Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

btw. w przypadku Markela trochę niepokoi mnie to, że nie wytrzymał pełnego sezonu w NCAA.

W NBA dadzą mu taką ilość soku, że w moment zacznie łomotać bez zadyszki. Byle więzadła trzymały. 

 

Stopniowo ogarniam topkę draftu i jestem coraz bardziej przekonany do Balla, proszę go na pokład.

 

A na handel wszyscy i wszystko poza trio Russell-Ball-Ingram, które może dać w przyszłości sporo uciechy.

Może jeszcze Zubacia bym starał się zatrzymać przed handlowaniem, ale w razie okazji i jego można odstrzelić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wchodzimy na poziom oczekiwań i przewidywania. Osobiście liczę na rozwój rzutowy przynajmniej od Ingrama. Ale też inaczej widzimy jego ukierunkowanie, więc średnio się zgodzimy. Ty widzisz go w przyszłości na 3/4, ja bym go nie budował pod to. 

 

Ale co tutaj gadać, niech biorą Balla lub wymieniają ten pick. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Woja LAL są pewni PG w 2018r.

 

A jak PG13 przez agenta przekazał Lakers, by nie wymieniali po niego żadnych znaczących prospectów, bo za rok i tak przyjdzie to Pacers są w czarnej dupie ;-).

Skoro info jest od Woja to prawdopodobnie wymiany nie będzie. Czy jest sens w takim razie ściągać Butlera, jeżeli George jest już właściwie zdecydowany? Lakers powinni zatem zachować swój pick w drafcie i w przyszłym roku nadal ogrywać młodych. Może to i lepiej dla 76ers, ale skoro George chce wejść w takich Lakers, jakimi są teraz, to chyba warto ten rok poświęcić na rozwijanie młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj coś czytałem (per Woj chyba, ale przez kogoś innego, więc głowy nie dam), że LaVar dostał od UCLA zakaz jakiś (3 rzeczy, których ma nie robić) i ich nie zrobił.

No jeszcze tego by brakowało, że taki Alpa Male miałby słuchać rozkazów pachołków z uczelni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde danny dobry chlopak z ciebie, ale ogarnij swoj sprzet bo k**** ile mozna jakies strzalki i bry czytac i ze wysylasz z pieprzonego tapatoka. Te znaki c***e muje dzikie weze to czasem ponad polowa twojego posta

<br />Co zrobić jak głupi Android co aktualizacje zmienia ustawienia taptalka...<br />Ps. A o jakich strzałkach czy "bry" piszesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trade po Butlera, a po PG13 to dwie zupełnie różne kwestie. W pierwszym przypadku cel Lakers to 2018/19 DLO-Butler-PG-Ingram-whatever.

Nie wiem, czy George chciałby grać z Butlerem w jednej ekipie. To jednak gracze na podobnym poziomie, a myślę że George wolałby mieć drużynę dla siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade po Butlera, a po PG13 to dwie zupełnie różne kwestie. W pierwszym przypadku cel Lakers to 2018/19 DLO-Butler-PG-Ingram-whatever.

Dlaczego usilnie wsadzasz tego BI na czwórkę od jakiegoś czasu? 

 

Nie wiem, czy George chciałby grać z Butlerem w jednej ekipie. To jednak gracze na podobnym poziomie, a myślę że George wolałby mieć drużynę dla siebie. 

Bardziej mi nie pasuje to, że się dublują, a jeszcze Ingrama trzeba byłoby upchać według pomysłu Janka. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardziej mi nie pasuje to, że się dublują, a jeszcze Ingrama trzeba byłoby upchać według pomysłu Janka. 

To też, ale w sumie to Butler zabrał George'owi kupę milionów swoim wyborem do all nba, więc formalnie to Butler jest w tej chwili lepszy od George'a i ten może czuć się urażony, że jeszcze oficjalnie nie zdecydował się wejść do Lakers, a ci już chcą robić z niego drugą opcję :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy lineupie DLO-Butler-PG-BI  to inni się martwią, a nie Lakers.

 

January ale prawdziwa koszykówka to nie team na ASW czy do grania w NBA 2K17 albo jakiś manager. Skład który opisujesz choć na papierze jest super, to w realu nie będzie, bo jeśli umiejętności graczy się nakładają na siebie (czytaj ich potencjał w 100% jest wykorzystywany wtedy gdy np. grają z piłką, penetrują kosz, dostają mnóstwo zasłon - czytaj korzystają z rolsów itd.) to jak postawisz ich na boisku razem, to będą musieli sporą część swojego grania odpuścić a to kiepski pomysł - patrz jak wygląda na PG13 jak musiał grac na 4/pełnić inną rolę na boisku.

 

Dlatego piszę, że taki układ się nie sprawdzi, a jedynie doprowadzi każdego z tych graczy do frustracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January ale prawdziwa koszykówka to nie team na ASW czy do grania w NBA 2K17 albo jakiś manager. Skład który opisujesz choć na papierze jest super, to w realu nie będzie, bo jeśli umiejętności graczy się nakładają na siebie (czytaj ich potencjał w 100% jest wykorzystywany wtedy gdy np. grają z piłką, penetrują kosz, dostają mnóstwo zasłon - czytaj korzystają z rolsów itd.) to jak postawisz ich na boisku razem, to będą musieli sporą część swojego grania odpuścić a to kiepski pomysł - patrz jak wygląda na PG13 jak musiał grac na 4/pełnić inną rolę na boisku.

