Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

O tym że można mieć dobrych zawodników za grosze.

W drafcie a nie na rynku wolnych agentów.

pare porazek i juz sraczka

i nagonka. uwielbiam to.

 

thunder z durantem w 2 sezonie i russellem jako rookie wygrali 23 spotkania. nie macie troche wygorowanych oczekiwan w stos do tej mlodej druzyny, ktorej trzon stanowia 20/21, 22 latkowie? przyklad minny pokazuje, ze mlody talent to nie wszystko.

 

ocenianie lonzo po 20 spotkaniach jest prawie tak samo glupie jak ocenianie fultza i pisanie juz teraz, ze jest bustem, choc zagral pare spotkan w dodatku z kontuzja.

Tam durant i westbrook byli dwoma najlepszymi graczami, jeff green był trzecim i nie było tam w składzie graczy podpisanych za grubą kasę. W lato wymieniono mozgova na all stara. Podpisano kcp za grubą kasę. O dengu czy clarksonie nie będę wspominał. Wstaw balla i ingrama do tamtych thunder i co masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro już ktos wyżej wspomnial o Sefoloshy to On gra za 5 baniek.

No to już wyżej Jendras też napisał, co nam z takiego Thabo. Poza tym on ma umowę na dwa lata, a Lakers nie chcieli dawać nic więcej, niż rok. 

 

Umowa KCP jest dobra dla każdej z zainteresowanych stron i nie ma co jej krytykować. Szukasz gdzie tutaj się tym razem przyczepić, po ostatniej serii narzekania. W dodatku w razie pojawienia się jakiejś nagłej szansy na transfer gwiazdy (i chęci pozyskania takiego gracza przez Lakers ofc) umowa KCP jest świetna do spakowania razem z jakimś prospectem lub innym assetem (których LAL nie mają za bardzo), bo na Denga jako wyrównanie płac raczej nikt się nie rzuci mając inne opcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Matek

 

Thabo ma drugi rok niegwarantowany więc to praktycznie jest jednoroczna . Jak wspomniał January jednoroczną umową nie możesz handlować ale jak masz drugi rok opcja zespołu to już tak

 

@ Jendras

 

Ja akurat wielkich postępów u Ingrama nie widzę. Rzut nadal przeciętny by nie powiedzieć słaby. W obronie nie za bardzo widzę. W ataku generuje dużo strat. Wciąz jest graczem z eFG poniżej 50% co na skrzydłowego nie wróży dobrze.

Ma świetne wjazdy chyba lepsze niż rok temu ale obwodowy bez rzutu i obrony to na razie średnio wróży

 

Zapowiadał się lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jendras

 

Ja akurat wielkich postępów u Ingrama nie widzę. Rzut nadal przeciętny by nie powiedzieć słaby. W obronie nie za bardzo widzę. W ataku generuje dużo strat. Wciąz jest graczem z eFG poniżej 50% co na skrzydłowego nie wróży dobrze.

Ma świetne wjazdy chyba lepsze niż rok temu ale obwodowy bez rzutu i obrony to na razie średnio wróży

 

Zapowiadał się lepiej

 

To znaczy jak?

 

Mówimy o gościu, który jest w wieku debiutantów po roku w college'u.

 

