Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkania nie oglądałem, ale sądząc po statystykach, Kuzma z KCP wykonali świetną robotę na dystansie, a to wiadomo, że dla Lakers jest kluczem do dobrej ofensywy. Fajnie też, że Lakers wygrali mimo kiepskiego meczu swojego najlepszego gracza. Dobrze to wróży w kontekście przyszłego sezonu, gdy Lakers w roli pierwszej opcji powinni mieć kogoś jeszcze bardziej stabilnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe szczęście, że mamy Ciebie razem z kilkoma innymi użytkownikami wnoszących co chwilą tą dużą dozę obiektywizmu do tego tematu.

 

Nie ma za co. Do usług. 

 

A na serio to ja się Wam dziwię skąd w Was ten hurraoptymizm? 

 

Przecież obiektywnie piszę o tym, że mecz z Denver to żaden czynnik porównawczy czy miarodajny. Bo jak można go traktować na serio jak dwóch najlepszych graczy barył grało po 10 minut? A Ty się tym cieszysz, że niezły mecz był. Baryły bez Jokica i Milsapa na zachodzie by tankowały.

 

Więcej obiektywizmu? Proszę bardzo. 

 

Ball nie umie rzucać! Obiektywne.

 

Lakers go wybrali kierując się chyba tylko tym co ktoś napisał wyżej czy nawet w innym temacie, że USA uwielbiają bezmózgie rozrywki. BBB się idealnie w to wpisuje. Ciekawe co teraz czują widząc jak Tatum gra.

 

Obiektywnie - Randle. Podobno na wylocie. Akurat jak w zasadzie wypadało by mu z jedną, góra dwie rzeczy poprawić i w połowie NBA wychodził by w S5. Ale nie Lakers go muszą opchnąć. Dlaczego? Bo mają na pokładzie jeszcze jeden ciulowy kontrakt! I to jest obiektywne. Denga nikt nie łyknie bez dokładki. Dokładką będzie jeden z najlepszych graczy Lakers - Randle.

 

Obiektywnie - Kuzma. Tu pokłony i gratulacje. Steal draftu na ten moment ( widzisz? potrafię ;) )

 

I w zasadzie mogę się wypowiedzieć o kim chcesz. Obiektywnie.

 

A no i chyba trochę KCP zawodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Do usług. 

 

A na serio to ja się Wam dziwię skąd w Was ten hurraoptymizm? 

stary gdzie Ty widzisz ten hurraoptymizm ???

 

bo napisałem "po tak dobrym występie przeciwko Nuggets" Malone z Jokicem wylecieli bo nie wytrzymali jak Lakers im sprawiali lanie w pierwszej połowie, a Ty to przedstawiasz tak jakby Lakers wygrali dzięki temu.

 

Mniejsza nawet o to, zawodzi jak piszesz Lonzo, zawodzi jak piszesz KCP, można do tego spokojnie dołożyć Lopeza czyli 3 z 5 starterów, a Lakers są w dniu dzisiejszym na 8 miejscu ponad wieloma drużynami typowanymi powyżej.

Czy to się utrzyma ? pewnie nie, ale na ten moment czym mamy się zamartwiać ? 

 

tym, że miejsce w tabeli jest wyższe niż można było zakładać i to pomimo słabszej postawy kluczowych graczy i kilku meczów przegranych przez podejrzane eksperymenty z rotacją ? 

 

tym, że Lakers nareszcie z drużyny będącej na dnie pod względem obrony w końcu jakoś wyglądają po tej stronie parkietu ? 

 

Tym, że młodzi gracze jak Ingram czy Randle zrobili wyraźne postępy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary gdzie Ty widzisz ten hurraoptymizm ???

 

bo napisałem "po tak dobrym występie przeciwko Nuggets" Malone z Jokicem wylecieli bo nie wytrzymali jak Lakers im sprawiali lanie w pierwszej połowie, a Ty to przedstawiasz tak jakby Lakers wygrali dzięki temu.

