Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby gość pokroju Davisa był dostępny, to musiałby istnieć mocny powód. I ten powód zapewne obniżyłby znacząco jego wartość rynkową (bo jak wiemy gwiazdy idą w transferach zwykle po kosztach). Na ten moment to Lakers mogliby rzucać na stół całą pierwszą piątkę i nic by to nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, co

 

Pisząc to wiedziałem, jaka będzie reakcja ale to nie zmienia mojego zdania. Póki co AD jest dla mnie stat fillerem, który niczego nie wygrał i nie jest gwarantem niczego. Imo po kolejnym sezonie nie wiele się zmieni i pewnie znów do PO nie wejdzie. Stąd nie widzę w nim kogoś za kogo trzeba oddawać pół składu - a 2 młode talenty na pozycje obwodowe gdzie NOP ma największą dziurę to imo dobry deal. Mozgova dałem bo to jedyny obok denga kontrakt który równoważy salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego Pelicans mieliby tradować Davisa, zwłaszcza po tym jak pozyskali Cousinsa i na pewno będą planować stworzyć z tej dwójki zespół, który ma zachęcić jakiegoś CP3, czy nie daj Boże Lowrego.Po co mają pozbywać się Davisa i brać jakieś młode talenty?

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blackmagic

 

Rozumiem, że za Westbrooka, DMC czy KATa rządałbyś jeszcze mniej? W końcu wiadomym jest, że Wess nic sam nie ugra, DMC to świr, a KAT to tylko statsiarz w słabym teamie i to bez obrony? Jest ktoś w lidze za kogoś oddałbyś co więcej niż DAR i swap picków + Kacap? Durant, Harden, George? Ale to wtedy rezygnujesz z picku czy tylko dorzucasz Denga z Randlem?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc to wiedziałem, jaka będzie reakcja ale to nie zmienia mojego zdania. Póki co AD jest dla mnie stat fillerem, który niczego nie wygrał i nie jest gwarantem niczego. Imo po kolejnym sezonie nie wiele się zmieni i pewnie znów do PO nie wejdzie. Stąd nie widzę w nim kogoś za kogo trzeba oddawać pół składu - a 2 młode talenty na pozycje obwodowe gdzie NOP ma największą dziurę to imo dobry deal. Mozgova dałem bo to jedyny obok denga kontrakt który równoważy salary.

 

Zią, nawet jeśli uważasz że AD jest przereklamowany, to jest to gracz którego z pocałowaniem w rękę bierzesz z 2 pickiem. Ty tymczasem chcesz ten "trafiony" pick zamienić na 2 pick w nadchodzącym drafcie, gdzie może trafisz gracza wartego 2 picku, a może nie.

 

Zamieniasz Mercedesa C klasę na los na loterii, w której masz 10% szans na wygranie Mercedesa C klasy. Trochę to k**** nie ma sensu w ogóle w c***.

 

I jeszcze chcesz żeby Pelicans wzięli na siebie dla wyrównania kontrakt Mozgova, któremu trzeba zapłacić prawie 50 baniek przez następne 3 lata, jakby mało byli w plecy na tym dealu.

 

XD

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

 

No ok - poleciałem - w tym sezonie jest dobrym obrońcą, ale słabo gra w ataku.

Przecież Davis to w RPM szósty obrońca w lidze, zawodnik all nba 1st team, który rzuca prawie 30 punktów na mecz, robi 12 zbiórek, dwa razy był najlepszym blokującym ligi, ma 24 lata i kontrakt do 2021 roku. Lakers mogliby oddać Ingrama, Russella i Balla i nie jestem pewien, czy Pelicans by na to poszli. Davis ma w tej chwili najwyższą wartość transferową w całej lidze.

 

Indywidualnie wygląda świetnie. Indywidualnie to Wilt był GOAT

Zią, nawet jeśli uważasz że AD jest przereklamowany, to jest to gracz którego z pocałowaniem w rękę bierzesz z 2 pickiem. Ty tymczasem chcesz ten "trafiony" pick zamienić na 2 pick w nadchodzącym drafcie, gdzie może trafisz gracza wartego 2 picku, a może nie.

