Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Andy Murray miał taką samą operacje w styczniu i ma wrócić przed Wimbledonem. Jak mu Lakers dadzą jakaś roczną jednocyfrową umowę to może być win/win situation.,Dla Lakers może być asset w trade,a Karakan w przyszłorocznej FA ma szanse na większy kontrakt,gdyż w 2019 rynek się zresetuje i będzie więcej wolnej kasy.Mimo wszystko nie będzie to Brinks truck,tylko co najwyżej, w porywach walizka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń i luty, czyli jakieś 25 meczów

Końcówka grudnia, połowa marca, czyli jakieś 34 mecze.

 

Za to drugie pół sezonu grał bardzo dobrze więc myślę, że jak na rookiego ogólnie zagrał bardzo dobry sezon.

January nie uważa Kuzmy za rookiego. :)

 

Ale owszem, zagrał dobry sezon, tylko dalej nie wiem dlaczego zostałem przywołany w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam problemu z tym, by thomas dostal 1 roczna umowe. kwota, to kwestia tego, kto do nas przyjdzie i ile bedziemy w stanie zaoferowac.

 

niemniej z lawki jako scorer fajnie sie pokazal kilka raz tyw tym roku. imo to gosc, ktory moze zatrybic a jak nie to mozna go wymienic, tez ma fajna wartosc transferowa, jakiegos rolesa bedzie mozna ugrac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka grudnia, połowa marca, czyli jakieś 34 mecze.

 

January nie uważa Kuzmy za rookiego. :smile:

 

Ale owszem, zagrał dobry sezon, tylko dalej nie wiem dlaczego zostałem przywołany w tym temacie.

 

W pierwszej połowie marca miał może z 2-3 słabsze mecze. 

 

Zresztą, jak jesteśmy tacy dokładni, to końcówka grudnia i większość stycznia przeplatał słabe mecze z dobrymi i dopiero pod koniec miesiąca miał faktycznie słabą serię.

 

Te 34 mecze to liczba z kosmosu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co pisałem, to "Kuzma to steal", "jest stary jak na rookie, więc na pewno nie jest lepszym prospektem niż Markkanen", "nie sądzę by był kimś więcej niż bardzo dobrym starterem w przyszłości", "nie jest tak dobry jak jego początek sezonu", "kiepsko broni", i "wpadł w slump".

 

Co tutaj jest nieprawdą, co się zmieniło, i co mam przyznać po 30-kilku meczach, gdzie robił średnio 13ppg na 48%ts?

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób okres od ASG do meczu z Orlando przeczy moim słowom?

 

Aż przejrzałem logi, od ostatniej dekady grudnia do początków marca Kuzma miał 25 meczów ze skutecznością poniżej 45% (nie wiem jak to wygląda w TS).

 

W grudniu miał kilka stinkerów i jakieś dłuższe serie słabszych meczów to dopiero okres koniec stycznia-luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od meczu z Memphis (4/24) po Świętach do meczu z Orlando to 31 meczów gdzie miał średnio 12ppg na 47%ts i tylko trzy mecze ponad 20pts. 

​Zresztą, możemy założyć, że miał slump przez 25 meczów i przesadziłem, możemy nawet założyć, że w ogóle nie miał slumpu, tylko dalej nie wiem które opinie spowodowały przywołanie mojej osoby tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.