Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

o Butlerze raczej nic szerzej w rozmowie z Tobą nie pisałem. :smile:

Fakt, to było Twoje "alter ego" January ;D

Już się "poprawiłem" - sorki.

PS. A już ten tekst o poziomie i wieku... daj sobie na luz, nie takie teksty pisałeś na tym forum.

Jeśli jednak słowo dupa Cię uraziło to wybacz. ;)

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nagle lakers mieliby zaliczać więcej L niż W ? Jakies przecieki, ze Luke znowu Juliusa na ławkę postanowił posadzić ?

Ja rozumiem ostrożność, ale bez jaj zdrowi i bez dziwnych ruchów w rotacji nie powinni przegrać ponad polowy z pozostałych meczów. 12 z nich maja u siebie, wyjazdowych b2b za wielu tez nie widzę. Dodaj do tego to, ze pod koniec sezonu będą drużyny, które będą tankować i takie, które na PO mogą się oszczędzać i Lakers mogą nawet pod 40W przy dobrych wiatrach sie zakręcić.

Drużyny które będą tankować są już uwzględnione.

I nie wiem kto miałby się oszczędzać na PO. Chyba tylko SAS.

Rockets będą się bić z GSW o przewagę parkietu więc żadna z tych drużyn nie odpuści do końca.

A cała reszta musi walczyć o awans do PO bo różnice są naprawdę niewielkie.

Timberwolves, PTB, NOP mają po 26 porażek.

OKC, Nuggets, LAC po 27.

I nawet UTAH, która ma 30 może jeszcze dużo namieszać.

Więc kto tu się będzie oszczędzał?

Na Wschodzie jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets grają z lakers mecz nr 81 wiec kto wie czy wtedy nie bedzie juz wszystko jasne.

 

Poza tym z jakiegoś powodu powinnaś zakładać, ze z drużynami walczącymi o PO jest automatycznie porazka ? Nie bede sie bawil w typowanie każdego meczu bo na pewno wygraja jakies mecze, których bym się nie spodziewał, ale też przegraja te, które liczylbym jako wygrane. Jednak będą mocno zdziwiony jezeli z Lonzo ten zespól nie wygra ponad polowy pozostałych meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak będą mocno zdziwiony jezeli z Lonzo ten zespól nie wygra ponad polowy pozostałych meczów.

 

Oby tak było jak mówisz! :)

 

Faktycznie przejrzałem szybko terminarz ale nie uwzględniłem tego, że niektóre drużyny będą miały już sprawę wyjaśnioną.. Poza tym pokazaliśmy w tym roku, że potrafimy walczyć nawet z najlepszymi (dogrywki z GSW).

 

Jak zawsze trzymam mocno kciuki za naszych jednak lepiej zakładać troszkę gorszy bilans i później mieć ewentualną niespodziankę niż podjarać się bardzo dobrym wynikiem a później się tylko niepotrzebnie zawieść..

 

Został troszkę ponad miesiąc - zobaczymy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jest, tylko co w związku z tym? Nie twierdzę, że Simmons nie mógł poprawić rzutu, tylko twierdzę, że większość zawodników (nie tylko w NBA, i nie tylko sportowców) rozwija się gdy ma naprzeciw jakieś wyzwania, i dobre warunki do tego, a Simmons raczej nie miał ani jednego, ani drugiego.

 

Analogicznie wyglądało to u Blake'a - dominator w college'u, rok stracony przez kontuzje, w drugim sezonie w lidze rzucał ft na 52%, a ostatecznie zrobił ogromny progres jeżeli chodzi o sam skillset i doszedł np. do ~80% z linii, tylko niestety przez te wszystkie kontuzje zanotował mocny regres pod względem atletyzmu i w wieku 29 lat jest past prime. A o Griffinie można było napisać mniej więcej to samo.

 

Nie zgodzę się z tym, że potrzeba konkretnych warunków i wyzwań, żeby pracować nad tak podstawowym elementem jak rzut. Wręcz przeciwnie, dłuższa przerwa od gry (oczywiście, kiedy już można normalnie się poruszać), to właśnie dobra okazja, żeby poświęcić na to czas. To że Simmons w wieku prawie 22 lat słabo rzuca osobiste i nawet nie patrzy na kosz znajdując się na obwodzie jeszcze oczywiście nie musi o niczym świadczyć, ale może to być powód wątpliwości w kwestii jego dalszego rozwoju. 

