Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Please.

 

Jak Lakers mieli 11-27 to byli żałośni, Ball był bustem, Magic do niczego i ogólnie 5 lat przebudowy psu w dupę. I nikogo nie obchodziło, że młody zespół, trudny terminarz i kontuzje. Nie mam zamiaru nie wspominać o dużo lepszym bilansie, bo kogoś to zirytuje a ktoś inny uzna za przechwałki.

 

To czy te 17-7 przekłada się na realną siłę drużyny to zupełnie inna sprawa. Ale faktem jest, że młodzi zawodnicy Lakers grają ładny basket i, w przeciwieństwie do kilku ostatnich lat, zaczyna przekładać się to na wyniki.

 

A czy będa play-offy za rok czy nie - ważne żeby był stały progres.

Please - Ty się do mnie dopieprzasz? A czy ja choć raz pisałem że Lonzo to bust? Bo chyba dość nieskładnie adresujesz swoje zarzuty

Bo kompletnie nie czaję tego wpisu

 

Ty piszesz 17-7 a ja mogę rzucić 11-27 z zespołami 500+. Ale ani jedno ani drugie nie odpowie na to jak silne jest LAkers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam czasami skróty i Thomas całkiem nieźle rzucał. Czyli co, nie jest tak najgorzej z nim w tej kwestii a problemy w Cavs to w sporej mierze toksyczność tamtej szatni?

Thomas jest w piątym klubie w ciągu 7 lat kariery. natomiast za LeBronem idą w ogień Ilguaskas, MM, JJ i tak dalej, wszyscy zgodnie podkreślając jakim jest superem ziomem. kto więc mógł być teraz problemem w szatni cavs?

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam czasami skróty i Thomas całkiem nieźle rzucał. Czyli co, nie jest tak najgorzej z nim w tej kwestii a problemy w Cavs to w sporej mierze toksyczność tamtej szatni?

Ostatnio to mocno cegli trójkę ale pozostałe FG po wejściach i jumperach są okej. Do tego mocne wolne, oprócz dzisiejszego no ale i tak trafił 8/9. Cieszy za to stabilna trójka bonzo i już w kolejnym meczu rzuca je w crunch time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas jest w piątym klubie w ciągu 7 lat kariery. natomiast za LeBronem idą w ogień Ilguaskas, MM, JJ i tak dalej, wszyscy zgodnie podkreślając jakim jest superem ziomem. kto więc mógł być teraz problemem w szatni cavs?

 

Ogólnie to się zgadzam, ale nie było tak, że on tym swoim super ziomom kontrakty załatwiał? :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Please - Ty się do mnie dopieprzasz? A czy ja choć raz pisałem że Lonzo to bust? Bo chyba dość nieskładnie adresujesz swoje zarzuty

Bo kompletnie nie czaję tego wpisu

 

Ty piszesz 17-7 a ja mogę rzucić 11-27 z zespołami 500+. Ale ani jedno ani drugie nie odpowie na to jak silne jest LAkers

 

Nie dopieprzam się, ale nie mów mi, że pisanie o 17-7 jest niepotrzebne w sytuacji, gdy pół forum jechało po wszystkim co związane z Lakers kiedy byli na dnie tabeli jeszcze parę miesięcy temu. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas jest w piątym klubie w ciągu 7 lat kariery. natomiast za LeBronem idą w ogień Ilguaskas, MM, JJ i tak dalej, wszyscy zgodnie podkreślając jakim jest superem ziomem. kto więc mógł być teraz problemem w szatni cavs?

nie zeby to cokolwiek zmienialo w kwestii Thomasa, który calkiem możliwe, ze jest takim problemem w szatni, ale Ty serio Lorak by stanąć bohatersko jak zwykle na straży Lebrona jako przykład

podałeś nie potrzebujących piłki i jumperkujacych rolsow? :)

 

Może Kyrie Irvinga trzeba bylo jeszcze wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tego meczu z ptb.