 

Zamieniasz Mercedesa C klasę na los na loterii, w której masz 10% szans na wygranie Mercedesa C klasy. Trochę to k**** nie ma sensu w ogóle w c***.

 

I jeszcze chcesz żeby Pelicans wzięli na siebie dla wyrównania kontrakt Mozgova, któremu trzeba zapłacić prawie 50 baniek przez następne 3 lata, jakby mało byli w plecy na tym dealu.

 

XD

 

Wiesz - DAR też tam był a nie uznałbym go za wartość zerową, nie wartą wspomnienia

@blackmagic

 

Rozumiem, że za Westbrooka, DMC czy KATa rządałbyś jeszcze mniej? W końcu wiadomym jest, że Wess nic sam nie ugra, DMC to świr, a KAT to tylko statsiarz w słabym teamie i to bez obrony? Jest ktoś w lidze za kogoś oddałbyś co więcej niż DAR i swap picków + Kacap? Durant, Harden, George? Ale to wtedy rezygnujesz z picku czy tylko dorzucasz Denga z Randlem?

 

Gdybym miał wybierać kogo chcę do zespołu to KAT>AD

Wess sam wchodzi do PO i gra MVP sezon (pomijam tu fakt, że ciężko wokół niego coś zbudować).

DMC widać za ile poszedł, więc wiadomo, że mniej.

 

Jest - Durant, George (choć nie w obecnej sytuacji LAL - liczę że przyjdzie z FA, ale jest wart więcej imo niż Davis), LBJ, Kawhi, Curry.

 

Mówimy o oddaniu 2. picku w drafcie, który ponoć jest naj od lat, o oddaniu DAR, który imo będzie all starem (nie mo williams type) za kolesia który w net ranking ledwo się mieści w pierwszej setce ligi. Który ma super staty, które do niczego nie prowadzą bo PO ogląda w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chytry

 

nie wiem kto uważa, że Love gra generalnie lepszy basket od tego w Socie, dla mnie jego obecna rola to wyklucza(tak wiem, sam napisałem coś podobnego, ale chodziło mi o produktywność), ja nie widzę Love w innej roli przy Lebronie, a  że mu siedzi, wiesz paru ludziom w tych PO nie siedziało, jednemu bardziej drugiemu mniej, a jeden zaraz dostanie MVP, przede wszystkim to jak ogarnął się w obronie (sam to podkreślasz) jest powodem ku temu, aby stwierdzić, że typ spłaca swój kontrakt

 

No ja nie mówię, że nie - po prostu public perception się bardzo zmieniło i dla mnie to jest trochę beka*, że ktoś robi ułamek tego co kilka lat temu (kiedy był ponoć największym nabijaczem pustych statów), ale jego indywidualny PR idzie mocno w górę bo zamiast Pekovica i Rubio ma LeBrona i Irvinga.

 

* W sensie beka nie z Love'a, który gra bardzo dobrze w tym sezonie, tylko z typów, którzy oceniają graczy przez pryzmat "team wygrywo = dobrze, team nie wygrywo = lider ciota". Czyli tak jak tu miało miejsce z AD - c*** tam, że support z D-League i to jeszcze wiecznie kontuzjowany, nie ma PO = AD ciota, nic nie ugra, klepie puste staty i sprzedawać go za D'Angelo Russella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julius randle wzial sie za siebie

wyglada po 3 tygodniach workoutow tak:

jr_side_by_side.fw.0.png

 

wszystko bardzo fajnie, tylko ja sie pytam jakim cudem po calym sezonie wygladal tak jak... wygladal?

