Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Lakers w 39min z Kuzmą byli -9

Lakers w 9min bez Kuzmy byli +18

 

brawo, w końcu napisałeś coś sensownego w tym temacie pokazując na tym przykładzie jak bardzo ktoś mylne wnioski mógłby wyciągnąć nie oglądając meczu, a patrząc tylko na głupie +/-.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to przypadek? Nie, to jest mniej więcej to co w całym sezonie - Kuzma fajnie może wyglądać jak rzuca punkciki, ale ogołem jego impact jest negatywny, jest fatalnym obrońcą a jego ofensywa to tylko scoring (w dodatku nie  na tak dobrym poziomie)
w RPM gość jest na 344 miejscu z 502 graczy

 

Dodając to, że  bedzie miał w tym roku 23 lata to można dojść do wniosku, że jest on tutaj strasznie overrated 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers mają prawa Birda do Thomasa. Jego cap hold wynosi niecałe 12 milionów.

a możesz wskazać źródło? Bo na spotrack, b-r itd. widniej cap space a nie bird rights. Poniekąd byłaby to wspaniała informacja dla mnie, bo jakoś byłem przekonany, że tylko Lopeza na prawach birda podpisano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

january ja rozumiem zasadę, tylko czemu wisi cap space a nie Bird jak u Lopeza? Pomyłka, czy może jednak coś pominęliśmy?

http://www.spotrac.com/nba/los-angeles-lakers/cap/

 

Nic nie pominęliście i January Ci prawdę mówi. Wisi capspace, bo Kings go podpisali w ramach capspace jak mu się skończył rookie contract, a Lopez podpisał umowę z Nets przy wykorzystaniu praw Birda, bo byli powyżej salary. Ot i cała różnica, która nie ma wpływu na nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sobie potem wszystko wyjaśnili :smile:

 

https://twitter.com/DonaldAGreen_/status/974140269942644736?ref_src=twsrc%5Etfw

 

btw. Co się stało z Zubacem? Rok temu wyglądał jak drugi Gasol, teraz jak drugi Greg Ostertag. 

 

No i dobrze, chociaż znowu niepotrzebnie wyjdą na zewnątrz jakieś informacje, ze Thomas to rak w szatni itp. Nie wiem, czy warto zostawić Isaiah w składzie, bo ta kłótnia to jednak jest mały sygnał ostrzegawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo znowu os 4 meczy 1/8 1/7 1/6 1/8 za trzy... Wiem że powinien się uczyć i pracować nad pewnością siebie ale może dobrym rozwiązaniem byłoby choć teoche mniej palowac a starać się poprawić wykończenie pod obręcz lub jakis mid range.

Jest świetnym defensorem po Simmonsie najlepszym w tej klasie rookie.

Moim zdaniem nawet lepszym od Smarta, nie zdziwiliby mnie jakieś wyróżnienie do 2 składu all defensive team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo osłabień w Warriors w b2b nie było szans powalczyć. Nie w sytuacji gdzie z ławki wchodzą Pennis, Caruso, Wear, Williams i Zubac, który w tym sezonie niestety jest slaby. Caruso i Zubac nadają się do S5, ale w GLeague, a reszta miałaby problem żeby załapać się nawet tam na ławkę.

 

Mam nadzieję, że w tym offseason Lakers pomyślą też trochę bardziej o ławce. Bo w tym sezonie gdyby Kuzma i Hart nie odpalili to problem z ławką byłby przez cały sezon.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.