Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Wśród fanów Lakers co raz więcej osób zaczyna negatywnie postrzegać Waltona.. Niektórzy nawet porównują go do Byrona Scotta.. (WTF?!)

 

Rozumiem, że jego niektóre rotacje są naprawdę dziwne jednak powyższe porównanie jest mocno przesadzone. Warto przeczytać artykuł niżej.

 

http://www.lakersnation.com/hes-not-perfect-but-luke-walton-is-not-byron-scott/2017/11/20/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie kwestie w temacie trenera:

 

1. Zwolnienie jednego oznacza zatrudnienie innego. Niby oczywistość, ale w emocjach często się o tym zapomina. Pamiętacie, jak prawie wszyscy kibice chcieli odstrzelenia D'Antoniego? A pamiętacie, kto przyszedł w jego miejsce? ;)

 

2. Dopóki Lakers bronią jak bronią, Walton jest u mnie na plusie, mimo dyskusyjnych rotacji. Przynajmniej nie trzyma się kurczowo dwóch stałych piątek, grających w odmiennym stylu, jak rok temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie po jaką cholerę Lakers interesują się Kuzminskasem? Kolejny rumor już nt temat czytam... wcześniej było, że mogą trejdować po niego, a teraz jak go Knicks zwolnili, rozważają zatrudnienie...

 

PO CO SIĘ PYTAM? Pomijam, że gość to się nadaje co najwyżej do Lietuvos Wilno, ale czy przypadkiem na SF/PF to nie ma u nas przeludnienia? W chu...steczkę dziwna sprawa.

 

ps. tylko szanujmy się; nie mówcie, że on ma wzmocnić kulejącą ofensywę i spacing...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie po jaką cholerę Lakers interesują się Kuzminskasem? Kolejny rumor już nt temat czytam... wcześniej było, że mogą trejdować po niego, a teraz jak go Knicks zwolnili, rozważają zatrudnienie...

 

PO CO SIĘ PYTAM? Pomijam, że gość to się nadaje co najwyżej do Lietuvos Wilno, ale czy przypadkiem na SF/PF to nie ma u nas przeludnienia? W chu...steczkę dziwna sprawa.

 

ps. tylko szanujmy się; nie mówcie, że on ma wzmocnić kulejącą ofensywę i spacing...

 

Widać, że nic nie wiesz o tym zawodniku, ale pokrzyczeć zawsze można... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nic nie wiesz o tym zawodniku, ale pokrzyczeć zawsze można... 

 

Dlatego z chęcią posłucham mądrzejszych i stąd zresztą moje pytanie, także jeśli byłbyś tak miły to poproszę o jakieś konkrety :)

 

Co takiego jest w gościu, który spędził w tym sezonie całe 2 minuty na boisku i dlaczego Knicks - podobnie jak ja - uznają go za bezużytecznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o logiczne wytłumaczenie ruchów Knicks? :]

 

O to musisz zapytać zarząd, który wolał zatrzymać Beasleya niż dobrego, systemowego gracza. Mogę to tłumaczyć tym, że B-Easy ma większą łatwość w zdobywaniu punktów i jest bardziej obyty w lidze niż Litwin. Ja osobiście bym go zostawił.

 

Gość jest bystry na boisku, słaby w obronie z drobnymi przebłyskami i dobry w ataku. Nie pałuje rzutów i odgrywa. Podpisanie go za minimum i pokazanie mu palcem gdzie ma stać i co robić z pewnością się lepiej opłaci niż trzymanie Brewera i granie nim po 13 min w meczu :] 

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o logiczne wytłumaczenie ruchów Knicks? :]

 

O to musisz zapytać zarząd, który wolał zatrzymać Beasleya niż dobrego, systemowego gracza. Mogę to tłumaczyć tym, że B-Easy ma większą łatwość w zdobywaniu punktów i jest bardziej obyty w lidze niż Litwin. Ja osobiście bym go zostawił.

 

Gość jest bystry na boisku, słaby w obronie z drobnymi przebłyskami i dobry w ataku. Nie pałuje rzutów i odgrywa. Podpisanie go za minimum i pokazanie mu palcem gdzie ma stać i co robić z pewnością się lepiej opłaci niż trzymanie Brewera i granie nim po 13 min w meczu :]

 

Tak na marginesie, dzięki za zwycięstwo z Clippersami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaVar jest wyjątkowo tępym bucem. Można Trumpa lubić lub nie lubić ,ale w tej sytuacji zachował się jak należy. Trump uratował dupę  dzieciakowi,przed wieloletnim pierdzeniem w pasiaki,a ojca nie stać na zwykłe "dziękuje"  https://www.youtube.com/watch?v=pca-BHt8VsU&t=730s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.