Per36 rzuca ponad 5 punktów więcej na skuteczności 6% wyższej (eFG% wyższe o 4, TS% o ponad 5). Nie wiem za bardzo czego oczekiwałeś, ale to jest wyraźny postęp (tym bardziej, że jesteśmy przecież po ćwiartce sezonu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle wierzę w Ingrama - poprawia swoje statystyki i to jest najważniejsze. Nie wszystko od razu. Rzuca lepiej z gry, lepiej trafia osobiste, trójkę przy małej próbie ma podobną jak w pierwszym sezonie. TS%, ORtg, DRtg idą do góry. Jest mnóstwo rzeczy do poprawienia, ale ważne, że jest postęp. Z tego chleba może być coś fajnego. Liczę, że w trzecim swoim sezonie poprawi trójkę, bo rzut na poziomie około 30% zza łuku szacunku nie budzi. Tu musi być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle wierzę w Ingrama - poprawia swoje statystyki i to jest najważniejsze. Nie wszystko od razu. Rzuca lepiej z gry, lepiej trafia osobiste, trójkę przy małej próbie ma podobną jak w pierwszym sezonie. TS%, ORtg, DRtg idą do góry. Jest mnóstwo rzeczy do poprawienia, ale ważne, że jest postęp. Z tego chleba może być coś fajnego. Liczę, że w trzecim swoim sezonie poprawi trójkę, bo rzut na poziomie około 30% zza łuku szacunku nie budzi. Tu musi być lepiej.

 

Ingram poprawił się w prawie każdym elemencie i ciągle wygląda jak TOP 3 pick draftu 2016. 

 

Natomiast co do rzutu za 3, to zaczyna mnie to martwić, bo te trójki, jak do tej pory wcale nie wyglądają lepiej niż w zeszłym sezonie (29,4% sezon temu, 30,6% w tym sezonie), a co gorsze Ingram oddaje te rzuty znacznie rzadziej. W tym sezonie Ingram ma tylko 7 meczów z trafioną przynajmniej jedną trójką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram poprawił się w prawie każdym elemencie i ciągle wygląda jak TOP 3 pick draftu 2016. 

 

Natomiast co do rzutu za 3, to zaczyna mnie to martwić, bo te trójki, jak do tej pory wcale nie wyglądają lepiej niż w zeszłym sezonie (29,4% sezon temu, 30,6% w tym sezonie), a co gorsze Ingram oddaje te rzuty znacznie rzadziej. W tym sezonie Ingram ma tylko 7 meczów z trafioną przynajmniej jedną trójką. 

Oj tam, Giannis też nie ma rzutu za trzy :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie rozumiem, w czym KCP blokuje rozwój młodzieży? Ball, Ingram i Kuzma dostają ponad 30 minut na mecz. Dla młodych akurat lepiej, gdy grają u boku klasowych weteranów i nie ciąży na nich cała presja (wystarczy spojrzeć na Tatuma). Caldwell-Pope przynajmniej w jakimś stopniu pełni tę rolę. 

 

KCP klasowy?! Bój się Boga Panie! No, ale zależy co uznajemy za klasę i od jakiego poziomu, więc komuś może wyjść jeszcze 'klasowy', choć wg mnie to gigantyczne nadużycie. Ale weteran?! Młody szczyl, który ledwo stał się dorosłym.. 24 lata i weteran?! Gdzie tu sens, gdzie tu logika? Więc nawiązując do ostatniego zdania - w żadnym stopniu nie wypełnia roli klasowego weterana. Nie oznacza, że jest lub nie jest wartościowy dla Lakers, ale tego, co pogrubiłem w Twoim poście ten gość nie spełnia w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram poprawił się w prawie każdym elemencie i ciągle wygląda jak TOP 3 pick draftu 2016. 

 

Natomiast co do rzutu za 3, to zaczyna mnie to martwić, bo te trójki, jak do tej pory wcale nie wyglądają lepiej niż w zeszłym sezonie (29,4% sezon temu, 30,6% w tym sezonie), a co gorsze Ingram oddaje te rzuty znacznie rzadziej. W tym sezonie Ingram ma tylko 7 meczów z trafioną przynajmniej jedną trójką. 

