Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę źródło do tego "Jokic potwierdził"

 

a że Malone to debil to każdy wie :smile:

 

potwierdzil 'poniekad',gdyz przeprosil kolegow z druzyny [co wskazuje,posrednio,na poczucie winy]. chyba nie oczekujesz od przecietnego [czyli kogos bez charyzmy] grajka nba,ze bedzie miec dosc cwyilnej odwagi,by powiedziec wprost [czyli np. 'odezwalem sie niegrzecznie do pana arbitra'],jak bylo...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzil 'poniekad',gdyz przeprosil kolegow z druzyny [co wskazuje,posrednio,na poczucie winy]. chyba nie oczekujesz od przecietnego [czyli kogos bez charyzmy] grajka nba,ze bedzie miec dosc cwyilnej odwagi,by powiedziec wprost [czyli np. 'odezwalem sie niegrzecznie do pana arbitra'],jak bylo...

 

Czyli nic nie "potwierdził".

 

Radio Erewań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra -20 z Jokiciem w dupsko zbieraliście, więc te ejection (zwłaszcza że z Malonem) to Wam pomogło.

:D

trafiliście na ten dzień w którym Murray z Mudiayem ceglili, a że ostatnio jest to co drugi mecz, to już inna kwestia

 

rozjebać Thunder - wyjść ledwo z 80ki z Blazers

 

zniszczyć Pels - dać sobie wejść do głowy Lakers

 

nie wiem jak to k**** jest możliwe, ba nawet nie wiem, jak spróbować to wytłumaczyć, bo choć od dawna nie ufam Malone, to jednak problem jest głębsiejszy

 

sorry, że tu te gorzkie żale, ale w Baryłach nic nie będę pisał, bo szkoda nerwów zwyczajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to czekałem na Twój post LeweBiodroSmoka bacznie przyglądając się tematom obu drużyn! :grin:

 

Taki jest sport.. My fani Lakers również wyrywamy sobie włosy z głowy przypominając sobie np. słynny "sezon 73-9" i porażki z każdym jak leciało w międzyczasie pokonując Warriors..

 

Lakers zagrali dzisiejszy mecz naprawdę dobrze i ciesze się, że Randle dostał w końcu swoje minuty (to na co tak naprawdę zasłużył). Na wynik wpłynęło również kilka innych czynników (jak np. kontuzja) ale tak jak już ktoś pisał wyżej.. Po takiej plamie jaką zostawiliśmy w meczu z Suns warto było się odegrać.

 

W tym sezonie jestem niemal pewien, że zobaczymy Baryłki w Playoffs po 4 latach przerwy (często pechowych) i sam jestem ciekaw jak sobie tam poradzą, bo jak na razie to wystartowali naprawdę fajnie oby tylko gazu starczyło do Kwietnia albo i dłużej. ;)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raven

 

nie wystartowali dobrze, z takimi wahaniami formy na przestrzeni kilku dni znowu będzie mega palcówka pod koniec rs, niby powinienem być optymistą, a jednak poziom mojej frustracji jest chyba największy od lat i naprawdę dziękuje Bogu, że dziś wolałem pospać 1.5h dłużej niż wstać na pierwsze dwie kwarty tego "widowiska"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raven

nie wystartowali dobrze, z takimi wahaniami formy na przestrzeni kilku dni znowu będzie mega palcówka pod koniec rs, niby powinienem być optymistą, a jednak poziom mojej frustracji jest chyba największy od lat i naprawdę dziękuje Bogu, że dziś wolałem pospać 1.5h dłużej niż wstać na pierwsze dwie kwarty tego "widowiska"

Problem z Nuggets jest taki że grają dobrze tylko u siebie.

Na wyjeździe to zupełnie inna drużyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Nuggets jest taki że grają dobrze tylko u siebie.

Na wyjeździe to zupełnie inna drużyna.

U siebie graliśmy 11 vs 7 wyjazdowych, to jednak jest różnica, ale nie dopatrywałbym w tym głównej przyczyny tego stanu rzeczy, przecież nie jest tak, że Nuggets lecą do Staples na mecz z Lakers cali osrani ;)

 

wiadomo mimo to, że Mile high basketball to atut Nuggets, taka koszykarska Boliwia zachowując proporcje, gdzieś mi przeleciał stat, że na przestrzeni kilkudziesìęciu lat Denver mają drugi najgorszy bilans w meczach wyjazdowych

 

edit:

 

proszę jednak modów o przeniesienie tych kilku postów do tematu o Baryłach, miał być tylko jeden niewinny pościk, a wyszło jak zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.