Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Lakers po raz kolejny w ostatnich 5 minutach meczu wyglądają jakby tlen przestawał im dochodzić do mózgów.. szkoda cholernie bo można to było wyciągnąć, było parę okazji na dobicie Nuggets w tej 4q, ale Lakers nie potrafili tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego skoro gramy 7 zawodnikami plus Travis i Pennis po 8 minut. Brakuje jednak ingrama i harta no i Bonzo znowu zaczął ceglić trojkę. Lopez się w końcu obudził, dwa dobre mecze pod rząd. Ciekaw jestem jak ten Derrick Williams ale oprocz jednego czy dwóch alleyoopow w meczu to chyba więcej nic nam nie da

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Dunk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli faktycznie powaznie mysleli o playoffs to to byl must win.

niestety nie udalo sie, choc pozycja wyjsciowa byla bardzo dobra.

 

w zasadzie zawalil isaiah thomas.

gosc ma wolna reke z 2nd unitem,  i wyglada to tak, ze jesli pociagnie gre ofensywnie jest W, jesli nie , jest slabo. wczoraj bylo slabo.

 

ten moment na poczatku 4q byl kluczowy, bo mial naprawde fajne pozycje tylko nie wpadalo.

 

costam sie stalo pod koniec meczu, bo randle nie wszedl i chyba jakiestam probley mial z oddychaniem(?)

 

generalnie mocno siedzialo nam na obwodzie. w zasadzie poza lonzo kazdy trafial a byl moment, ze obie ekipy graly na +505 za 3 przy 20 probach i wygladalo to smiesznie.

 

 

wielki mecz lonzo. jezu jak przyjemnie sie go wczoraj ogladalo. troche zabraklo szczescie bo 2 razy wyjal pilke, kuzma biegl na kosz, byl juz sam a lonzo nie byl w stanie opanowac skradzioej pilki i szla strata. niemnije zaliczyl wczoraj kilka przechwytow, w ktorych wygladal jakby cala gra zwolnila i tylko on wiedzial co sie stanie. cos jak jordan z malone'm w g6 finalow 1998. dorzucil jakies bloki(choc tylko 1 w bc). to samo ze zbiorkami w ataku, gdzie 2/3 razy poszedl na zbiorke po rzucie i dobijal z powietrza. fenomenalne wyczucie i timing. zabraklo w zasadze trojki... mial tez moment kiedy zagral bodajze z millsapem 1on1 pokozlowal i skonczyl pewnie z poldystansu.

 

generalnie chlopak wyglada jakby mial koszyakrski 6 zmysl. momentami jest od wszystkich o tempo szybszy, o krok wczesniej w miejscu gdzie powinien byc. fenomenalnie sie go oglada.

 

randle tez przed dluzszy czas dominowal w pomalowanym. niewazne, jokic czy millsap, pakowal sie pod kosz i konczyl, choc w najwazniejszej imo akcji dostal blok od paula...

 

 

generalnie zabraklo wczoraj harta i ingrama plus kilku gwizdkow. jednak plus jest taki, ze nuggets sa bardzo w zasiegu w kontekscie przyszlego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers po raz kolejny w ostatnich 5 minutach meczu wyglądają jakby tlen przestawał im dochodzić do mózgów.. szkoda cholernie bo można to było wyciągnąć, było parę okazji na dobicie Nuggets w tej 4q, ale Lakers nie potrafili tego zrobić.

 

I drugi raz zawalona końcówka w Denver.

 

No ale trudno wymagać zwycięstwa w wyjazdowym meczu, gdy brakuje dwóch podstawowych graczy, rywal ma praktycznie must win game i jeszcze dostaje gwizdki.

 

Mnie bardziej dupa boli z powodu przedłużającej się nieobecności Ingrama po tym niepotrzebnym faulu Winslowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle to bestia po raz enty. Boję się Mavs z ofertą 20mln+...

Niemniej Randle na dowolnej umowie >LJ na wieloletnim maxie w Lakers.

 

Revenge game IT fajna (te spojrzenia na ławkę Cavs)

Ball dziś ssał, brak Ingrama i Harta, a mimo to wicemistrzowie rozbici łatwo.

 

Double W (pick od Cavs także).

 

Randle 36/14/7. 14/18fg 8/10 ft.

Lakers nie mogą go odpuścić. Nawet za maxa!

