Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ball gra na pewno rozsądnie.

Pierwszoroczniak zrozumiał po kilku spotkaniach w NBA żeby nie pałować na siłę rzutów jak nie wchodzi, poprawił od razu swoje statystyki a taki KCP, który jest już kolejny sezon na parkietach rzuca za 3 jak opętany a potem ma statystyki jak w ostatnich spotkaniach 1/10, 2/8, 4/14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na Lakersground odnośnie Lonzo,

 

w tym roku wystarczyłoby żeby po prostu utrzymał się w okolicach tego co robił w ostatnich 10 meczach, nawet dalszych postępów robić nie musi ( no może oprócz osobistych ) ;)

 

 


Games 01-10 - FG: 29.9%, 3PT: 23.4%, 08.8/6.9/6.4/1.1/0.6 
Games 11-20 - FG: 32.1%, 3PT: 25.5%, 08.6/7.3/8.2/1.7/1.1 
Games 21-30 - FG: 43.5%, 3PT: 38.8%, 12.7/6.7/6.1/1.2/1.3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu Walton miałby być do wyjebania? to młody trener, ma swoje wady (rotacja, miłość do Larry'ego), ale to dopiero jego drugi sezon z druzyną. która nie jest już tylko ekipą do bicia. nie przegrywają już po blowoutach, a po zaciętych spotkaniach. całkiem nieźle jak na bardzo młodą ekipę, której liderami są zawodnicy pierwszo i drugoroczni. rozumiem, że to jest LA, ale troche cierpliwości by nie zaszkodziło. 

do wyjebania to jest:

  • Lopez - mam wrażenie, że gra nawet z Bogutem wygląda lepiej
  • KCP - fajny w obronie, ale cięzko się patrzy na te jego cegły, szczególnie w końcówkach spotkań. gdy Hart grał w S5, to gra o wiele lepiej wyglądała imo, a Hart wcale nie odstaje w obronie od KCP. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Walton wg was jest do wyjebania czy ma zbyt mocna pozycje w klubie?

Czy Walton wg was jest do wyjebania czy ma zbyt mocna pozycje w klubie?

Ja np wbrew temu co mogłoby się wydawać po tym jak go krytykuje absolutnie nie uważam, że Lakers powinni go zmienić.

 

Ta drużyna potrzebuje w końcu stabilności i jasnego kierunku a tego nie można osiągnąć zmieniając co dwa lata albo częściej trenera. Luke mimo wszystko odwagi kawał dobrej roboty, z beznadziejnejgo defensywie zespolu zrobił przyzwoity. Biorąc pod uwagę to, że często na parkiecie mamy 2-3 debiutantow i paru innych graczy z niewielkim doświadczeniem a weterani ogólnie oczekiwań nie spelniaja to jest naprawdę nieźle. Na to jak często zawodzą Lopez czy KCP rzutów wielkiego wpływu nie ma, a widzimy o ile lepiej wygląda atak jak są trafiane rzuty z dystansu w ostatnim czasie.

 

Ja narzekam dlatego, że wydaje mi się niepojęte jak trener może w trudniejszych elementach zrobić tak dobra robotę a zawalać przy czymś tak prostym jak rotacje. Może to też wina zarządu powinni wcisnąć mu nawet na siłę jakiegoś ogarniętego, doswiadczonego asystenta.

 

Luke wydaje się być ceniony przez rywali jak i graczy swojego zespołu, on też się uczy i mam nadzieję, że kwestie rotacji też w końcu ogarnie, szkoda tylko że nie ma nikogo w swoim sztabie kto by mu w tym pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



In March, Caldwell-Pope was stopped on suspicion of driving under the influence while speeding 70 miles per hour in a 25 mph zone. That charge was dropped, and he pleaded guilty to allowing another person to drive under the influence, resulting in a one-year probation sentence.

