Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Yup,  Winslow Lakerom przynajmniej 2W juz zabral polamaniem BI.

 

EDIT : Może bez inwektyw w stosunku do zawodników co?

 

Tak mi się przypomniał ten post, bo właśnie w innym temacie nazwano zawodnika idiotą - reakcji moderatora brak.

 

Już pomijam, że trener-kretyn i zawodnik-pizda to na naszym forum chleb powszedni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do waszego picku, jak się zapatrujecie na Khyri Thomasa? Według mnie świetny fit dla Lakers - dobry rzut, długi, świetnie by pasował do Balla.
Spoko gościu, dobra defensywa, kwestia który nr będą mieć - dziś to 25 ale na koniec może być równie dobrze 20... Jak będą bliżej 20 to kwestia czy któryś z PF będzie dostępny, ewentualnie combo G (jak Milton). Jak nizszy nr to pewnie w swingmana pójdą i wtedy Thomas jest super fitem. Jest moim zdaniem może mniej utalentowany od Musy czy Evansa, ale bardziej NBA ready.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że na początku sezonu Lakers mogli przedłużyć Randla za 12,5 bańki za sezon. Jak wiemy, nie zrobili tego z wiadomych przyczyn. Teraz przy jego grze taka kwota wygląda imo bardzo dobrze się ciekaw jestem co mu rzucą w lecie i czy on sam nie walnął już focha i nie będzie chciał rozmawiać z klubem

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że na początku sezonu Lakers mogli przedłużyć Randla za 12,5 bańki za sezon. Jak wiemy, nie zrobili tego z wiadomych przyczyn. Teraz przy jego grze taka kwota wygląda imo bardzo dobrze się ciekaw jestem co mu rzucą w lecie i czy on sam nie walnął już focha i nie będzie chciał rozmawiać z klubem

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

na 12 mln za sezon to on obecnie nawet nie spojrzy. Za dobry sie zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Balla, Ingrama, Thomasa nie ma tam za bardzo komu organizować ofensywę czy przełamywać pierwszą linię obrony. Rzućmy piłkę do Randle'a i niech cos zrobi staje się troche zbyt przewidywalne po pewnym czasie. Meczu do oglądania zdecydowanie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers bo dobrym okresie teraz znowu coś bez formy, przegrać z Kings u siebie to duża sztuka, sądząc po wyniku to mecz był ciężki do oglądania, dobrze że nie miałem czasu

 

Zdecydowanie jeden z najgorszych w tym sezonie. Zwycięski zespół miał skuteczność 38% - niech to wystarczy za cały komentarz. :smile:

 

Miało być nawet i 40 zwycięstw, a tu może uda się doczłapać do 35. Rok temu w końcówce sezonu, gdy potrzebne były porażki, to zrobili serię zwycięstw, a Tyler Ennis grał jak all-star. Oh well.

 

Tak na marginesie, oglądam sobie Nuggets-Bucks - Giannis dostaje szósty faul po flopie Jokica. Szkoda, że mecz wcześniej sędziowie nie mieli tyle odwagi, bo okazje były lepsze.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz słaby, bez historii, do tego problemy z faulami Lopeza i Randla, ławek nawet nie ma co porównywać - Mason i Jakar to takie odpowiedniki Caruso i Kuzmy, którzy grali w S5...co nie zmienia postaci ze powinni i tak wygrać. :)

 

Ja obstawiałem ok. 38 W, przy sprzyjających warunkach nawet +40 i walkę o PO. Trzeba jednak powiedzieć że warunki były raczej niesprzyjające więc te 35W byłoby ok. Dużo meczów na styk, dogrywki, pewnie kilka winow więcej i realna szansa na PO też zmobilizowała by mocniej ekipę i te kilka meczów by urwali. A tak ciągła gra bez kluczowych graczy i praktycznie bez ławki daje obecny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.