Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

- Randle + Ingram + Deng + Future Pick za Derozana i PJ Tuckera

 

Poszedłbym na to, bo za rok przyszedłby jeszcze Lebron i Warriors mogą się schować

Wszystko fajnie, ale do tego punktu bo na pewno nie oddałbym Ingrama za DeRozana, poza tym Raptors też nie mieliby w tym żadnego interesu.

 

Poza tym w takiej sytuacji to już kasy na Lebrona by nie było. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale do tego punktu bo na pewno nie oddałbym Ingrama za DeRozana, poza tym Raptors też nie mieliby w tym żadnego interesu.

 

Poza tym w takiej sytuacji to już kasy na Lebrona by nie było. ;)

 

Oj tam, opowieści fantasy rządzą sie swoimi prawami.

 

Tak na poważnie, też nie oddałbym w tym momencie Ingrama za Derozana. 

Edytowane przez 2k4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan w prime dający 27ppg < Ingram, któremu bliżej do busta niż talentu

 

ten temat to jest kopalnia złota :grin:

 

Fani Lakers są tak odrealnieni, że dla nich DAR/Randle/Ingram/Zubac/ktokolwiek to jest mistrzowska ekipa i ruszenie kogokolwiek z niej to jest błąd, że nawet LeBron czy Durant nie mają podjazdu do tych talentów :grin:

 

 

Nie jestem odrealniony. Zdaję sobie sprawę o wartości Derozana na ten moment... ale podtrzymuję swoje zdanie, nie wymieniłbym Ingrama za nikogo z wyłączeniem Duranta, Leonarda i Giannisa. Ot tak, moje zdanie. Nie muszę Ci go tłumaczyć, ani argumentować. Po prostu, lubię gościa, widzę w nim wielką przyszłość i tyle. Z resztą nie ma co się przejmować.... już dawno przyzwyczaiłem się, że w temacie o Lakers nie można nic "wrażliwego" napisać, bo od razu ktoś dowali klasykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie krótko: pięknie wykorzystał sytuację Marks, nigdy bym się nie spodziewał, że za tak odległy pick (gorszy z dwóch, które mieli Nets), Brooka, którymhandlują od 1,5 roku otwarcie i za przyjęcie Mozgova (akurat w Nets pewnie ma największe, choć nadal małe, szanse na jakąkolwiek odbudowę) pozyskają talent top3 draftu na rookie dealu. 

 

Dla Lakers to nie jest tragedia, aczkolwiek wg mnie zdecydowanie zbyt nerwowy ten ruch, przez co dostali mocno wątpliwą wartość z powrotem.

 

P.S. Russella można nie lubić jako prospekta, ale to nadal jest jeden z czołowych talentów młodego pokolenia na obwodzie obok Bookera. Zrobił D'Angelo sporo głupot już w NBA, ale nadal ma tylko 21 lat - piękna inwestycja Nets i to po taniości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że wiele osób traktuje DLO jako fajnego prospekta ale jak widać w lidze już tak średnio. Skoro nikt nie chce za niego dać nawet top 12 to puszczenie go z kontraktem mozgova i 27 to mógł być szczyt możliwości to samo gadanie było przy DMC a teraz ze w sumie spoko bo szybką przebudowa Sacto. Może po prostu magic z pelinka słusznie rozumuja ze w tym rosterze nie ma żadnego future all stara więc trzeba tą bandę rolsow rozgonic póki są młodzi i ktoś się nabierze. Teraz NBA wygrywają jedynie super teamy więc jesteśmy LA robimy miejsce w salary ściągamy 3 super graczy plus kilku miłośników californi i ring chaserow i rzucamy wyzwanie Gsw czy to ma szansę powodzenia moim zdaniem niewielkie ale przynajmniej będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, tu jako fan Lakers muszę Ci powiedzieć że trochę odleciałeś. :grin:

 

Nie chodzi mi tutaj o czysto sportową wartość. Chodzi o czysto bardzo subiektywne odczucia. Dla mnie Ingram jest nieruszalny.

 

Jako GM, żebym go puścił, to musiałby mnie ktoś wziąć na tydzień na Fidżi, wziąć 5 tajskich dziewczyn, walizkę dolarów i kluczyki do Bugatti. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trzeba przyjąć do wiadomości, że wartość Russella była niska.

 

Można było spróbować to przeczekać, licząc na poprawę w przyszłym sezonie, ale Lakers zdecydowali się na sell low. Być może mają Russella za zgniłe jajo, a może po prostu nowy management jest chuujowy. :grin: Czas pokaże.

Niestety od dłuższego czasu latały ploty, jak to Lakers nim dealują i wartość poleciała w dół... Inna kwestia... słuchajcie, nie wiadomo tak naprawdę czego tak do końca Magic w tych wymianach szukał.

 

To, że nikt nie oddał top10 (a może nawet top8) picku w mocnym/głębokim drafcie przyjmując do siebie w zamian z paskudnych kontraktów Mozgova, czy Denga mnie osobiście jakoś nie dziwi, szczególnie, że w tych okolicach lata w mockach DSJ, który ma przecież całkiem podobne papiery na granie. 

 

Ciut wyżej można liczć nadal na Jacksona/Tatuma/Isaaca/Foxa. Draftpicki są zawsze warte ciut więcej niż już wydraftowani zawodnicy (rozpakowany / nierozpakowany prezent) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do oferty Lakers to gdyby oni się na to zgodzili (jeszcze najlepiej wzięli Clarksona zamiast Randle) to już ten trejd Russella by mi tak mocno nie przeszkadzał, jasne lepiej byłoby go nie oddawać, ale gdyby Lakers dogadali się z Pacers to wyszłoby w sumie na to, że z wartościowych rzeczy to za PG13 i Lopeza Lakers oddaliby tylko Russella więc całkiem spoko.

