Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Na Bleacher Report to chyba było.

 

 

 

A fakt, widziałem ten tekst, ale tylko fragmenty. No trochę dziwne, żeby ktoś mógł "zachwycić" na indywidualnym workoucie. Dla mnie wydźwięk artykułu brzmi podobnie do tego o czym pisze January:

 

Według Woja Lakers chcą "zmusić/skłonić" Ball do wspólnych workoutów z innymi graczami (pewnie w domyśle Fox etc)

 

Czyli "nie jesteśmy przekonani. Zgódźcie się na workout przeciwko innym prospectom". Póki co, agenci są widać nieugięci.

 

Drugi istotny fragment:

 

The Lakers remain intrigued by Markelle Fultz and Josh Jackson, and to a lesser extent De'Aaron Fox, along with Ball for their No. 2 overall pick.

 

Czyli Fox jednak trochę niżej. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medina podał dziś, że Lakers są zmartwieni kondycją Balla.

 

 

The Los Angeles Lakers were impressed by many of the qualities of Lonzo Ball during his workout this week, but they were concerned with his conditioning. Some observers viewed Ball as being out of shape.

Ball acknowledged that the “drills get you tired, so you got to stay focused.”

The Lakers are considering drafting Ball with the second overall pick.

Ball struggled during his NCAA Tournament matchup against fellow lottery pick De'Aaron Fox.

Ciekawe, czy to jakaś gra Magica, czy faktycznie Lakers są niezbyt zajarani Ballem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ball nie bierze udziału w innych workoutach, w dodatku pod koniec sezonu grał zdaje się z kontuzją, więc pewnie za wiele od tego czasu nie biegał. Medina też dodał, że Lakers nie przywiązują przesadnie wielkiej wagi do workoutów.

 

Jak dla mnie za dużo jest tych informacji o tym, że Lakers nie są przekonani do Balla, wręcz trochę na siłę to się wydaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.silverscreenandroll.com/2017/6/11/15780580/2017-nba-draft-rumors-la-lakers-very-impressed-dennis-smith-jr-lonzo-ball-news

Jeżeli nie Ball, to sto razy bardziej wolałbym Smitha niż Foxa.

Ba, nie wiem czy nie zrobiłbym trade downu po Smitha, jeśli znalazłby się ktoś kto weźmie kontrakt Denga.Kij z Mozgovem, na ławce niech sobie siedzi i kibicuje Zubacowi ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=tcSmPZL2JW8

 

Lonzo wygląda na fajnego dzieciaka. Mam nadzieje, że trafi do Lakers i te plotki to tylko do podgrzania atmosfery przed draftem. Myślę, że wielu kibiców z LA nie wybaczyłoby Magicowi ani Pelince jeśli by go odpuścili i za pare lat okazałby się gwiazdą.

 

Ja jestem za Lonzo, miejscowy dzieciak, chce dla nich grać i do tego jest top prospect. Po drafcie od razu kupuję koszulke jak tylko go wybiora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sytuacja była odwrotna to pierwszy byś krzyczał, że Ingram i Nance to zajebiści profesjonaliści, bo trenują na pełnym skupieniu i uważnie słuchają Magica i Pelinki, natomiast DLO to dzieciak, który by tylko się wygłupiać chciał.<br /><br />Następnym razem dowalisz się do Russella o to, że jest czarny?

<br />Sory January ale czy Ty jakieś trudne dzieciństwo miałeś, że na każdy mój post reagujesz negatywnie/z agresją? Weź chłopie może nie czytaj moich wypowiedzi jak sobie nie radzisz (choć nie wiem co ja tu złego napisałem - raczej mam obawę czy plotki i wypowiedzi managementu LAL nie siedzą mu za bardzo w głowie, że się chłop w wakacje nie uśmiecha), bo to już żenujące się robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.