 

Poza tym, sam wypominałeś wiek Kuzmy w kontekście jego potencjału oraz przytaczałeś statystyki rzutowe Ingrama w porównaniu do tych z Duke. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Veteran swingman Corey Brewer is in advanced negotiations toward securing a buyout from the Lakers to become a free agent, league sources say

 

A buyout must be completed with the Lakers by Thursday -- March 1 -- to make Corey Brewer playoff-eligible this season with another team

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets grają z lakers mecz nr 81 wiec kto wie czy wtedy nie bedzie juz wszystko jasne.

Poza tym z jakiegoś powodu powinnaś zakładać, ze z drużynami walczącymi o PO jest automatycznie porazka ? Nie bede sie bawil w typowanie każdego meczu bo na pewno wygraja jakies mecze, których bym się nie spodziewał, ale też przegraja te, które liczylbym jako wygrane. Jednak będą mocno zdziwiony jezeli z Lonzo ten zespól nie wygra ponad polowy pozostałych meczów.

Nie zakładam że przegramy z każdym kto walczy o PO ale też nie wierzę że będziemy w stanie zbliżyć się do 40W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lakers rookie Josh Hart has suffered a small fracture in his left hand and team is evaluating surgical or non-surgical options, league sources tell Yahoo.

 

shit

 

Jakieś plotki, gdzie mógłby iść? OKC mi chodzi po głowie.

 

Woj:

After Corey Brewer’s buyout with the Lakers, a reunion with his college coach Billy Donovan in Oklahoma City is a serious possibility, league sources tell ESPN. He will talk to other teams too.

 

Amick:

Corey Brewer expected to take his time in deciding his next spot after his Lakers buyout, I’m told. Cavs, Wizards, Portland, Bucks have shown some interest already, but Corey wants a legit role.
Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny timing. Może Brewer chciał grać w play-off teamie i Lakers poszli mu na rękę.


btw. Brewer chyba jednak niekoniecznie do OKC:

 

While OKC is still in the mix for newly released @TheCoreyBrewer w/Billy Donovan ties, source says Eastern Conference team more likely. Brewer could still sign with Thunder after Thursday and be playoff eligible if he doesn’t reach a deal with another team & clears waivers.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda harta! kazda minuta wazna dla niego, moze czas na caruso? zeby dac mu kolejna szanse?

mam tylko nadzieje, ze do rotacji nie wejdzie ennis.....

 

szkoda. niemniej hart pokazal duzo dobrego i najwazniejsze zeby sie wykurowal i zdrowy przepracowal lato. wydaje sie, ze po tym, co pokazal ma stale miejsce w rotacji i skladzie.

 

co do wyniku na koniec sezonu. w dupie mam to ile wygramy na koniec. wazne, ze widac u wiekszosci progres indywidualny. to bylo zalozenie przed sezonem. rozwinac mlodych, ograc i pokazac, ze jest potencjal. rookies pokazali sie ze swietnej strony.  ingram i randle tez bardzo dobry sezon. troche za wczesnie na podsumowania ale wyglada to wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda harta! kazda minuta wazna dla niego, moze czas na caruso? zeby dac mu kolejna szanse?

mam tylko nadzieje, ze do rotacji nie wejdzie ennis.....

 

szkoda. niemniej hart pokazal duzo dobrego i najwazniejsze zeby sie wykurowal i zdrowy przepracowal lato. wydaje sie, ze po tym, co pokazal ma stale miejsce w rotacji i skladzie.

 

co do wyniku na koniec sezonu. w dupie mam to ile wygramy na koniec. wazne, ze widac u wiekszosci progres indywidualny. to bylo zalozenie przed sezonem. rozwinac mlodych, ograc i pokazac, ze jest potencjal. rookies pokazali sie ze swietnej strony.  ingram i randle tez bardzo dobry sezon. troche za wczesnie na podsumowania ale wyglada to wszystko dobrze.

Wynik odzwierciedla progres drużyny co też jest istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wallace niestety nie jest wolnym agentem.
Skąd te info? Bo ja takie widziałem:

https://twitter.com/JustinJett_/status/969027100173729792?s=19

 

https://twitter.com/FantasyProsNBA/status/968962500497694720?s=19

 

Swoją drogą... :)

Clippers record:

With Tyrone Wallace as a starter: 8-4 (67%)

Without Tyrone as starter: 24-23 (51%)

 

Clippers with Tyrone Wallace on the court: 108.9ORTG 104.5DRTG +4.4NETRTG

Clippers with Tyrone Wallace off the court: 106.6ORTG 108.5DRTG -2NETRTG

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, zapomniałem dać link.

 

 

Eric Pincus podał/a dalej Andrew

Clippers have Ty Wallace under contract and he's restricted - they can do whatever they want and he can't change that - so they have to decide what they feel is best for rest of season/next year

 

https://twitter.com/EricPincus/status/968989948412968960

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.