 

W takiej sytuacji z Lopezem i Georgem Lakers pewnie powalczyliby o PO, dodatkowo dalej mieliby Balla, Ingrama, Randle, Zubaca i Nance czyli solidnych młodych grajków z czego dwóch ma jakieś szanse na zostanie allstarami i dodatkowo Lakers mieliby jeszcze sporo kasy na FA w przyszłym roku. Wyszłaby w sumie z tego całkiem niezła perspektywa, ale niestety nie wierzę że Pacers się na to zgodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers na Clarksona , 23 i 28 raczej się nie zgodzą. Zgodzą się moim zdaniem na Randle plus picki. Więcej nie dostaną od nikogo. Bo gdyby dostali to by nie było rozmów z Lakers.

 

Dla mnie musi przyjść George teraz, aby zakopać choć trochę tego smrodu po nocnym tradzie DLO. I piszę tu o przyjściu George'a zachowująć jednocześnie pick 2# i Ingrama.

Edytowane przez TheRocket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż nie rozumiem. Skoro Lakers czyszczą salary pod 2018, to dlaczego oddają Mozgova już teraz, a nie za rok? Dlaczego oddają Russella już teraz zamiast sprawdzić, jak będzie funkcjonował z Ballem? 

 

Jakby rok temu ktoś napisał przy podpisaniu Mozgova, że ten kontrakt jest taki zły, że za rok trzeba będzie dołożyć Russella, żeby się go pozbyć to fani Lakers wysłaliby go do łapu capu :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras, oddaj mi proszę 15 minut mojego życia, które bezpowrotnie straciłem.

 

Reikai:

 

Nie jest to zly deal moim zdaniem.Rok temu kazdy dalby mu te pieniadze bez mrugniecia okiem.Rok temu przyspieszyl powrot po kontuzji i nie mogl dojsc do siebie.Jezeli bedzie zdrowy, to nie jest to na prawde nie jest to zly deal.16 milionow przy nowym salary za przyzwoitego shot blockera, ktory skonczy cos spod kosza, zagra i pick and rolla, jakiegos jumpera trafi?Ten deal ostatecznie pokazuje, ze zespol nie jest budowany na tu i teraz.Chodzi o spokojne rozwijanie mlodych.

 

KB81:

 

Nie rozumiem tego rozpaczania nad Mozgovem. Mam tylko obawy czy będzie zdrowy, jeśli będzie w formie z poprzedniego sezonu to przy obecnych płacach to całkiem dobry deal za 7 footera, który trafia wolne.

 

Raf85:

 

Joakim Noah ponoć ma dostać 70-74mln od Knicks, a ma 31 lat (2 lata starszy od Mózga) i od 2 lat jedzie po równi pochyłej. Jak Timiego ominą kontuzję to tragedii nie będzie.

 

calagan:

 

Czytam ten Wasz płacz, czytam i mam wrażenie, że jednak nie ogarniacie. Sumy kontraktowe latają absurdalne - w 99% goście są przepłaceni. Mozgov nie jest tu wyjątkiem. Nie jest ostatnim leszczem, ani wymiataczem. Jest solidnym centrem z wielkim czerwonym znakiem zapytania w kwestii zdrowia. Rzecz w tym, że ani na rynku jakiś wysyp centrów, ani specjalny wybór. Drummondy, Whiteside`y i inne Horfordy nas olały. Howarda nikt by tu nie chciał. Inni? A zastanowiliscie się kogo Lakers szukają? Czy potrzebny im kolejny młodzian w S5? Biyombo (o ile wogóle spojrzałby na LAL), czy Ezeli to goście w wieku naszych młodocianych gwiazdek. I taki Ezeli wiele więcej niż Mozgov nie grał. Fakt, zdrowszy jest. Ale najwyraźniej ktoś uznał, że warto zaryzykować.

 

Raven2156:

 

Czy wszystkich, którzy piszą tego typu posty pogrzało? Panowie.. Mamy Offseason.. Nic straconego, a to i tak były jedne z najsilniejszych picków z FA. Lakers potrzebują graczy na tych pozycjach, a plotka z Byiombo wcale nie jest potwierdzona..

 

O Dengu było znacznie więcej pochlebnych opinii.

 

he he, dobre

 

"tragedii nie będzie", "w 99% goście są przepłaceni, Mozgov nie jest tu wyjątkiem". 

 

Ja tu widzę maks trzy opinie, które można nazwać zadowoleniem, ale widać inaczej rozumiemy to określenie.

 

Aż sam chyba też poświęcę jakieś "15 minut".

 

Cieplutkie info. Poszła oficjalna oferta do Pacers.

 

Randle/Clarkson, #27, #28 za PG13.

 

Sprzed 11 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he, dobre

 

"tragedii nie będzie", "w 99% goście są przepłaceni, Mozgov nie jest tu wyjątkiem". 

 

Ja tu widzę maks trzy opinie, które można nazwać zadowoleniem, ale widać inaczej rozumiemy to określenie.

 

Aż sam chyba też poświęcę jakieś "15 minut".

 

 

Sprzed 11 godzin.

 

Dla niektórych ludzi których jedynym źródłem informacji lub przeważającym jest e-nba.pl to jest świeżutkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.