Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby ktoś tu tego nie wrzucił, jak Dallas rzuci ofertę Juliusowi w pierwszym dniu wolnej agentury, a Lakers będą mieć 4 dni później umówioną rozmowę z Georgem.

a w czym by to przeszkodziło ? jeśli będą na tyle mądrzy, że będą chcieli zatrzymać Juliusa to mogą i spokojnie też jednocześnie domykać temat z PG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czym by to przeszkodziło ? jeśli będą na tyle mądrzy, że będą chcieli zatrzymać Juliusa to mogą i spokojnie też jednocześnie domykać temat z PG

Ale czy LAL bedą mieli kasę na max dla PG po wyrównaniu (ewentualnego) maxa dla Randle? W sytuacji, gdzie PG np. By przeciągał decyzję, czego wykluczyć nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy LAL bedą mieli kasę na max dla PG po wyrównaniu (ewentualnego) maxa dla Randle? W sytuacji, gdzie PG np. By przeciągał decyzję, czego wykluczyć nie można.

LAL nie wyrównają ewentualnego maxa dla Randle. Taką mam przynajmniej nadzieję...

a w czym by to przeszkodziło ? jeśli będą na tyle mądrzy, że będą chcieli zatrzymać Juliusa to mogą i spokojnie też jednocześnie domykać temat z PG

 

Mam wrażenie, że w Lakers są dwa plany: plan A - czyli polowanie na grube ryby oraz plan B - próba utrzymania składu z obecnego sezonu i boję się, że plan B może uciec, jeżeli planu A nie uda się zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że z praw do Randle nie zrezygnują, jeśli nie będą musieli (czyli wjadą dwa maxy). 

 

Ja liczę, że dogadają się z nim w ten sposób, że kasę uzgodnią wcześniej, tylko przeczekają z podpisem na wynik rekrutacji np. George'a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale Lakers chcą dwa maxy (wszystkie dotychczasowe ruchy na to wskazują), a w takim razie żadnej możliwości dogadania się z Randlem jako RFA nie ma, a i tak nie jest powiedziane że w przypadku podpisania George'a, Lakers nie woleliby trzymać maxa na 2019 rok gdzie się zwiększy salary zamiast dawać jakieś 90/4 których Randle nie jest wart.

 

Chyba, że Lakers zrzucą Denga do Bulls, ale samym Bulls bardziej opłaca się dać 80/4 dla Randle'a niż branie, ile, 40/2 (?) Denga z jakimś first rounderami. :smile:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd założenie, że Lakers będą mieli prawa do Randle'a, skoro będą musieli z nich zrezygnować jeśli nie oddadzą Denga? Coś przegapilem?

 

Nikt mu nie da maxa.

 

Rozmowy z FA można zacząć pierwszego lipca, ale Randle offer sheet z innym klubem będzie mógł podpisać dopiero po minięciu moratorium (czyli bodaj szóstego) i Lakers nadal będą mieć te 48 godzin (czy ile teraz jest czasu) na decyzję. Do tego momentu powinni już wiedzieć co z Jamesem i George'm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, masz rację, z tym, że chyba RFAs mogą podpisywać kontrakty w czasie moratorium, ale one się liczą od szóstego, co niewiele zmienia.

 

Czyli Lakers zostawią Randle'a jeżeli nie podpiszą dwóch maxów/nie będą chcieli dodatkowego maxa na 2019/nie będą chcieli dwóch maxów na 2019. Według mnie 80/4 za gracza na poziomie startera to bardzo dużo i nie warto pozbawiać się miejsca na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls jeżeli wezmą Doncicia lub Portera  czy Bridgesa (bo dalej będą mogli mieć w 2020 miejsce na maxa mając na pierwszych umowach Markkanena i tegoroczny pick), może Suns (jeżeli nie wezmą wysokiego, ale oni co najwyżej jakieś 70/4), Hawks, no i Kings, oni są nieprzewidywalni, ale to przy tych samych założeniach co Bulls.
 