Bestia, ciężko stwierdzić gdzie jego sufit finalnie jest, ale można dyskutować już teraz czy nie jest lepszym graczem od wielu klasowych wysokich. A pole do rozwoju jak najbardziej jest.

George musiałby być głupi by wybrać OKC zamiast Lakers.

Po takim meczu, w którym Randle rzuca 36 punktów, Brook Lopez 22, KCP 20 i ISaiah Thomas 20, czyli ten kwartet składa się na 98 punktów i żaden z nich nie ma na przyszły rok kontraktu w Lakers. A z graczy, którzy te kontrakty na przyszły sezon mają Kuzma zrobił 4/14 z gry, Ball 2/11, Ingram nie zagrał, Hart nie zagrał, a Zubac nie zdążył nawet rzutu oddać.

 

George byłby głupi, gdyby podpisał kontrakt z Lakers nie upewniając się wcześniej, czy Randle, Lopez, Thomas i KCP zostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George byłby głupi, gdyby podpisał kontrakt z Lakers nie upewniając się wcześniej, czy Randle, Lopez, Thomas i KCP zostają.

wystarczy by upewnił się, że Randle zostaje :)

 

Nie powiem jednak żebym miał coś przeciwko podpisaniu Lopeza i Thomasa za rozsądne pieniądze. Dla KCP w scenariuszu z PG miejsca i pod względem minut i kasy nie ma, zresztą wygląda na to, że Hart jest w stanie dawać podobną produkcję za ułamek kasy więc strata to właściwie żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy by upewnił się, że Randle zostaje :smile:

 

Nie powiem jednak żebym miał coś przeciwko podpisaniu Lopeza i Thomasa za rozsądne pieniądze. Dla KCP w scenariuszu z PG miejsca i pod względem minut i kasy nie ma, zresztą wygląda na to, że Hart jest w stanie dawać podobną produkcję za ułamek kasy więc strata to właściwie żadna.

 

Jednak musisz przyznać, że Lakers 2018/2019 z Thomasem, Randlem i Lopezem, a bez nich to dwie zupełnie inne drużyny i raczej wątpię, by George chciał iść do tej drugiej drużyny.

 

Mnie zaczyna trochę martwić fakt, że Thunder mają taki sam procent zwycięstw, jak rok temu bez George'a, a Pacers właśnie trafili na 3 miejsce w Konferencji Wschodniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak musisz przyznać, że Lakers 2018/2019 z Thomasem, Randlem i Lopezem, a bez nich to dwie zupełnie inne drużyny i raczej wątpię, by George chciał iść do tej drugiej drużyny.

 

Mnie zaczyna trochę martwić fakt, że Thunder mają taki sam procent zwycięstw, jak rok temu bez George'a, a Pacers właśnie trafili na 3 miejsce w Konferencji Wschodniej...

oczywiście, że tak, mam dlatego nadzieję, ze Lakers jednak zrobią to co powinni i dadzą sobie spokój z uganianiem się za Lebronem dogadają się jak najszybciej z Juliusem i PG i potem zajmą się uzupełnieniem składu o Thomasów i innych Lopezów.

 

Co do Thunder/Pacers i PG cóż dla mnie to dowód na to jak ważne jest odpowiednie dopasowanie graczy, atmosfera w drużynie itd George nie chciał być w Indianie i wiedzieli o tym jego koledzy z drużyny, a takie rzeczy nie wpływają na atmosferę pozytywnie. Przyszedł Oladipo pochodzący z tamtych rejonów, który ewidentnie chciał tam być i to na pewno zrobiło różnicę.

 

Co do Thunder mnie tam specjalnie nie dziwi fakt, że to tam nie wygląda jak sobie założyli, liczyłem na to i mam nadzieję, że po sezonie PG jak wyląduje w Lakers to będzie podobnie pozytywny efekt jak przy powrocie Oladipo do domu.

Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle to bestia po raz enty. Boję się Mavs z ofertą 20mln+...

Niemniej Randle na dowolnej umowie >LJ na wieloletnim maxie w Lakers.

 

Revenge game IT fajna (te spojrzenia na ławkę Cavs)

Ball dziś ssał, brak Ingrama i Harta, a mimo to wicemistrzowie rozbici łatwo.

 

Double W (pick od Cavs także).

