Skocz do zawartości

ECF: (1) Boston Celtics vs (2) Cleveland Cavaliers


BigManFan

  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik:

    • Cavs 4-0
      25
    • Cavs 4-1
      28
    • Cavs 4-2
      11
    • Cavs 4-3
      0
    • Celtics 4-0
      0
    • Celtics 4-1
      0
    • Celtics 4-2
      1
    • Celtics 4-3
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Seria gsw-leonard'less spurs bedzie zdecydowanie bardziej jednostronna. Cavs wyjda bardziej zardzewiali niz kiedykolwiek. Boston musi wygrac jedno u siebie. Lepszej szansy jak jutro, moga nie miec. Porownania bigmanfana do ATL, celne, w koncu Al to wielki element nowego BOS. Na dzisiaj nie ma nawet szansy na kogos kto by teoretycznie zatrzymal takiego Lebrona. Kyrie powoli sie rozkrecal, Love spokojne, grube DD przy takich podkoszowych. Pytanie jak iman/jr beda funkcjonowac na IT, ostatnio zgasili go jak peta.

Frye znowu bedzie bezkarny? Jak bedzie wygladal Korver? Deron over Delly, Kyrie nie musi sie nawet pocic z takim gosciem, 32-36min/game. TT przy malej presji na bronionej, moze isc all in na ofensywna. Ciezko tutaj na sucho dac wiecej jak jedna game dla bostonu.

GSW - Cavs III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wierzę w Boston, przekonali mnie charakterem i coachingiem do siebie w tych PO.

Thomas gracsezon życia, wsparcie ma naprawdę dobre. Są zdeterminowani, nie mają nic do stracenia i są,młodzi, szybcy i wybiegani.

Nie zrobią serii, ale nie zdziwie się jak urwa dwa mecze. Dla Warriors lepiej byłoby gdyby był sweep i rozleniwione Cavs na tapecie, ale C's, co już pokazali, tanio skóry nie sprzedadzą i Cavs do Finałów wejdą rozgrzani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z grubsza, to jedyny argument przeciwko 4-0 w tej serii to HCA.

Jeśli dobrze kojarzę, to w pierwszych 4 meczach każdej serii gra się 2 mecze u siebie i 2 na wyjeździe niezależnie od tego kto ma HCA. Czemu zatem HCA Celtics ma być argumentem przeciwko sweepowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę, to w pierwszych 4 meczach każdej serii gra się 2 mecze u siebie i 2 na wyjeździe niezależnie od tego kto ma HCA. Czemu zatem HCA Celtics ma być argumentem przeciwko sweepowi?

 

dwa pierwsze mecze są kluczowe a mając HCA łatwiej choć jeden wyrwać, zaczynasz u siebie z czystą kartą, większa energia etc

 

a jak jedziesz na swój teren bo dwukrotnych batach na wyjeździe to wiadomo, że motywacja siada i wchodzą nerwy bo w game 3 musisz walczyć o życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio na forum o NBA od ludzi, którzy aspirują do "znania się" na NBA i sporcie mniej-więcej zadano mi to pytanie?

 

Kolega wyżej wyjaśnił.

Chyba Chcieli Cię strollowac ale nie siadlo

 

Nie widzę Bostonu w tej serii oni już i tak zrobili nadwyżkę w rs teraz są w ecf. Myślę że to dla nich max i są szczęśliwi ze sa gdzie są. Może zabraknąć głodu wygrywania na to by wyrwać dwa mecze. Stawiam na 5 meczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głodu to może nie zabraknie, ale umiejętności to już tak. Nie ma zawodnika, który zrównoważy Jamesa, nie ma solidnego centra. Mam nadzieję, że nie będzie siary i chociaż jeden mecz wygrają. Jak dziwnym trafem uda im się 2 pierwsze to w Cleveland może być nerwowo, aczkolwiek stawiam na to, że po takim początku James i spółka rozszarpaliby Celtics.

Postawiłem 4-3, ale 1-4 nie będzie złe a 2-4 to już w ogóle bajka. Inny wynik niż 0-4,1-4 to bonus dla GSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj najważniejszy mecz w serii, jeśli Celtics zdołają wygrać, to może seria nie będzie aż tak brutalna, ale jak przegrają to może być źle...Cavs to zdecydowani faworyci i nie wiem co by się musiało stać, żeby C's awansowali. Mega forma za 3? Nawet to może nie wystarczyć. Potrzeba będzie cudu, żeby Dawid (IT) pokonał Goliata (LBJ). ;)

 

Może za rok/dwa nastroje przed taką serią będą inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili gdy spojrzałem na temat to zdziwiłem się na to jedynkę przy Bostonie, ale po chwili przypomniałem sobie, że jednak wygrali Wschód zajęli pierwsze miejsce na wschodzie po RS. Brawo Wy! Seria z Bulls w której przegrywali 0:2, Wizards bez zwycięstwa na wyjeździe. Historia IT jest świetna, Al na tle Gortata i Wizards wyglądał jak max player. W poprzednich seriach dysfunkcyjna drużyna i drużyna z absolutnym brakiem ławki i trenerem, który nie ogarnia rotacji (choć to ostatnie dotyczy w sumie obu serii), a teraz Cavs, który bronią tytułu mistrzowskiego.

 

Coś czuje, że ta seria zakończ się w Cleveland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnudniejsza seria playoffs od lat. NIe dziwię się w sumie, że tematy GSW-SAS i BOS-CLE nie cieszą się wielkim zainteresowaniem, lepiej poczytać o drafcie i nowych( być może silniejszych Lakers).

 

Najczarniejszy scenariusz - przelewająćy czarę goryczy - to taki w którym  w finale GSW-CLE, Lebron James połamie się na początku serii i Warriors na luzie dowiozą mistrzostwo do końca w meczach po 131-98, czego oczywiście LBJ i wszystkim fanom NBA NIE ŻYCZĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria Cavs w playoffach imponująca. James pokazuje po raz kolejny kto jest najlepszym obecnie graczem w lidze.
Rozgrywa świetne playoffy. Bardzo równa gra. Ale cel jest tylko jeden.
Nic nie będą znaczyły te wcześniejsze rundy, gdy nie osiągnie najważniejszego celu 4 mistrzostwa.
Jordan od 1988 do 1993 rok w rok grał w playoff na takim poziomie jak w tych playoff James,
ale co z tego jak dopiero 1991-1993 wygrywał mistrzostwa, a w 1988-1990 przegrywał z rywalami mimo kosmicznej gry.
3 mistrzostwa to trochę mało jak na króla wiec liczę, że utrze nosa GSW. Bardzo dobrze wygląda Cavs.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.