Ktoś tam chyba się jednak znajdzie. Max to absurd. :smile:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne warunki, teraz dostałby może 80/4 jakby ktoś uwierzył w jego potencjał jeszcze raz.

 

W top9 draftu jednak pójdzie czterech-pięciu obwodowych (Bridges, Bridges, Porter, Young, Doncic - tak myślę), więc jeżeli Kings, Mavs, Bulls, Hawks, Suns nie wezmą wysokiego - a któreś z nich nie weźmie -  to raczej mogą zaatakować Randle'a w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls jeżeli wezmą Doncicia lub Portera  czy Bridgesa (bo dalej będą mogli mieć w 2020 miejsce na maxa mając na pierwszych umowach Markkanena i tegoroczny pick), może Suns (jeżeli nie wezmą wysokiego, ale oni co najwyżej jakieś 70/4), Hawks, no i Kings, oni są nieprzewidywalni, ale to przy tych samych założeniach co Bulls.

 

Ktoś tam chyba się jednak znajdzie. Max to absurd. :smile:

 

Trudno mi uwierzyć w takie oferty dla zawodnika, za którego miesiąc temu nikt nie chciał dać więcej niż pick w drugiej rundzie. Poza tym wszystkie te zespoły mają już młodych graczy pod koszem, a Hawks to w ogóle są na takim etapie przebudowy, że nie sądzę, by próbowali wydawać kasę na dłuższe kontrakty.

 

No i na rynku trochę wysokich będzie, także młodych, za kasę na poziomie MLE lub nieco więcej będzie można prawdopodobnie znaleźć startera, a Randle to przecież nie jest idealny fit w dzisiejszej NBA. Dlatego według mnie ktoś by się musiał konkretnie nakręcić na Juliusa, żeby dać mu kasę, o jakiej tutaj mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę dajcie już spokój - dopiero co Ben Simmons był All-D, po nim Randle... teraz:

1. Finalnie Lonzo całkowicie odmienił swoją defensywę, on gra na poziomie all-NBA D. Wszystkie wady właściwie z college usunięte, wszystkie zalety znacznie poprawione. WOW - nieprawdopodobne! co do jego rzutu byłem optymistą i jest ok.

Jestem jego wielkim fanem gry w defensywie - byłem jednym z nielicznych którzy chwalili jego obronę lub potencjał (jeszcze przed draftem), ale do All-D jeszcze daleko.

 

2. Randle zamyka pysk wszystkim.

3. Ingram rozwija się o rok wcześniej, zmiana techniki już teraz rzutu!

4. Luke ogarnął rotację, koniec z śmieciami pokroju Tylera Pennisa

5. IT, Lopez i KCP grają to co mają.

Nie oddawać Randle'a! Lepszy on niż 2 maxy!

ad.2 Co zrobisz jak LAL podpiszą z nim umowę w stylu Barnes-Thompson i będzie grał za rok na ich poziomie?

ad.3 On jest niesamowity, tak szybko zmienić technikę rzutu... Nie wiem czy był ktokolwiek w przeszłości NBA, który tak płynnie i skutecznie tego dokonał.

ad.4 Chyba kontuzje mu w tym pomogły...

ad.5 Dokładnie! Dla mnie podpisanie maxa z PG13 + IT2, Bradley, Randle/Lopez/Favors (w cenie do 12 mln każdy) jest lepsze niż 2 maxy i szrot na ławie.

Deng. :panda:

Może oddajmy Denga za Dienga ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech ktoś mu da te 80/4, bo dopiero co rozmawialiśmy o kontraktach na poziomie MLE, a teraz pojawiają się głosy o wyrównywaniu maxa. :) IMO jedyną realną szansą na taką kasę jest Dallas.

Dokładnie, ja też nie wierzę że ktokolwiek tyle rzuci na stół.

Randle chłopie zostaniesz u Nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.