 

Mniejsza nawet o to, zawodzi jak piszesz Lonzo, zawodzi jak piszesz KCP, można do tego spokojnie dołożyć Lopeza czyli 3 z 5 starterów, a Lakers są w dniu dzisiejszym na 8 miejscu ponad wieloma drużynami typowanymi powyżej.

Czy to się utrzyma ? pewnie nie, ale na ten moment czym mamy się zamartwiać ? 

 

tym, że miejsce w tabeli jest wyższe niż można było zakładać i to pomimo słabszej postawy kluczowych graczy i kilku meczów przegranych przez podejrzane eksperymenty z rotacją ? 

 

tym, że Lakers nareszcie z drużyny będącej na dnie pod względem obrony w końcu jakoś wyglądają po tej stronie parkietu ? 

 

Tym, że młodzi gracze jak Ingram czy Randle zrobili wyraźne postępy ?

 

Naprawdę chcesz abym powyciągał kilka perełek pt. "hurraoptymizm" i je zacytował?

 

Ok, jesteście Lakers. Wielkie miasto i pewnie po tym RS ściągniecie dwóch za dwa maksy jak dobrze to poukładacie ale Wasza młodzież w odniesieniu do młodzieży innych wygląda naprawdę źle.

 

I tak, Lakers wygrali dzięki temu z Denver że wyleciał Jokic, Sap i Malone. To była jak napisałeś sam, 1Q a choć by dzisiaj w nocy pokazali jak grają np Q2 jeszcze jak Lauriemu rzut nie siedział. Chyba nie sądzisz, że Denver by się wtedy nie obudzili? Trójka Waszych wysokich ( Randle, Lopez, Kuzma ) walnęło w tym meczu 62 pkt. Naprawdę cisną mi się nieładne epitety pod paluchy ale się powstrzymam, nie mniej jak różowe okulary trzeba mieć aby sądzić że z Sapem i Jokicem na boisku na sama trójca zrobiła by taki wynik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcesz abym powyciągał kilka perełek pt. "hurraoptymizm" i je zacytował?

 

Ok, jesteście Lakers. Wielkie miasto i pewnie po tym RS ściągniecie dwóch za dwa maksy jak dobrze to poukładacie ale Wasza młodzież w odniesieniu do młodzieży innych wygląda naprawdę źle.

 

I tak, Lakers wygrali dzięki temu z Denver że wyleciał Jokic, Sap i Malone. To była jak napisałeś sam, 1Q a choć by dzisiaj w nocy pokazali jak grają np Q2 jeszcze jak Lauriemu rzut nie siedział. Chyba nie sądzisz, że Denver by się wtedy nie obudzili? Trójka Waszych wysokich ( Randle, Lopez, Kuzma ) walnęło w tym meczu 62 pkt. Naprawdę cisną mi się nieładne epitety pod paluchy ale się powstrzymam, nie mniej jak różowe okulary trzeba mieć aby sądzić że z Sapem i Jokicem na boisku na sama trójca zrobiła by taki wynik? 

śmiało, pokaż te perełki tak unikatowe dla kibiców Lakers, które u kibiców innych drużyn nie występują, chociaż skoro dla ciebie hurraoptymizmem jest stwierdzenie, że "zagrali bardzo dobry mecz" to masz bardzo ciekawą definicję tego określenia.

 

Z tym meczem z Nuggets to naprawdę sobie chyba jaja robisz, aż żal to komentować, nie wiem co by było gdyby nie wylecieli, ale wiem co było kiedy jeszcze grali, a ty dojebałeś się do mojego stwierdzenia, że zagrali bardzo dobry mecz... lol

 

Zastanówcie się naprawdę czasami czy coś jest nie tak z kibicami Lakers czy z wami, którzy tu wpadacie zgrywając obiektywnych ekspertów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo Ball ma na najgorszy ORAPM w lidze wśród PG a prawie najgorszy ze wszystkich zawodników. nie oglądam Lakers regularnie ale to naprawdę wygląda tak dramatycznie?