 

Randle 36/14/7. 14/18fg 8/10 ft.

Lakers nie mogą go odpuścić. Nawet za maxa!

Bestia, ciężko stwierdzić gdzie jego sufit finalnie jest, ale można dyskutować już teraz czy nie jest lepszym graczem od wielu klasowych wysokich. A pole do rozwoju jak najbardziej jest.

George musiałby być głupi by wybrać OKC zamiast Lakers.

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjda, nie przyjda... w dupie powoli zaczynam to miec, bo young core wyglada b.dobrze i ten zespol stac na stale postepy w przyszlym sezonie.

 

szkoda porazki z blazers u siebie i nuggets na wyjezdzie gdzie spuchli w koncowce.

 

niemniej ingram na wtorek powinien juz byc gotowy, nuggets graja wyjazdowe b2b i z ich bilansem i mala zondza rewanzu powinno byc kolejne W. w ogole jak patrze na te najblizsze 9 spotkan to przy dobrych wiatrach moga zrobic nawet 7-2.

 

niestety ale taki mecz moze kosztowac kilka baniek wiecej na sezon dla randle'a... i to jest jedyny minus:)

cavs troche rozbici, james wspominal, ze nie jest wazne dla nich z ktorym seedem przystapia do playoffs, wiec moze odpuszcza sobie koncowke sezonu i faktycznie dostaniemy pick w okolicach srodka stawki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, Panowie, tylko ja chciałbym w Lakers Favorsa? Raczej nie będzie max-drogi. George + Fav i zatrzymanie Randle to powinien być moim zdaniem szeroki plan A. Narzekacie, że Favors nie przejdzie z Randle? Bez jaj. W Jazz gra z Gobertem, poza swoją pozycją. Z Juliusem na papierze wygląda lepiej. Z resztą, już nieśmiało próbuje trójek. Randle też się ciągle rozwija. 

 

George - 28

Favors - 27

Randle - 24

Ingram - 21

Ball - 21

 

Tak wiekowo rozkładałoby się to na start kolejnego sezonu. Nic, tylko obserwować i próbować dokładać klocki, byłoby kilka lat na mocne granie tej piątki razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, Panowie, tylko ja chciałbym w Lakers Favorsa? Raczej nie będzie max-drogi. George + Fav i zatrzymanie Randle to powinien być moim zdaniem szeroki plan A. Narzekacie, że Favors nie przejdzie z Randle? Bez jaj. W Jazz gra z Gobertem, poza swoją pozycją. Z Juliusem na papierze wygląda lepiej. Z resztą, już nieśmiało próbuje trójek. Randle też się ciągle rozwija. 

 

George - 28

Favors - 27

Randle - 24

Ingram - 21

Ball - 21

 

Tak wiekowo rozkładałoby się to na start kolejnego sezonu. Nic, tylko obserwować i próbować dokładać klocki, byłoby kilka lat na mocne granie tej piątki razem. 

mogłoby się to udać zwłaszcza, że czy Favors czy Randle sporo graliby i tak również z Kuzmą.

 

Ja tak odnośnie Juliusa jeszcze co raz częściej się zastanawiam czy chciałbym żeby on jumperki zaczął ciepać. Jak najbardziej fajnie jak skuteczność z wolnych poprawi (jako starter ma ok 75% vs 65% jako rezerwowy), ale cholernie podoba mi się jaką rozpierduchę robi w pomalowanym :) 

 

Zawodnicy wysocy jak nauczą się rzucać zaczynają często za bardzo na tym rzucie polegać więc sam nie wiem, skoro pokazuje, że w okolicy 20PPG grając 30 minut jest w stanie bez rzutu wykręcać to pytanie czy z rzutem jego produkcja byłaby faktycznie na wyższym poziomie niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłoby się to udać zwłaszcza, że czy Favors czy Randle sporo graliby i tak również z Kuzmą.

Z Kuzmą, z Ingramem lub PG w small-ballu. Opcji trochę by było. 

 

A rozszerzając moją listę:

George - 28
Favors - 27
Randle - 24
Kuzma - 23
Hart - 23
Ingram - 21
Ball - 21
Zubac - 21
Bryant - 21
 
Pewnie dojdzie jeszcze rookie z picku Cavs. Tutaj wystarczyłoby dopakować dwóch weteranów i byłoby grane. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.