Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

a skąd wiesz ? chwilę wcześniej przed tym co widać na tym filmiku Rondo trafił go w twarz w sytuacji, którą trudno tłumaczyć i z tego co mówi IT to Rondo kłapał ozorem

 

anyway mniejsza z tym kto był prowodyrem, czy żebym miał specjalny problem z jednym czy drugim, ba jak dla mnie za mało jest tego typu sytuacji w NBA, trash talking, przepychanki itp problem mam z sędziami, którzy ich wyrzucili i ligą, która potępia takie zachowania graczy.

 

To samo pytanie mogę zadać Tobie, że skąd wiesz jak było ;).

 

Ale zgadzam się z anyway, anyway. Ta liga pod wzdględem trash talking, przepychanek czy takich sytuacji zrobiła się niczym caffe latte na mleczku sojowym, gdzie lata 90' to było kurewsko mocne espresso po którym Twoje serce chciało podzielić los Tesli Muska i wylecieć na orbitę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twittera Lakers Nation:

An inside source tells me Rondo and IT were arguing over who was the more beloved Celtics point guard…Rondo said something about no video tribute, IT mentioned Rondo being carried by the Big 3 and it just escalated from there...

 

Daamn, jeszcze tylko zabrakło tekstu, że mam lepsze kozaczki niż Ty - baby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komisarz silver to taki hamerykanski komuch. wlasnie ukaral magica za wypowiedz n/t giannissa,w brzmieniu: "Oh yeah," Johnson told ESPN recently. "With his ball-handling skills and his passing ability. He plays above the rim I never could do that. But in his understanding of the game, his basketball IQ, his creativity of shots for his teammates. That's where we [have the] same thing. Can bring it down, make a pass, make a play. I'm just happy he's starting in the All-Star game because he deserves that. And he's going to be like an MVP, a champion, this dude he's going to put Milwaukee on the map. And I think he's going to bring them a championship one day." - no niech mi ktos wyjasni,o co kaman,bo chyba nie o to,ze milwaukee 'nie ma na mapie'?! ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko sprawdzić czy coś znów nie dolega IT że tak kiepsko rzucał i po wpisaniu słów klucz do gógla wyskoczyło mi coś takiego...

 

Maksa, czyli ciężarówki jakiej oczekuje na pewno nie dostanie ale nie licząc że ktoś mu może dać coś na zasadzie Redicka czy KCP, ile myślicie że on może dostać? 45/3? 44/4? No i kto może być zainteresowany?

 

26231413_1989266277767756_16421630117846

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko sprawdzić czy coś znów nie dolega IT że tak kiepsko rzucał i po wpisaniu słów klucz do gógla wyskoczyło mi coś takiego...

 

Maksa, czyli ciężarówki jakiej oczekuje na pewno nie dostanie ale nie licząc że ktoś mu może dać coś na zasadzie Redicka czy KCP, ile myślicie że on może dostać? 45/3? 44/4? No i kto może być zainteresowany?

 

26231413_1989266277767756_16421630117846

 

Walton to mądry trener, specjalnie gra Thomasem aby reszta przyzwyczaiła się do ceglenia jak wróci Ball

 

właśnie , duet Ball-Thomas, kto wchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler w Wolves pokazuje jak ważny jest gtg w tak młodym zespole.

 

co do Thomasa to jak dla mnie Lou Williams wyznaczył standard tego na co on też może liczyć. Do tego pod warunkiem, że zaakceptuje gdzieś rolę rezerwowego, w przeciwnym wypadku może zostać gwiazdą w chinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.