 

Jeśli ktoś dosyć regularnie trafia 1 na 5 trójek, a te stanowią dosyć pokaźny procent wszystkich jego rzutów to dobrze wyglądać nie może. Tak naprawdę jednak na ofensywie zespołu odbija się przede wszystkim jego żenująca skuteczność, bo pod względem kreowania nie jest źle - miewa problemy z regularnością, zdarza mu się w tym względzie przechodzić obok spotkania, ale jednak, biorąc pod uwagę jego wiek, ciężko poczytywać to za jakąś wielką wadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiało, pokaż te perełki tak unikatowe dla kibiców Lakers, które u kibiców innych drużyn nie występują, chociaż skoro dla ciebie hurraoptymizmem jest stwierdzenie, że "zagrali bardzo dobry mecz" to masz bardzo ciekawą definicję tego określenia.

 

Z tym meczem z Nuggets to naprawdę sobie chyba jaja robisz, aż żal to komentować, nie wiem co by było gdyby nie wylecieli, ale wiem co było kiedy jeszcze grali, a ty dojebałeś się do mojego stwierdzenia, że zagrali bardzo dobry mecz... lol

 

Zastanówcie się naprawdę czasami czy coś jest nie tak z kibicami Lakers czy z wami, którzy tu wpadacie zgrywając obiektywnych ekspertów.

 

Nie no spoko. Ciekawe jak by Lakers grali gdyby nagle wyleciał w 1Q np Kuzma i Randle. Było by gdybanie, że no kurde brakło ich i dlatego przegraliśmy bo dostarczyli by nam ze 40 punktów. 

 

Innym nie wolno, Lakersom tak.

 

No i nie odniosłeś się w żaden sposób do tego co napisałem o 62 pkt ze strony Waszych wysokich a to jest mój główny argument że przy Jokiciu i Sapie to by sobie tak nie pohasali.

 

W przyszłą sobotę znów gracie z Denver. Jokic wyjdzie na pełnej k*rwie, Sapa pewnie nie będzie. Zobaczymy jak dobry mecz wtedy zagracie.

 

A co do perełek - nie ma sprawy. Pierwszą już mam. Że zagrali vs Denver super mecz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradedown, a nie pick z #2 po DSJ jak coś był ciekawą opcją (odezwanie się do Suns i zwłaszcza Magic, od kiedy wiadomo było że Kings idą w Foxa).

 

Bredzisz - LAL do wylotu Jokicia byli +20, a wysocy (Kuzma, Randle i Lopez) w tym okresie zdobyli 35 pkt (w 1,5Q) z owych 62 - więc coś Ci argument nie pyknął.

Obojetne co i jak ale nie musieli brac BBB na swoje barki. Mogli tez pchac Denga z tym pickiem do Nets i moze wyrwaliby jeszcze 22. Cholera wie, ale Lonzo mimo calego hajpu bardzo mi nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z ocenianiem prospectów po niecałych dwudziestu spotkaniach.

20 to juz spora dawka:)

lonzo jestem w sumie zawiedziony, choc w stos. do niego mialem olbrzymie oczekiwania. najwazniejsze, ze poza rzucaniem, wszystko robi lepiej niz sie tego od niego oczekiwalo, na czele z defensywa. to sa juz solidne podstawy. rzucanie to kwestia przystosowania, magic sugerowal, ze po sezonie moze beda cos probowali zmienic w tej kwestii.

 

kuzma - nie wiem czy to najwiekszy steal tego draftu, bo kilku grajkow sie nie zle pokazalo do tej pory ale super, ze zmiana warunkow nie zmienila jego gry. najsmieszniejsze w tym wszystkim jestto, ze dlugofalowo to moze byc nasz starter na PF:)

 

czy to kwestia slabych rywali czy postepu, nie wiem. fajnie, ze mamy jakas defensywe. myslalem, ze to niemozliwe po tylu latach ssania w tej kwestii. mozna na tym cos zbudowac.