Niech pracuje, bo w BeGM go mam i kaplica lekko mówiąc pod koszem będzie jak on w formie nie będzie. A tak całkiem serio to czas najwyższy aby Julius zaczął wyglądać jak starter bo czas leci, trzeci/czwarty(zależy jak patrzeć) rok w lidze bo na razie gadamy ciągle o bliżej niezidentyfikowanym potencjale ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julius randle wzial sie za siebie

wyglada po 3 tygodniach workoutow tak:

jr_side_by_side.fw.0.png

 

wszystko bardzo fajnie, tylko ja sie pytam jakim cudem po calym sezonie wygladal tak jak... wygladal?

Zrobił formę na lato, teraz pytanie czy utrzyma to do października bo widać że gość ma tendencję do szybkiego przybierania na wadze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to mnie troche w nim martwi. mam wrazenie, ze albo w tych gosciach (on i russell)nie ma tej zadzy/glodu albo za malo czasu jeszcze dostali.

ja wiem, ze 6pak nie gra, nie rzuca trojek etc. ale brakuje mi efektu wow. moze to kwestia czasu a moze kwestia braku talentu lub ich podejscia. dziwi mnie, ze gosc, ktory jest zawodowoym koszykarzem, ma 22 lata tak wyglada po calym sezonie grania...

 

 

a jak czytam, ze wlasnie mu wytlumaczyli jak wyglada zdrowe jedzenie, trening etc to juz w ogole sie zaczynam zastanawiac.

 

rozumiem, ze PZLA nic nie robi w kwestii diety ze swoimi mlodymi przyszlymi gwiazdami

ale, ze taka organizacja jak lakers nic nie robi i te sprawy sa pozostawione tylko i wylacznie graczom, ktorzy nie sa swiadomi, to juz w ogole jakas masakra....

 

ja rozumiem, ze zawodostwo polega na tym, ze sam zawodnik odrabia prace domowa i robi robote. basket i treningi w klubie to tylko taki wierzcholek gory lodowej. reszte robi sam zawodnik. ale myslalem, ze na dzien dobry siada z nim trener przygotowania fiz, kucharz i mowia mu co i jak ma robic. on na podstawie tego, znajduje sobie prywatnego kucharza, prywatnego trenera personalnego i jedzie. a tu zdziwko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to mnie troche w nim martwi. mam wrazenie, ze albo w tych gosciach (on i russell)nie ma tej zadzy/glodu albo za malo czasu jeszcze dostali.

ja wiem, ze 6pak nie gra, nie rzuca trojek etc. ale brakuje mi efektu wow. moze to kwestia czasu a moze kwestia braku talentu lub ich podejscia. dziwi mnie, ze gosc, ktory jest zawodowoym koszykarzem, ma 22 lata tak wyglada po calym sezonie grania...

 tutaj masz pierwszą fotkę robioną 3-4 tyg po zakończeniu sezonu gdzie pewnie aktywności fizycznie nie miał za wiele... a i tak pewnie jakby zrobił sobie ją bezpośrednio po pierwszym treningu, a nie np po wyjściu z łóżka wyglądałby zupełnie inaczej.

 

nie ma się co bawić za bardzo w analizy wakacyjnych fotek, które są robione w konkretnym celu. Najważniejsze z tego jest to, że podobnie jak rok temu, parę tygodni po zakończeniu sezonu wziął się od razu solidnie do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLO akurat regularnie rozwija się fizycznie (porównajcie sobie jego wygląd powiedzmy pół roku po pół roku)m widać jak zasuwał na siłowni - kiedyś wrzucałem zresztą pokazanie, iż ilościowo to bił na głowę większość Lakerów. Co pokazuje tylko, że Byron jak zwykle pie*doli od rzeczy.. Jedyne o co w Russella przypadku się martwię to kolana.

 

Z obecnym przypakowaniem to Russell powinien postup brać już niemal każdego PG na plecy bez problemów. Dodatkowo silniejszy w defensywie + wszystkie akcje na zasłonach, kontakcie etc.

Myślę, że problemy Russella z kolanami mogą być spowodowane jego kurczakowatymi nogami.Może na tą siłownie chodzi, ale leg day chyba omija :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.