Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Lakers cierpieli w starciu z Memphis przez większą część spotkania. Po wielkich bólach udało się wygrać, co z walczącymi o jak najlepsze miejsce w loterii Miśkami było wręcz obowiązkiem.

 

Najlepszy - Caldwell-Pope. Nie patrzyłem na statystyki, ale czy on nie poprawił ostatnio rzutu za trzy? Dziś w czwartej kwarcie jego akcja 3+1 pomogła złapać kontakt. W ostatniej części meczu rozkręcił się Kuzma i można powiedzieć, że to ta dwójka najbardziej przyczyniła się do wygranej Lakersów.

 

Ball i Lopez średnio. Najsłabszy był Randle - kompletnie jakiś taki bez energii, sfrustrowany swoją grą i komentowaniem jego postawy przez Waltona.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsłabszy był Randle - kompletnie jakiś taki bez energii, sfrustrowany swoją grą i komentowaniem jego postawy przez Waltona.

sfrustrowany brakami gwizdków mysle najbardziej, ale zgoda ogólnie to byl jego slaby mecz, chociaż z drugiej strony jak grając naprawde słabo i tak konczy z 20/11 to tragedii nie ma ;)

 

Mecz słaby, ciężko się to ogladalo nawet wypity alkohol nie pomagal za bardzo.

 

Jak IT odczuwa na tyle biodro,ze nie może grać to szalu mu naprawde na rynku nie wróżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ball dostał już wystarczający kubeł zimnej wody.. I to wielokrotnie.

 

Lakers nie zagrają w PO wiec Lonzo będzie miał więcej czasu by potrenować i naprawić wszystkie błędy, które robił podczas swojego Rookie sezonu.

 

Jestem cholernie ciekaw jakiego Balla ujrzymy w przyszłym sezonie. Dla przykładu Ingram zanotował naprawdę spory progres i liczę, że w przypadku naszego rozgrywajacego będzie podobnie.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ball dostał już wystarczający kubeł zimnej wody.. I to wielokrotnie.Lakers nie zagrają w PO wiec Lonzo będzie miał więcej czasu by potrenować i naprawić wszystkie błędy, które robił podczas swojego Rookie sezonu. Jestem cholernie ciekaw jakiego Balla ujrzymy w przyszłym sezonie. Dla przykładu Ingram zanotował naprawdę spory progres i liczę, że w przypadku naszego rozgrywajacego będzie podobnie.

Ale jakie błedy? Typ nie ma rzutu i na dziś dzień jest po prostu bustem. Ustanowił kilka ciekawych rekordów jak 44.9% ft i gdyby nie jego nadwyraz dobra obrona zamykałby stawke obwodowych w całej lidze. To jak fani Lakers raz po raz próbują wybielać ten marny sezon Lonzo jest chyba jeszcze gorsze niż jego gra.

 

Jason Kidd my ass

 

https://youtu.be/1nPZCGzclF45

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim "na dzis dzien" lonzo nie jest bustem

to raz

 

a dwa,

bywalo wielu rookies, ktorzy mieli ciezkie wejscie do ligi. rok temu u nas ingrama niektorzy wyslali juz do nbdl,w tym sezonie chlop wyglada juz bardzo obiecujaco i wiele ekip z przyjemnoscia widzialoby go w swoim skladzie. zerknij sobie na 1 sezony w lidze takich gosci jak steve nash, gary payton czy kawhi leonard.

 

u lonzo jedyne do czego mozna sie przywalic to rzut. na studiach pokazywal, ze potrafi trafiac, wiec imo to jedynie kwestia poprawy techniki, pracy i gosc bedzie swietnym grajkiem. ciezko powiedziec jak swietnym ale ciezko nie widziec w nim jason kidd 2nd coming...

 

 

btw. jakie kryteria musi spelnic 2 numer draftu by nie byl bustem. mozesz mi to wypunktowac? cholernie ciekawy jestem kryteriow.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce merytorycznie bronić Balla? eh;/

 

Dobra przede wszystkim - Lonzo to zawsze był specyficzny prospect, elite role-player, a nie 1-2 opcja. Coś w rodzaju obwodowego Draymonda Greena.

 

Sam fakt tego jak broni wyklucza właściwie bycie bustem. Jego defensywa to jedyna zmiana od NCAA w projekcjach części (w tym mojej), inni oceniali wysoko. Wiele zmian - ułożenie nóg, likwidacja gamblingu, gra na zasłonach, przede wszystkim podejścia mentalnego do D - no mógłbym wymieniać nvm.

 

Więc jego fantastyczna defensywa w połączeniu z transition game, słynnym czuciem gry, offball zagrożeniem (ścięcia!), eliteR, hustle,, spotup3, etc etc wyklucza busta.

 

Jeśli chodzi o rzut to zgodnie z przewidywaniami już jest świetny w spotup (67 percentile bodajże) i ma problemy z pullup.

Zgodnie z przewidywaniami ma problem jako pnr ballhandler, od początku sezonu trwa arcyciekawa zabawa Waltona z coachami rywali w kotka i myszkę jak to ukryć/eksponować.

 

Obecnie przy kontuzjach dostał za dużą dla siebie rolę w ataku i Lakers mają problem i Lonzo ma problem.

 

Na minus :

 

- pullup3

- midrange game

-floater/finish at rim

- FT

 

Czyli to czego właściwie wszyscy się spodziewali.

Rozwój wyżej wymienionych elementów + utrzymanie spotup3 zdeterminuje jakim będzie graczem. Bez zmiany techniki liczyć można jedynie na floatery/at rim (długa droga), ew. pullup3 (wątpliwe).

 

Bust? Na pewno nie.

 

no i to akurat szanuje, pewnie nie miałem zbyt dostatecznej wiedzy o Lonzo w tym sezonie i pewnie też zbyt pochopnie nazwałem go bustem

 

szkoda tylko, że musiałem czekać na taki post z dobre dwie strony, gdyż jak wiadomo elYta się z plebsem nie brata, a i onetu nie zwykła czytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem ile po takim sezonie może dostać KCP, Lopez i Randle i kto ewentualnie może przebić ofertę z LAL? Wiadomo że Dallas w przypadku Julius-a. A Reszta..? KCP nie dostanie za sezon takiej kasy co w tym sezonie, Lopez tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopez i KCP mogą IMO oczekiwać ofert na poziomie MLE. Randle swoją grą w tym sezonie nastukał sobie pewnie trochę więcej (tak ze dwa razy). 


btw. Lakers odkryli nową broń. :smile:

 

Lakers closed out the Grizzlies by having Kyle Kuzma work out of pick-and-rolls — a unique opportunity for a rookie power forward. This included the dagger, when he got the switch he wanted and rose up for the game-sealing 3-pointer.

 

https://twitter.com/JoeyARamirez/status/978010290456428544

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo przestał palowac te rzuty za 3 i zaczął próbować z mid range rzucać i proszę nagle fg 7/8. Ciekawe czy w następnym meczu też zamiast tych 3 zacznie rzucać po prostu bliżej kosza co mu wyraźnie służy
Musi chłopak zobaczyć na co mu pozwalają i nauczyć się korzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.