Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czytam, że Lakers (Johnsonowi) nie podobała się powściągliwość Russella jako lidera. To jest tak głupie, że nie wiem jak to skomentować.

Magic na stołku to w ogóle było good news dla kogoś?

 

Z kariery pozawodniczej to ja go głównie kojarzę z opowiadania głupot, także tu raczej trzeba było liczyć, że najwyżej uda mu się nic nie spi*****ić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak, bo oznaczał brak Phila.


Nie wiem czytam, że Lakers (Johnsonowi) nie podobała się powściągliwość Russella jako lidera. To jest tak głupie, że nie wiem jak to skomentować.

 

Nie przesadzajmy, January. To że Russell nie jest wzorowym harcerzem, wiadomo było niemal od początku. Pytanie brzmi jaka jest skala problemu.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę każdy z Was olał info, że NIKT z posiadających lottery pick nie chciał Russella? Ja wiem, że jak mówi/pisze to jedna osoba, to jest to zbywane, przy dwóch traktowane jako hejtowanie, ale jeśli napływa do nas cała masa sygnałów, że przy DLO jest potężny red flag dotyczący jego beretu, no to jak w ogóle można pisać o "przegranym dealu"?

 

Ci goście znają Russella dwa lata. Dwa lata widzieli jak się zachowuje, jak trenuje, jak go traktują inni, jaką robi atmosferę w szatni itd itp. Nikt nie jest na tyle głupi, żeby przyszłego superstara oddawać za taki pakiet, jaki dali Nets. Tu nie ma dwóch zdań, że z Russellem jest poważny problem i tyle.

 

Na chłodno oceniając to deal, który się broni. Najważniejsze, że Lakers szybko przyznali się do błędu (Mozgov) nie zamiatając go pod dywan i udając, że nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Im dłużej przyglądam się tej wymianie tym gorzej wygląda ona dla Lakers.

 

Tak w ogóle, to czy przypadkiem Russell i George nie mają tego samego agenta, a ci go teraz spakowali do Brooklynu? Chociaż to możenie mieć znaczenia, nie wszyscy gracze są jak LeBron.

 

Skoro Russell + mozgov poszli do Brooklynu po to, żeby pozyskać Lopeza i cap space, to chyba znaczy, że oferta Russell + mozgov nie była wystarczająca do tego, żeby pozyskać George'a. Naprawdę boję się z jaką ofertą wyskoczą Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Russell + mozgov poszli do Brooklynu po to, żeby pozyskać Lopeza i cap space, to chyba znaczy, że oferta Russell + mozgov nie była wystarczająca do tego, żeby pozyskać George'a. Naprawdę boję się z jaką ofertą wyskoczą Lakers.

Lakers oddali Russella, żeby mieć miejsce na dwa maxy za rok, nie wiadomo czy on był w ogóle proponowany dla Indiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście agenta:

 

Eric Pincus podał/a dalej Power Goh

Clearly Magic and Rob are going to dictate terms of the Lakers rebuild, for better or worse

Eric Pincus dodał/a,

Power Goh @PowerGoh
@EricPincus I thought D'Angelo was safe!

 

Jeżeli Magic z Pelinką chcieli pokazać Mintzowi, że oni tu rządzą, to trochę strach co z tego wyniknie.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz, to tak nie działa. Agent i zawodnik są często niemal jak rodzina. George ponoć chciał grać z Russellem i Randlem. Zresztą, Pincus to wczoraj opisał na twitterze:

 

I know this is abstract for some, but the possibility of Paul George significantly reduces any move with Randle or Russell going out from LA

 

Agents work for players, sure, but it's a far more complex dynamic than that

 

If you don't like my point on the agent, then look at it as George wants to play with Randle and Russell

 

 

Parę innych osób także, Amick i Deveney z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.