Nie tylko Ingram,ale cały team LAL jest słaby w rzutach za 3.Moim zdaniem wina jest po stronie coaching staff,bo nie ma cudów żeby w takiej grupie utalentowanych graczy nie dało się wyszkolić elitarnego strzelca. Mało tego to ci ,którzy w dawnych drożynach siali postrach zza linii w Lakers nagle tracą skuteczność tak jak Lopez czy Kentavious.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP klasowy?! Bój się Boga Panie! No, ale zależy co uznajemy za klasę i od jakiego poziomu, więc komuś może wyjść jeszcze 'klasowy', choć wg mnie to gigantyczne nadużycie. Ale weteran?! Młody szczyl, który ledwo stał się dorosłym.. 24 lata i weteran?! Gdzie tu sens, gdzie tu logika? Więc nawiązując do ostatniego zdania - w żadnym stopniu nie wypełnia roli klasowego weterana. Nie oznacza, że jest lub nie jest wartościowy dla Lakers, ale tego, co pogrubiłem w Twoim poście ten gość nie spełnia w ogóle.

Po pierwsze, może przeczytaj mojego posta dokładnie, bo ja nigdzie nie nazwałem KCP klasowym weteranem.

 

Po drugie, oczywiście, że spełnia. W pewnym stopniu, ale jednak. Gra piąty sezon, jest już ukształtowanym zawodnikiem, na tle reszty młodzików posiada konkretne doświadczenie. Gra nierówno, ale kilkanaście punktów na mecz piechotą nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, może przeczytaj mojego posta dokładnie, bo ja nigdzie nie nazwałem KCP klasowym weteranem.

 

Po drugie, oczywiście, że spełnia. W pewnym stopniu, ale jednak. Gra piąty sezon, jest już ukształtowanym zawodnikiem, na tle reszty młodzików posiada konkretne doświadczenie. Gra nierówno, ale kilkanaście punktów na mecz piechotą nie chodzi.

Napisałeś, że KCP w jakimś stopniu spełnia rolę klasowego weterana, więc...? :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ingram,ale cały team LAL jest słaby w rzutach za 3.Moim zdaniem wina jest po stronie coaching staff,bo nie ma cudów żeby w takiej grupie utalentowanych graczy nie dało się wyszkolić elitarnego strzelca. Mało tego to ci ,którzy w dawnych drożynach siali postrach zza linii w Lakers nagle tracą skuteczność tak jak Lopez czy Kentavious.

Lopez siał postrach zza linii? Przecież dopiero w zeszlym sezonie nauczył się trafiać co trzeci rzut za trzy.

 

A kcp to akurat w tym sezonie notuje career-high jeśli chodzi o skuteczność za 3 punkty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, może przeczytaj mojego posta dokładnie, bo ja nigdzie nie nazwałem KCP klasowym weteranem.

 

Po drugie, oczywiście, że spełnia. W pewnym stopniu, ale jednak. Gra piąty sezon

 

Jendras, nie wiem co miałeś na myśli z tym klasowym weteranem (rocznik 1993), bo na tej samej zasadzie Clarkson (rocznik 1992) i Randle ( rocznik 1994) to też są klasowi weterani. Chyba, że miałeś na myśli coś innego.

 

Dawno temu, kiedy chodziłem do podstawówki miałem w klasie takiego kolesia, który był 3 lata starszy od wszystkich, bo siedział w tej samej klasie 4 rok, nie był w stanie zrobić żadnego intelektualnego postępu i rok w rok kiblował. To był prawdziwy klasowy weteran.

 

KCP jako zawodnik, który robi 13-4-2 na 41% FG i 33% za 3 nieustannie od lat czterech, jak najbardziej kojarzy mi się z tym kolesiem. W klasie prawie 3 & prawie D jest prawdziwym weteranem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopez siał postrach zza linii? Przecież dopiero w zeszlym sezonie nauczył się trafiać co trzeci rzut za trzy.

 

 

Lopez sam się nie nauczył, z Lopezem nad rzutem za 3 pracował Adam Harrington,według relacji Brook rzucał pod kierunkiem Harringtona po 800-1000 razy na każdym treningu,I też nie jest tak jak z jazdą na rowerze,że jak raz się nauczysz to przez cale życie umiesz jeździć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.