+11 na 5min przed koncem, mozna to bylo dowiezc, choc to co zagral w koncowce lillard... damn u dame.

w pewnym momencie zrobil praktycznie to samo, co zo w san antonio

trafil 3 trojki z rzedu... tylko dolozyl jeszcze pare punktow z rzedu:p

 

w zasadzie zadecydowala 1 akcja, gdyby kcp dostal gwizdek lub glupio nie sfaulowal...

tak sobie mysle, ze jezeli ptb to 3 sila zachodu, to... niewiele nam brakuje. dajcie nam tego gtg, troche ogrania i ponownie zasiweci slonce w LA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Więc jak ktoś POTRZEBUJE powrotu Lakersów na szczyt to niech trwa na barykadzie i się o to modli lub wyczekuje. Ja (i zapewne zdecydowana większość) ma to w dupie. I to nie dlatego, że mamy Lakersów w dupie. Nie. Po prostu fascynacja wobec jakiegokolwiek klubu sportowego jest porównywalna z zobaczeniem pięknej aktorki w filmie za gówniarza.

Dla mnie jeżeli ktoś nie lubi Lakers to znaczy ,że nie lubi koszykówki. Dzięki Showtime Lakers NBA z marszu z niezbyt popularnej niemal niszowej ligi stała się jedną z najważniejszych lig ,a koszykówka jednym z 3 głównych sportów w USA.,Mimo tego ,że mieszkam w NYC i kibicuje tutejszym zespołom, to do LA Lakers zawsze mam sentyment i zawsze im dobrze życzę.Mocni Lakersi to mocna liga,ciekawszy sezon,Play Offs i finały.Jakby nie było Showtime to koszykówka by była dzisiaj na poziomie siatkówki,jakby nie było Sopranos to mieli byśmy ciągle seriale na poziomie Bonanzy,jakby nie było Cosmosu to piłka klubowa by była lokalnym widowiskiem. I też nie jest tak ,że jakby nie Lakers to wcześniej ,czy później gdzie indziej by powstało coś na obraz i podobieństwo Showtime i popularność koszykówki i tak by w końcu eksplodowała.Tak samo bez Lakers ,gracze kasujący dzisiaj setki milionów$ ,grali by za czapkę gruszek.Wystarczy porównać zarobki ich kolegów od siatkówki,którzy żeby mieć na miskę zupy musza grać w Radomiu albo Kazaniu ,a przecież volleyball to sport stworzony w USA,National Team zdobył wiadro medali i drugi po Gibie siatkarski GOAT urodził się w Michigan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby Lakers mieli wybór w drafcie to te dwa ostatnie mecze ktoś nazywałby bardzo udanym tankowaniem, bo to co oni w ostatnich minutach odstawiają kiedy wydaje się, ze mają już mecz pod kontrolą to masakra jakaś... dzisiaj im się udało, ale strasznym fartem.

 

Pewnie brak Ingrama i Harta daje się we znaki, Lakers bez tej dwójki i po zwolnieniu Brewera grają kompletnie bez graczy, którzy zajmowali wszystkie minuty na SF w sezonie i może zaczyna brakować sił w ostatnich minutach. Nie wiem czy wpuszczenie Denga byłoby taką tragedią, wartości jakoś niższej mieć nie może, a może jeszcze chociaż parę produktywnych minut by dał.

 

No nic teraz @Nuggets, którzy przegrali dwa mecze z rzędu więc raczej będą ostre baty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic teraz @Nuggets, którzy przegrali dwa mecze z rzędu więc raczej będą ostre baty..

 

No, nie dość, że pogorszyli pick od Cavs, to jeszcze teraz wyjdą pewnie zmobilizowani, bo im się play-offy wymykają. Draństwo. :)

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boooom!

 

The Lakers plan to sign forward Derrick Williams to a 10-day contract today, league sources tell Yahoo. Williams, the former No. 2 overall pick, played in China this season.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.