Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ten hurraoptymizm tutaj na forum co do Sixers? Kilku fanów Lakers napisało, że nie ma szans na LeBrona w Philly, stronę wcześniej inny, że roster Sixers jest ''cienki'', aż zrobiło mi się smutno. :smile:

Sixers mają fajny roster, chyba żadnemu graczowi spoza Lakers tak nie kibicuję jak Embidowi i mam szczerą nadzieję, że jak tamten znowu postanowi zabrać swoje talenty z Cleveland to Sixers go zainteresują na tyle by w kierunku Lakers nawet nie spojrzał i jasno i szybko im to zakomunikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy zespół prowadzi czy nie Lorak jest już zależne nie tylko od jednego zawodnika, ale wielu czynników. Impact w jego wypadku oznacza, że kiedy trener jego wpuszcza na boisko to daje sobie większe szanse na to by prowadził.

jeśli te szanse są większe, to powinno to być widoczne w pts diff przy wystarczająco dużej próbce meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu, choc nie wiem gdzie, pisalem, ze sixers moga byc czarnym koniem jesli chodzi o lebrona.

bo za rok ben i embiid beda jeszcze lepsi, bo dojdzie pick od lakers, ich pick

bo maja kupe talentu w rosterze, ktory moga rozwijac lub wymieniac, maja elastycznosc, talent i kase do wydania. ale przypominam, ze to temat o lakers:p

 

przede wszytkim proccess w philadelphii trwal dluzej,byl prowadzony duzo... doglebniej i pochlonal wiecej ofiar.

patrzac na te drafty to 76ers w sumie srednio draftowali. owszem wyciagneli simmonsa i embiida (+sarica i covingtona) ale omineli w drafcie chocby giannisa czy kristapsa + paru innych fajnych grajkow.

 

w lakers rebuilding byl/jest prowadzony krocej, i w sumie nigdy nie zdecydowali sie na pelen tank tylko trzymal iw zawieszeniu ekipe. dopiero 2 ostatnie sezony tak naprawde solidnie przytankowali i nakierowani byli na odbudowe, choc caly czas nie rozumiem podpisania mozgova i denga i az boje sie zagladac do tematu, zeby zobaczyc co tam bylo pisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers mają fajny roster, chyba żadnemu graczowi spoza Lakers tak nie kibicuję jak Embidowi i mam szczerą nadzieję, że jak tamten znowu postanowi zabrać swoje talenty z Cleveland to Sixers go zainteresują na tyle by w kierunku Lakers nawet nie spojrzał i jasno i szybko im to zakomunikuje.

Oby tak się stało. Po co Lakersom ten ból głowy.

Niech się Sixers gimnastykują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujemny, ujemny jak większość Lakers - no chyba że chcesz dyskutować z faktami... No i bardzo istotne, bo Kawhi nie jest ujemny więc nawet jak spada intensywność w defensywie to nie szkodzi ekipie.

 

A mógłbyś mi wytłumaczyć, co dla Ciebie oznacza określenie "ujemny zawodnik"?

 

Bo ja myślałem, że chodzi o kogoś, kto pogarsza grę zespołu.

 

Ale nie o tym mowa, pisaliście o tym jak super broni Randle, a nie zauważyliście że jak wzrosły mu minuty to znów bronić słabiej zaczął i zwróciłem na to uwagę.

 

Nie zauważyłem, "żebyśmy" (kogokolwiek masz na myśli) pisali o super obronie Randle'a.

 

Tego hero ball też zbytnio nie widzę - tzn. nadal Randle się wpieprzy w mur obrońców z głową w dół, tu się zasadniczo nic nie zmienia. Poza tym, utrzymuje wysoką efektywność przy większym volume oraz znów ma więcej asyst.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś mi wytłumaczyć, co dla Ciebie oznacza określenie "ujemny zawodnik"?

 

Bo ja myślałem, że chodzi o kogoś, kto pogarsza grę zespołu.

Ktoś kto będąc na boisku jest na minusie, ktoś kto ma ujemny net rtg. Tobie zapewne chodzi o on/off gdzie ma +0,4 (abstrahując od znikomego plusa, gdzie Pope, Nance, JC czy Ball sporo lepiej wyglądają) ale przy rotacji LAL to wręcz trudno określić do kogo odnoszone jest te on/off do Kuzmy? Nanca? Bryanta/Zubaca jak grają? 

