba nie ma papierow na superstara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam DLO lubię nadal, to że zalajkował tweeta w ktorym są propsy dla niego... so what...? 

Uważam, że powinniście brać Balla, bo on mimo wszystko ma prawo bytu z Russellem na 2 i będzie miał duży impact na grę już - w przeciwieństwie do JJ, którego rozwój będzie zależał w dużej mierze od umiejętności rzutowych.

 

Unselfish PG + młody idący do góry roster to dobry FA magnet... ale na trejd #2 za gwiazdę jest jeszcze za wcześnie - DAR, Randle, Ingram są jeszcze nadal młodzi. Ball to idealny fit, a potem do Ball/DAR/Ingram/Randle + Nance, Clarckson można szukać i FA i ewentualnych wymian.

 

Ja tam DAR'a w Sixers w dalszym ciągu bym widział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z  Bosh-em to jest zagadka, bo nie wiadomo w jakiej formie jest i co może zaoferować jeszcze .. Ale do stylu gry Waltona z pewnością by pasował i dobry autorytet w szatni. Pytanie za jaką kasę..

156uuq1.jpg

 Nie no żartuje oczywiście :nevreness:

Edytowane przez denixior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ball odmówił work outów z Celtics, no tak jak do wiekszości młodych z tego draftu mam nastawienie zupełnie neutralne, tak do Balla żyłka mi sie napina coraz bardziej. Jeżeli sam jest tak głupi to nic z niego dobrego nie wyrośnie, sam skill to nie wszystko na najwyższym poziomie. A jeśli to ojciec nim steruje do tego stopnia, to czas najwyższy dorosnąć i samemu decydować o własnym życiu. Mega nieprofesjonalnie to wygląda. Ciekawe jakby to wyglądało, jakby LAL jednak nie dostali picku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ball odmówił work outów z Celtics, no tak jak do wiekszości młodych z tego draftu mam nastawienie zupełnie neutralne, tak do Balla żyłka mi sie napina coraz bardziej. Jeżeli sam jest tak głupi to nic z niego dobrego nie wyrośnie, sam skill to nie wszystko na najwyższym poziomie. A jeśli to ojciec nim steruje do tego stopnia, to czas najwyższy dorosnąć i samemu decydować o własnym życiu. Mega nieprofesjonalnie to wygląda. Ciekawe jakby to wyglądało, jakby LAL jednak nie dostali picku 

 

Gdyby Lakers nie dostali picku, to stary pierwszy by stał pod drzwiami Ainge'a. Tam już jest wszystko pewnie dogadane, więc to, że nigdzie nie będzie łazić w tej sytuacji wydaje się kompletnie zrozumiałe.

 

Co do tych rzutówek wysokich Lakers - tak tylko chciałem przypomnieć jakie tutaj było jaranko z filmiku gdy Clarskon trafiał jedną tróję za drugą ze szczytu, finalnie nic to nie dało, a skuteka mu jeszcze w dół poszła więc tego ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ball odmówił work outów z Celtics, no tak jak do wiekszości młodych z tego draftu mam nastawienie zupełnie neutralne, tak do Balla żyłka mi sie napina coraz bardziej. Jeżeli sam jest tak głupi to nic z niego dobrego nie wyrośnie, sam skill to nie wszystko na najwyższym poziomie. A jeśli to ojciec nim steruje do tego stopnia, to czas najwyższy dorosnąć i samemu decydować o własnym życiu. Mega nieprofesjonalnie to wygląda. Ciekawe jakby to wyglądało, jakby LAL jednak nie dostali picku 

 

Ostatnio KAT chyba też nie chodził na workouty, nie przykładałbym do tego większej wagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ball odmówił work outów z Celtics, no tak jak do wiekszości młodych z tego draftu mam nastawienie zupełnie neutralne, tak do Balla żyłka mi sie napina coraz bardziej. Jeżeli sam jest tak głupi to nic z niego dobrego nie wyrośnie, sam skill to nie wszystko na najwyższym poziomie. A jeśli to ojciec nim steruje do tego stopnia, to czas najwyższy dorosnąć i samemu decydować o własnym życiu. Mega nieprofesjonalnie to wygląda. Ciekawe jakby to wyglądało, jakby LAL jednak nie dostali picku 

Dlaczego od razu głupi? Dlaczego doszukujesz się tutaj tylko działania ze strony ojca? Jeśli od momentu loterii chce trafić tylko do LAL, to dlaczego głupotą określasz zbicie do minimum opcji wzięcia przez inną drużynę?

 

To musi być wpływ ojca.

 

Dostając #1 zarabia młody od razu więcej ale poza Ła biznes ojca z marszu siada.

 

Wiec widać priorytety.

Jak tam tego wpływu w tej sytuacji wcale nie widzę. Jest z LA, więc priorytetem poza kilkoma milionami może być chęć grania w domu, co tworzy fajną historię i przy okazji jest też jakimś tam działaniem pod marketing. 

 

A byłoby śmiesznie, gdyby Ball wszystkim odmówił, a Magic na ostatniej prostej oddał ten pick na jakieś zadupie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu głupi? Dlaczego doszukujesz się tutaj tylko działania ze strony ojca? Jeśli od momentu loterii chce trafić tylko do LAL, to dlaczego głupotą określasz zbicie do minimum opcji wzięcia przez inną drużynę?

 

Jak tam tego wpływu w tej sytuacji wcale nie widzę. Jest z LA, więc priorytetem poza kilkoma milionami może być chęć grania w domu, co tworzy fajną historię i przy okazji jest też jakimś tam działaniem pod marketing.

 

A byłoby śmiesznie, gdyby Ball wszystkim odmówił, a Magic na ostatniej prostej oddał ten pick na jakieś zadupie :)

Jest jeszcze #28;-) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie o tyle głupie, że powinien sobie zdawać sprawę, że praktycznie nie ma szans na to że pójdzie z #1, a wygląda to słabo.

Powinien pójść, powiedzieć że chce do Lakers i tyle. I nie chodzi o Celtics, a przede wszystkim o drużyny które w drafcie wybierają po Lakets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajne jaja by były gdyby Boston pominął Fultza, LAL go wzięli i Ball został na lodzie :D Kwasy, problemy w nowej drużynie i kariera przez ojca zniszczona przed pierwszym meczem.

Aż chciałbym to zobaczyć, nieważne jak bardzo mnie boli Fultz w Lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajne jaja by były gdyby Boston pominął Fultza, LAL go wzięli i Ball został na lodzie :grin: Kwasy, problemy w nowej drużynie i kariera przez ojca zniszczona przed pierwszym meczem.

Aż chciałbym to zobaczyć, nieważne jak bardzo mnie boli Fultz w Lakers. 

To w sumie też byłoby dobre. Wtedy Ball trzymałby pewnie mocno kciuki za zjazd do picku Kings...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.