Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ja mam coś przeczucie, że odejdzie z Łorjorsów, albo go wymienią.

No ale gdzie odejdzie??

Szanse na Leonarda w lakers odrobine rosną po wypowiedziach wujka który dosyć jasno wypowiada się na temat lakers.

 

W lato spurs zaproponują leonardowi super maxa i zobaczymy co się stanie.

 

Może przyjąć i temat kl w Ła się zamyka.

 

Jeżeli odmówi to spurs poszukają trade gdzie zapewne Boston nawet na rok grania może coś dobrego wrzucić.

Zeby nie bylo pierwszym kto glosno powiedzial o Leonardzie w Lakers byl fan Spurs ;-)

 

Swoja droga

2018-George

2019-Leonard

 

To byloby cholernie duzo szczescia po stronie Magica ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki paycut będzie w stanie wziąć Duranta, i na ile zgodzi się Klay, bo w sumie do tego się to sprowadza - na pewno sam Klay o czym chyba zresztą mówił chętnie zostanie w GSW, ale różnica między maxem a jakimś 80/4 jest jednak ogromna.

I ciekawe co zrobią Lakers jak nikogo nie podpiszą na FA - jednoroczne kontrakty i plan 2020? Tak ciężko na Zachodzie będzie zbudować zespół na PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę leonarda.

 

To cichy chłopak z okolic San Diego który jak wieku ma wsparcie w tej dalszej rodzinie.

 

Było 4-5 dni temu info w kontekście dalszego braku o powrocie z kontuzji ze rodzina w tym wujek bardzo chcą go bliżej.

 

Dodatkowo Leonard to inny przykład gracza z San Antonio bo każde lato wraca do Kalifornii i nie zainwestował pieniędzy w nieruchomość San Antonio jak inni gwiazdorzy.

 

Dodatkowo podobno coś jest na rzeczy ze się lekarze przestrzelili z diagnozami i w lato naprawiano nie tak jak trzeba.

 

Jest cicho bo to jest spurs ale jest sporo dwuznaczności.

 

Bezpośredniego wywiadu z rodzina nigdzie nie znalazłem ale kl bardzo w lato cusgnie do cali.

 

Czy na tyle aby zrezygnować z supermaxa?

 

Bardzo przypadkowo uraz i komplikacje pomagają w tym na razie naciąganym scenariuszu lakers.

 

Spurs jeżeli sprawa się nue wyjaśni może mieć problem z supermaxem bo w przeszłości to był klub z wężem w kieszeni.

 

Leonard jest oczywiście mvp zespołu i na nim buduje się zespół ale z drugiej strony lato było masakryczne a td mega ciche.

 

Wuem ze nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem nic znaleźć na temat łączenia Leonarda z Lakers. Jak dla mnie non-story.

Spoko, za pięć lat będzie można poczytać śmieszki o planach fanów na podpisanie Leonarda.

 

+nieśmiertelne liczenie stron w temacie

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, za pięć lat będzie można poczytać śmieszki o planach fanów na podpisanie Leonarda.

 

+nieśmiertelne liczenie stron w temacie

Nie prowokuj Matek - Twoje texty o tankowaniu były tam jednymi z lepszych.

 

edit.

Widzę Matek, że mi temat Lakers 13/14 zamknąłeś. ;)

Klasyczny przykład równi i równiejsi. 

 

Czy Lakers 14/15 też będziesz zamykał? 

 

Nie wiem jak ja przebrnę przez te ponad już 300 stron o Lakers z tego sezonu, a mamy dopiero luty. 

To już Biblia jest chyba krótsza. ;)

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gdzie odejdzie??

 

 

 

 

Tylko po co miały odchodzić. Nigdy nie będzie prawdziwym liderem i g2g, a w GSW ma idealne warunki do grania 

 

Pojęcia nie mam gdzie. Ja bym go chętnie do Heat przygarnął, jak byłaby taka możliwość.