Dlatego ja się odnosiłem do gry na boisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers mają fajny roster, chyba żadnemu graczowi spoza Lakers tak nie kibicuję jak Embidowi i mam szczerą nadzieję, że jak tamten znowu postanowi zabrać swoje talenty z Cleveland to Sixers go zainteresują na tyle by w kierunku Lakers nawet nie spojrzał i jasno i szybko im to zakomunikuje.

Może i ja zacznę Embidowi kibicować odkąd zobaczyłem że rzuca hakiem za 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszytkim proccess w philadelphii trwal dluzej,byl prowadzony duzo... doglebniej i pochlonal wiecej ofiar.

patrzac na te drafty to 76ers w sumie srednio draftowali. owszem wyciagneli simmonsa i embiida (+sarica i covingtona) ale omineli w drafcie chocby giannisa czy kristapsa + paru innych fajnych grajkow.

Rok dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto będąc na boisku jest na minusie, ktoś kto ma ujemny net rtg. Tobie zapewne chodzi o on/off gdzie ma +0,4 (abstrahując od znikomego plusa, gdzie Pope, Nance, JC czy Ball sporo lepiej wyglądają) ale przy rotacji LAL to wręcz trudno określić do kogo odnoszone jest te on/off do Kuzmy? Nanca? Bryanta/Zubaca jak grają? 

Dlatego ja się odnosiłem do gry na boisku.

 

Powoływanie się na sam net rtg jest kompletnie bez sensu, bo zależy w zbyt dużym stopniu od zespołu w jakim się gra, tzn. możesz sobie na tej podstawie nazywać Randle'a "ujemnym graczem" (włos mi się na głowie jeży, gdy widzę to określenie), ale to określenie w sumie nic nie będzie znaczyć.

 

Lakers są nadal słabym zespołem, więc to oczywiste, że wszyscy gracze rotacji są na minusie.

 

A on/off (którego również nie jestem fanem, co często podkreślam), nie odnosi się do Nance'a, Kuzmy czy jakiegokolwiek innego zawodnika, bo dotyczy całej piątki, dlatego nie powinno się wyciągać żadnych daleko idących wniosków tylko na jego podstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=uHlR0USIego

Całkiem spoko Isiah się tu wypowiedział.

Wiadomo, zaraz będzie że ktoś kto nie wyzywa Lakers ten jest odlepiony od rzeczywistości, ale co jeśli Isiah po ASG będzie wyglądał na 80% Isiah z Bostonu przy lepszej obronie niż w Cavs?

 

 

Isaiah Thomas will come off the bench when he makes his Lakers debut ‪Saturday night against the Dallas Mavericks, according to Chris Hayes of ESPN.
ESPN is reporting that coach Luke Walton and Thomas had dinner together in Dallas on Friday and discussed expectations and roles. The plan is for Thomas to eventually work himself into position to join the starting unit, according to ESPN's sources. It will be interesting to see how many minutes Thomas plays over his first few games in L.A. Lonzo Ball (knee) is not expected to return to game action until after the All-Star break, at which point there will be a bit of a logjam at point guard. Feb 10 - 10:35 AM
Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre przypomnienie, dlaczego nie warto w lutym oglądać lottery teamów, ale Mejri wyjaśniający w końcówce Ingrama i Randle - bezcenne. :]

 

Tak na poważnie, trochę pechowo, bo Mavs zagrali całkiem dobre spotkanie jak na swoje tegoroczne standardy. No i kilka gwizdków przeciwko Lakers kompletnie z dupy.

 

Walka o 20. miejsce z Hornets i 10-11. pick dla Sixers - tu już chyba niewiele się zmieni, pomimo tego, że Thomas może dać dużo więcej niż Clarkson jak dla mnie.

 

Slump Kuzmy trwa już jakieś 24 mecze. ;]

 

ps

 

Dirk, który nie jest w stanie dwa razy mając na plecach Thomasa zrobić nic więcej, niż rzucić contested fadeawaya ledwo dolatującego do obręczy - hm. Dosyć zabawne, że statystycznie rzuca najlepiej za  3 w całej karierze. :)

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.