Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Co to w ogóle za dyskusja, AD nigdzie się nie rusza, jedyny pakiet za niego hipotetycznie ma tylko Boston, czyli Fultz, Rozier/Smart i ze cztery picki w tym ten nets 2018. A nawet nie wiem czy to nie jest za mało, choć i tak nie ma to znaczenia, bo front office NOLA tego nie zrobi, Demps jest chyba 5 rok z kolei na hot seacie i nie jest chyba samobójcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc ten dziwny offtop rzucam pytanie do Januarego, Jendrasa i innych fanów Lakers.

Na co liczycie w przyszłym sezonie od Russella?Jakie staty was zadowolą?

 

Koniec wymówek, wchodzi w magiczny 3 sezon, nie ma już Lou, a więc nie powinno być problemu z minutami.Od ASG robił 20-5-5, także jeżeli ma być kozakiem w tej lidze to najwyższy czas żeby wjechać z buta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc ten dziwny offtop rzucam pytanie do Januarego, Jendrasa i innych fanów Lakers.

 

Na co liczycie w przyszłym sezonie od Russella?Jakie staty was zadowolą?

 

Koniec wymówek, wchodzi w magiczny 3 sezon, nie ma już Lou, a więc nie powinno być problemu z minutami.Od ASG robił 20-5-5, także jeżeli ma być kozakiem w tej lidze to najwyższy czas żeby wjechać z buta.

wystarczy jak zacznie bronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie przecież. Maksymalizacji rozwoju Russella w Lakers raczej się nie doczekam.

Jego impact to np zrobienie z gównianego s5 lineupu vs opp starters na dużej próbce bodajże +6 czy7/100 (a z Calderonem s5 -30). Tylko dlatego, że dostał jednego shootera i brak iso-players.

Czyli Walton nie jest drugim najlepszym trenerem w NBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to ze zaczęto traktować davisa propozycja trejdu przywołując zaniżone wyceny innych gwiazd jakoby można go wyciągnąć za dwa takie sobie assety.

 

Przypomniało mi to trochę melo a przecież na razie nigdzie ad się nue wybiera a branie za niego prospekta który może ma ileś tam procent ze zamieni się w to co oddajesz jest bez sensu.

 

A ze propozycja padła w temacie lakers to się uśmiechnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[steve Kyler] There is a growing sense that unless Lonzo absolutely blows the doors off, he may not be the Lakers’ guy. There are many that believe the Lakers could go after both Kansas forward Josh Jackson and Kentucky guard De’Aaron Fox.

 

Byłoby ciekawie, ale myślę, że Ball dla Sixers to idealny scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby ciekawie, ale myślę, że Ball dla Sixers to idealny scenariusz.

 

Czytałem, ale trochę mi to śmierdzi. Zbyt skrajne stwierdzenie jak na ten etap, Lakers nie mieli jeszcze żadnego workoutu z prospectem z czołówki i już takie rzeczy? No i skąd ma informacje Steve Kyler?

 

Mam nadzieję, że to się nie sprawdzi, bo Fox z dwójką to byłby dramat.

Kończąc ten dziwny offtop rzucam pytanie do Januarego, Jendrasa i innych fanów Lakers.

 

Na co liczycie w przyszłym sezonie od Russella?Jakie staty was zadowolą?

 

Koniec wymówek, wchodzi w magiczny 3 sezon, nie ma już Lou, a więc nie powinno być problemu z minutami.Od ASG robił 20-5-5, także jeżeli ma być kozakiem w tej lidze to najwyższy czas żeby wjechać z buta.

 

Chciałbym, żeby ustabilizował formę, staty mogą zostać na podobnym poziomie per36, ale poprawa efektywności mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodziło. To jeszcze jedno pytanie. Ma szansę na dobrą grę jako SG, czy będzie dublowanie się z Lonzo i jednak łatwiej pogodzić będzie JJ i Ingrama?

Żeby nie było, to nie obstawiam że będzie miał takie staty tylko byłbym zadowolony gdyby takie miał.

 

Ball z DARem chyba nieźle pasują, w HCO to raczej Ball byłby SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Lonzo jest ratunkiem dla DLO, bo tuszuje jego wady(bardzo wolny pace, człopanie czasami na tych nogach).Jak Lonzo uruchamiał kontry i odciąży trochę DLO z rozgrywania, to wyjdzie wszystkim tylko na dobre.Jakikolwiek drugi ball handler, który nie nazywa się Clarkson lub Williams obok Russella będzie mega upgradem.Pod koniec sezonu trochę mniej z piłką grał Russell i fajnie wyglądał.Moim zdaniem DLO to bardziej SG który może być głównym ball handlerem(cos takiego jak Harden), niż typowy PG.Chociaż w sumie w taktyce Waltona coś takiego jak typowy PG nie istnieje.

JJ i Ingram trochę się dublują, zwłaszcza że możliwy jest George.Ingram musiałby już teraz iść na 4.

Swoją drogą defensywny potencial trio JJ,George, Ingram...Tylko atak trochę się dubluje.Skąd tu wziąć dwie piłki.

btw.Nie wiem czy było.

https://pbs.twimg.com/media/DAxkS-sV0AAAOIQ.jpg

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.