Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się rzuca w oczy przede wszystkim to, że się nie waha tylko odpala kiedy ma pozycję.

 

Zero fucks given. :grin:

Prawda, ale miewa jeszcze wątpliwości/wahania i często zamiast rzucać zmienia zamiary i zaczyna kombinować z podaniem i traci piłkę. 

Chciałbym, aby się nie bał i rzucał te 15 razy na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem IV i V i najlepiej wspominam te drugie :smile: dobrze mi też leżały na nodze Kobe VII Yin Yang i świetnie wyglądały, ale kasy poskąpiłem, bo już mało co grałem wtedy. 

 

Miałem VII, ale IV lepiej wspominam (tzn. dalej je trzymam rozwalone gdzieś w szafie). Teraz mam bodaj IX, ale też w szafie, bo nie pamiętam, kiedy ostatnio grałem. :smile:

 

Ja mam stare Nike Kobe 1, te które teraz wyszły jako retro

 

To może czwórki też kiedyś wypuszczą?

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mnie ubiegłeś :D

 

Wg Lavara Lonzo podpisze pierwszy duzy kontrakt z druzyną która stworzy pierwsze prawdziwe Big 3. Czyli Ballów. Nie koniecznie Lakers. Tatuś chyba wie ze synkowie są c***owi, wiec nie wystawi ich do draftu. Po prostu prosi o kase z free agnency. 

 

Lonzo, poproś o wydziedziczenie

 

kurtyna

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo Ball will remain sidelined until after All-Star Weekend and will miss the NBA Rising Stars Challenge

 

Kurde.. Ta kontuzja przeciąga się w nieskończoność.. Chciałbym go już zobaczyć z powrotem i dowiedzieć się jak mu pójdzie wejście do rotacji (nieco zmienionej od czasu jego kontuzji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co IT miał wg Ciebie zrobić? może zasłużył na technika, ale raczej nie na wyrzucenie

 

IT w tej całej sytuacji jest prowokatorem. Poza tym nie wiemy co on tam za teksty walił. Mógł coś tam o matce Rondo gadać a pasiaków mógł pojechać żeby lepiej szli sędziować curling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT w tej całej sytuacji jest prowokatorem. 

a skąd wiesz ? chwilę wcześniej przed tym co widać na tym filmiku Rondo trafił go w twarz w sytuacji, którą trudno tłumaczyć i z tego co mówi IT to Rondo kłapał ozorem

 

anyway mniejsza z tym kto był prowodyrem, czy żebym miał specjalny problem z jednym czy drugim, ba jak dla mnie za mało jest tego typu sytuacji w NBA, trash talking, przepychanki itp problem mam z sędziami, którzy ich wyrzucili i ligą, która potępia takie zachowania graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.