 

czekam na wiecej, btw, kolejne tacos dla kibicow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bredzisz - LAL do wylotu Jokicia byli +20, a wysocy (Kuzma, Randle i Lopez) w tym okresie zdobyli 35 pkt (w 1,5Q) z owych 62 -  więc coś Ci argument nie pyknął.

 

Aha, czyli jak by Jokic i Sap nie wylecieli to i tak by przegrali? 

 

I prosił bym o jasną odpowiedź na poniższy cytat maca a nie wymijająco. 

 

Już jedna osoba spytała i nie dostała odpowiedzi, to ja ponowie.

 

O kogo chodzi? Bo kompletnie nie mam żadnego typu (a piszesz jakby to było oczywiste - 'wiecie').

 

 

za drugi pick to od Nets mozna bylo dostac 22, 27, Lopeza i zrzucic zarowno Denga jak i Mozgova.

 

Sam trade down do 4 picku czy 6 picku dalby zrzutke denga lub mozgova zapewne.

 

 

A kto w lidze jeszcze jest tak dlugasny i teraz wbija eurostepem zza linii 3pt pod kosz :smile:?

 

Śmiało, rzuć nazwiskiem. Albo dam Ci trzy do wyboru: Durant, Simmons, Antek.

 

No chyba, że chodzi Ci o LaVine  :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto w lidze jeszcze jest tak dlugasny i teraz wbija eurostepem zza linii 3pt pod kosz :smile:?

Jest nie tak mało długich ludzi. Ostatnio Embiid sobie zrobił eurostep, a chyba nawet dłuższy od Ingrama.

Tak czy siak, bez rzutu to nie za wiele mu to pomożę poza kontrami myślę, bo co bardziej ogarnięty trener nakaże obrońcy po prostu nastawić się na wjazd i zostawić miejsce do rzutu.

 

O kogo Ci chodziło ?

 

Śmiało, rzuć nazwiskiem. Albo dam Ci trzy do wyboru: Durant, Simmons, Antek.

Od każdegi z tej trójki jest półkę, a nawet kilka niżej. To tak jakby porónywać Buddego Hielda do Currego (co uczynił zdaje się owner Kings).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eld skoncz sie kompromitowac, gry nie ogladales tylko sobie pobieznie boxscore przejrzales i wyjebales jak kozak z teza, ze Randle, Kuz i Lopez by sobie bez wylotu Jokicia i INJ nie pohasali i nie zdobyli 62 pkt. Zostales blyskawicznie zaorany, bo fakty sa takie ze 35pkt zdobyli przed wylotem Jokicia w polowie 2q. Nie probuj zmieniac tematu, tylko napisz wprost, ze dales dupy z hejterstwa albo siedz cichutko.

 

Mam wrażenie że to Ty próbujesz zmieniać temat. Zapytałem nie tylko ja i dalej nie odpowiedziałeś.

 

A teza, że by tego nie wygrali gdyby Jokic i Sap nie wylecieli jest równie prawdopodobna do udowodnienia jak Twoja i Vana, że to był super mecz i generalnie i tak by się po baryłach przejechali. Takie wnioski wysuwać po 1,5Q. 

 

I nie hejterstwo, a generalnie pusty śmiech mnie ogarnia jak ludzie się podniecają ( nie tylko Lakers ), że win a osłabienie przeciwnika majo w du**e. Czyli jak będziecie grać np vs CLE i LBJ oraz Love polecą w 1,5Q a Wy wygracie to też będziecie piać z zachwytu jaki to dobry mecz był? Czy tam przeciwko komu innemu komu wypadnie dwóch najlepszych zawodników?

 

I nie zakładaj, że ktoś nie oglądał meczu. Częsta teza podnoszona nie tylko do mnie ale też do innych użytkowników. Nie zwykłem się wypowiadać na tematy o których nie mam bladego pojęcia. Nie mieszkasz ze mną, meczów razem nie oglądamy no chyba że mnie podglądasz ale jeśli to prawda to bardzo nie ładnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.