 

Dlatego piszę, że taki układ się nie sprawdzi, a jedynie doprowadzi każdego z tych graczy do frustracji.

 

Propsy za pozbycie się z postów. Strzałek.

 

Z jednej strony rozumiem to co pisze January, z drugiej strony rozumiem Ciebie.  Prawda jest jednak gdzieś po środku.

 

W NBA jest pewna skończona grupa utalentowanych zawodników, których talent jest większy niż reszty i odpowiednio obudowani (trener, system, pomagierzy itd) są w stanie robić niesamowite rzeczy. Np Curry gdy przybył Kerr. Jak to będzie z PG ciężko powiedzieć, bo jak na razie to Indiana nie była w stanie go obudować tak by wygrywał na wschodzie. Czy po przejściu do Lakers będzie inaczej. Ciężko powiedzieć, choć ja byłbym dość sceptyczny. Pierwsza sprawa Zachód jest trudniejszy, druga Walton jednak nie okazał się takim geniuszem jak go malowano.

 

Inna sprawa to trochę zabawne jest łączenie Butlera i PG to bliźniaki są czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna kwestia, ciekawsza w sumie to ta poruszona przez Flubera - czy PG13 chciałby iść do LAL gdyby już tam był Butler. Z jednej strony mocniejszy team z drugiej trochę obniżenie statusu "zbawiciela".

 

Generalnie dotychczasowe "dream teams" zawsze się opierało na tym, że łączono zawodników na różnych pozycjach, tu mielibyśmy graczy, którzy choć mogą zagrać na kilku pozycjach - to ich gra jest bardzo podobna i choć umieją grać zarówno on jak i off, to dzieje się to w krótszych okresach. Cały sezon graczy którzy lubia i kozłować i kreować i rzucać - to musi się skończyć frustracją. Obejrzyj sobie trochę meczy na MŚ czy IO, gdzie gwiazdy musiały siedzieć na ławie lub grać rolsów, bo ich "naturalną" rolę pełnili na boisku inni... i jak trudno im się grało kiedy wynik był bliski (bo jak dream team prowadzi +20 i się bawi, to wiadomo, że problemu nie ma ;)

 

O ile Butler moim zdaniem bez problemu mógłby mentalnie pełnić rolę 2-3 opcji, to PG13 i DAR już widzę jak z fochem grają w każdym meczu, bo przecież oni są najważniejsi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja tego tak nie widzę ;-)

 

Tak z ciekawości - co Ty byś robił na miejscu Lakers?

 

 

Dla mnie ważne jest pytanie dotyczące obecnego offseason - czy Luke (+ ruchy FO) dalej chcą próbować gry "2 totalnie różne lineupy - starterzy i piątka rezerwowych" jak rok temu, czy będą się starali od tego odejść. W drugim przypadku zdecydowanie rozważany powinien być trade Clarksona (tzn ja i tak preferowałbym jego trade).

 

Jeżeli można się wtrącić - George'a i Butlera naraz to nikt nie potrzebuje.. W sensie, że można ich zebrać od biedy, ale jeśli jest szansa zamiast Jimmy'ego zgarnąć kogoś może trochę gorszego, ale lepiej pasującego do ekipy to bym się nie wahał. Zresztą ustalmy jedno... kto jest lepszy dla Was? Bo ja wolałbym PG13. Dlatego Butlera bym odpuścił, jeżeli George jest pewniakiem do Lakersów.

 

Pytanie bardzo hipotetyczne: oddalibyście Ingrama + #2 za Porzingisa + #8? Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że PG jest wg wielu dogadany z Magiciem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę Balla a następnie/równolegle w trybie pilnym szukałbym dealu Butlera (z PG13 bym się nie śpieszył, żeby nie podbijać jego wartości ;). Widziałbym jakiś 3 team deal, może z Sotą może z 76ers.

 

Wg mnie Calrkson nie jest jakimś atrakcyjnym assetem dla CHI bo na nim nie zbudują ekipy, a jeśli mam wybierać wartość dla LAL to wolę Ball + JC od samego DAR. Do tego próbowałbym spakować Denga, a to się bez jakiego kolejnego gratisu na pewno nie uda - więc Randle moim zdaniem może zachęcić CHI. Dla nich opcja DAR + Randle + Deng jest do wzięcia za Butlera, który może mieć dosyć Bulls i wymusić deal. 

 

Wezmą jakiegoś prospecta z 16 pickiem, rok zatankują po któregoś z C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nich opcja DAR + Randle + Deng jest do wzięcia za Butlera, który może mieć dosyć Bulls i wymusić deal. 

 

 2xBKN, 1BKN+Brown+?, LaVine/Wiggins + Dunn (w momencie wyboru) - sytuacja jest prosta od pewnego czasu, Byki wymienią Butlera za minimum 2 duże talenty albo nic z tego nie będzie i nie ma co się produkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.