 

Parę lat już razem grają. Byli w 3 Finałach pod rząd, teraz zanosi się na czwarty. Zmęczenie robi swoje. Dochodzi sytuacja finansowa- Curry będzie zarabiał 40mln$. Durex nawet z obniżką ze 35 pasowałby, żeby mu rzucili. Ponad 30 mają razem - Dray i Iggy, a jest jeszcze Livingston za 8 i reszta składu. Ktoś poleci (albo w wakacje, albo w offseason) i sądzę, że to będzie właśnie Klay. Możliwe, że rozmienią go na drobne, jak Cavs Irvinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Matek, że mi temat Lakers 13/14 zamknąłeś. ;)

Klasyczny przykład równi i równiejsi. 

 

Czy Lakers 14/15 też będziesz zamykał? 

Weź napisz, że jaja sobie robisz, bo coraz mniej poważnie cię traktuję...

 

Chcesz, żeby kilka tematów LAL było aktywnych na pierwszej stronie? W sumie byłoby pole do wypunktowania czegoś nowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź napisz, że jaja sobie robisz, bo coraz mniej poważnie cię traktuję...

 

Chcesz, żeby kilka tematów LAL było aktywnych na pierwszej stronie? W sumie byłoby pole do wypunktowania czegoś nowego. 

Twoja sprawa jak mnie traktujesz. 

Tyle, że jako moderator powinieneś być obiektywny, a nie jesteś. 

Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wywiad, wiele plotek ucięli tą rozmową, ogromny szacunek pomimo trudnych chwil. Widać kto mentalnie ciągnął ten wózek pomimo młodego wieku.

 

Niemniej - przyznać po latach, że dzięki Kobasowi mógł sobie folgować (czym dobijał samego Kobasa) i bez jego mentalności (czy potem Wade'a) trudno by mu było o tytuł... RESPECT SHAQ

 

Na pewno wielu hejterom otworzył oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będą miały z prawdą tyle samo wspólnego co te obecne. :smile:

by Jendras w wiadomym temacie: 

 

Napisano 03 luty 2014 - 09:05

Lakers oficjalnie zaczynają tanking

 

jeśli dojdzie do wymiany z Phoenix, oczekiwałbym Okafora i pick Indiany

 

 

konkretnie chodzi o zwłoki Okafora. Lakers by wtedy oszczędzili około 5mln$ oddając Gasola.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam gdzie. Ja bym go chętnie do Heat przygarnął, jak byłaby taka możliwość.

 

Parę lat już razem grają. Byli w 3 Finałach pod rząd, teraz zanosi się na czwarty. Zmęczenie robi swoje. Dochodzi sytuacja finansowa- Curry będzie zarabiał 40mln$. Durex nawet z obniżką ze 35 pasowałby, żeby mu rzucili. Ponad 30 mają razem - Dray i Iggy, a jest jeszcze Livingston za 8 i reszta składu. Ktoś poleci (albo w wakacje, albo w offseason) i sądzę, że to będzie właśnie Klay. Możliwe, że rozmienią go na drobne, jak Cavs Irvinga.

raczej beda chcieli zostac below luxtax to mogliby go rozmienic na jakis obiecujacy prospekt na rookie scale contract, tier2 z upsidem : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ignazz napisał o Leonardzie w Lakers, a za miesiąc czy dwa zapewne ktoś napiszę że fani Lakers bujają w obłokach i liczą na Leonarda. :)

 

Co do samego Kawhiego to najpierw poczekajmy jak potoczy się to lato, później pewnie będziemy mądrzejsi.

Pierwsza przymiarka do Hollywood już jest

https://www.mysanantonio.com/entertainment/entertainment_columnists/jeanne_jakle/article/S-A-Spur-Kawhi-Leonard-produces-stars-in-movie-11025311.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rzecz, Kobe świetnie się trzyma, bardzo dobrze wygląda w porównaniu do Shaqa... 

Kilka latek mniej ma, ale też work ethic zupelnie inny.

 

Powinni im dać po szklance whisky, cygaro, przyciemnić trochę... czy ktoś z Was rozmawia z kimś w ten sposób - 30 cm od twarzy do twarzy? 

 

niemniej... treściowo ql stuff. Takie charaktery napędzają ligę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.