 

But Caldwell-Pope did not comply with a Michigan court’s drug and screening order, according to the Times. And as a result, he violated that probation and was sentenced to 25 days in jail.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas jazda autem pod wplywem, czy niezaplacony mandat? cos w ten desen...

 

ja do waltona mam pelne zaufanie, imo to coach, ktorego stac na siegniecie po mistrzostwo. ma wszystko, pelen warsztat.

mnie tylko zastanawia ocb z randle'm

wczesniej bylo info, ze lakers nie wiaza z nim swojej przyszlosci.

teraz info, ze szukali dealu z mavs za noela. minuty gry cholernie dziwne, w jakims wywiadziez mike'm trudelem czytalem, ze walton daje mu minuty z 2nd unitem by ten mial wiecej gry. jest to logiczne ale jak widzisz, ze chlopak gra 8 minut w meczu to jest to troche dziwne bez wzgledu na to, kogo nie ma w rosterze meczowym.

 

pozostaje czekac, dzis kolejne pozytywy, wystepy kuzmy, balla, randle'a... troche slabiej ingram ale pewnie moglo to inaczej wygladac na boisku. dawno nie bylem tak zadowolony z druzyny, ktora ma 35% wygranych:)

 

ciekawe czy uda im sie upchnac komus denga z draftem, podobna taka oferte rozsylaja po lidze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie aby Rappar się tak wczuwał w Lonzo Balla, jak ty w Rappara

 

Historia jego postów na tym subforum oraz prób dyskredytowania LB, jak i wielu innych graczy Lakers dość dosadnie przeczą tej teorii. Poza tym to nie "wczuwanie się" w pana R., a raczej śmieszkowanie z jego jak zawsze czujnego i dosadnego plucia żółcią tutaj ;)

 

A żeby nie było nie na temat; Wojnar donosi o rozmowach z Mavs nt Randle...

 

https://clutchpoints.com/lakers-rumors-la-initial-talks-mavs-julius-randle-nerlens-noel-trade/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze noel kreci cos w okolicach DD... a tu widze, ze jego zwloki wyciagaly 4-4, do tego stal sie rezerwowym.

czyli wnioskuje, ze ma bardzo niska cene, czyli, pewnie lakers chcieliby pozoskac jakis pick od mavs co by spakowac go pozniej z dengiem,

chyba, ze deal byl duzo bardziej rozbudowany i deng byl w ten deal zamieszany...

 

nie wiem jak kwestie kontraktow i mozliwosci ale dziwi mnie to, ze klub nie widzi randle'a w swoich planach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze noel kreci cos w okolicach DD... a tu widze, ze jego zwloki wyciagaly 4-4, do tego stal sie rezerwowym.

czyli wnioskuje, ze ma bardzo niska cene, czyli, pewnie lakers chcieliby pozoskac jakis pick od mavs co by spakowac go pozniej z dengiem,

chyba, ze deal byl duzo bardziej rozbudowany i deng byl w ten deal zamieszany...

 

nie wiem jak kwestie kontraktow i mozliwosci ale dziwi mnie to, ze klub nie widzi randle'a w swoich planach....

 

No to ja ponowie kwestie, ktora poruszylem przy okazji wywodów Vana nt temat; gdzie Ty bys go widział mając taki natłok na PF? Grającego jako C? SF???? Trejdowałbyś Nance'a zamiast niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze noel kreci cos w okolicach DD... a tu widze, ze jego zwloki wyciagaly 4-4, do tego stal sie rezerwowym.

czyli wnioskuje, ze ma bardzo niska cene, czyli, pewnie lakers chcieliby pozoskac jakis pick od mavs co by spakowac go pozniej z dengiem,

chyba, ze deal byl duzo bardziej rozbudowany i deng byl w ten deal zamieszany...

 

nie wiem jak kwestie kontraktow i mozliwosci ale dziwi mnie to, ze klub nie widzi randle'a w swoich planach....

Dallas nie weźmie Denga, i nie odda żadnego wartościowego picku, więc właściwie nie wiem jak miałoby to wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.