Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Do PER36 się nie odniosę, bo ten system naliczania statów nie jest dla mnie miarodajny ze względu na wiele zmiennych okoliczności (choć i tu zdaje się Lopez ma gorszy sezon niż ten poprzedni).

 

trzy ostatnie sezony w Nets:

22.7ppg, 8.0rpg, 2.0.apg, 2.0bpg, 2.5tov, 57%ts

sezon w LAL na ten moment:

21.9ppg, 7.5rpg, 2.8.apg, 2.6bpg, 2.5tov, 55%ts

(per 36)

 

 

I, no, nie, że Lopez nie jest w stanie grać lepiej, ale na razie jest 7. centrem w RPM, robi career high w blokach.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopez to poziom ~dobrego startera, i na razie gra na tym poziomie, rozciągający grę shotblocker na C to skarb w dzisiejszej lidze.

 

Zgodzę się z oceną jego poziomu, ale fajnie by było gdyby go utrzymywał, a wahania formy zostawił młodym :smile:

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej irytuje mnie swoją grą KCP, gość ma w sobie coś tak irytującego, że po prostu nie mogę na niego patrzeć. Zawsze coś musi od***ać w momencie gdy LAL są na fali .. Niby statystyki się u niego zgadzają,ale jestem ciekaw czy dostanie połowę tego co teraz po tym sezonie

Edytowane przez Dave86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje ,że każdy nastawił się na solowy pojedynek Ball vs Fox,a w rzeczywistości mecz rozstrzygnął się w pojedynku deblowym  Randle &Kuzma vs Randolph&Cauley-Stein.Ani gra Foxa nie była kluczem do zwycięstwa Kings ,ani przełamanie Lonzo i jego trafione trojki nie pomogły zbytnio Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje ,że każdy nastawił się na solowy pojedynek Ball vs Fox,a w rzeczywistości mecz rozstrzygnął się w pojedynku deblowym  Randle &Kuzma vs Randolph&Cauley-Stein.Ani gra Foxa nie była kluczem do zwycięstwa Kings ,ani przełamanie Lonzo i jego trafione trojki nie pomogły zbytnio Lakers.

 

Dobrze, że pominąłeś Lopeza, bo on wyglądał dzisiaj jak ci goście z wrestlingu, którzy dają sobie spuścić łomot tylko po to, żeby rozpaczliwie doczołgać się do liny i wpuścić na ring świeżego kolegę. 

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że pominąłeś Lopeza, bo on wyglądał dzisiaj jak ci goście z wrestlingu, którzy dają sobie spuścić łomot tylko po to, żeby rozpaczliwie doczołgać się do liny i wpuścić na ring świeżego kolegę. 

Lopez strasznie się skiepścił,nie wiem czy ich jakimś cudem nie podmienili bo Robin teraz wygląda lepiej od Batmana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopez strasznie się skiepścił,nie wiem czy ich jakimś cudem nie podmienili bo Robin teraz wygląda lepiej od Batmana. 

 

Całe szczęście to tylko jednoroczne wypożyczenie, także jak nie ustabilizuje formy to powie mu się 'pa pa' bez żalu. Co do porównania sezonów BL w Nets i obecnego w LA, to nie ma ono większego sensu. Co z tego, że Lopez nabije sobie jednego dnia 35 pkt na ogórkach, jak przez kolejne trzy mecze, gdy go naprawdę potrzeba, kompletnie znika. A jego średnia zbiórek to jakaś literówka chyba... Jednym zdaniem największy zawód tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie myślałem, że może to być ciężki mecz ze względu na b2b, ale też myślałem sobie że w takim meczu może pociągnąć nas Lopez, który jako najlepszy i najbardziej doświadczony gracz powinien w takich meczach brać ciężar gry na siebie.. a on nie dość że był jechany przez Randolpha to jeszcze w ataku sobie kompletnie nie radził.

 

Ball bez presji pod koniec walnął na luzie dwie trójki w tym jedną w stylu Currego z 8 metrów.

 

Jako tako zagrał Randle i Ingram, reszta słabo.

 

PS. Fox dzisiaj walnął 3 airballe (w tym dwa z mid-range) on zawsze tak? A jeśli zawsze to gdzie ten hejt na niego?! :panda:

 

PS2. Teraz mustwin z Clippersami bo inaczej może pójść gruby losing streak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Fox dzisiaj walnął 3 airballe (w tym dwa z mid-range) on zawsze tak? A jeśli zawsze to gdzie ten hejt na niego?! :panda:

 

Fox ma z 16-23ft 38% (nie licząc meczu z LAL), więc nie tak źle. Ale z grubsza jak będzie na swojej pozycji kimś więcej niż starterem, to się zdziwię.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopez strasznie się skiepścił,nie wiem czy ich jakimś cudem nie podmienili bo Robin teraz wygląda lepiej od Batmana. 

 

Wydaje mi się, że Lopez po prostu przekalkulował sobie, że nie będzie się przemęczał bo przy zwycięstwach to chwała szła by na konto Balla, a tak jak media się trochę uspokoją to Lopez zacznie grać lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Ingram oddaje tylko 7 rzutów gry, z czego co widzę po highlightach, większość to sytuacje, kiedy po prostu bierze gałę pod ramię i atakuje kosz. Czy Lakers nie wypracowują mu żadnych pozycji rzutowych regularnie? Bo Ingram rozpoczyna te ataki sprzed 3pt line...

No Lakers kreują jedynie 3-4 pozycję w meczu dla KCP, a reszta akcji wygląda tak, że któryś z zawodników bierze piłkę pod pachę i próbuje coś zrobić. :)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.