Skocz do zawartości

beGM Play-off 2017


january

Rekomendowane odpowiedzi

West :


 


GSW (1) - DEN (8)   4:0


SAS (2) - MEM (7)    4:0


HOU (3)  - OKC (6)    4:2


UTA (4) - LAC (5)      1:4


 


East :


 


CLE (1) - IND (8)      4:0


BOS (2) - ATL (7)     3:4


WAS (3) - CHI (6)     4:0 


TOR (4) - MIL (5)      3:4


Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

West :

UTA (4) - LAC (5)      1:4

 

Od kiedy LAF napisał, nagle wszystkie typy na LAC ;p just sayin... ale 4-1 to chyba przesada - LAC i  UTA to naprawdę wyrównana seria i 4-1 bez przewagi parkietu wydaje mi się mocno skrajną opinią ;)

 

Milwaukee - szkoda, że tak późno opis, bo nie wszyscy zdążą przeczytać i edytować. Mnie to przekonało i zmieniam z 4-3 TOR na 4-3 MIL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West :


 


GSW (1) - DEN (8)   4:0


SAS (2) - MEM (7)    4:2


HOU (3)  - OKC (6)    4:2


UTA (4) - LAC (5)      4:3


 


East :


 


CLE (1) - IND (8)      4:1


BOS (2) - ATL (7)     4-3


WAS (3) - CHI (6)      4-3


TOR (4) - MIL (5)      3:4

Edytowane przez Cris155s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy LAF napisał, nagle wszystkie typy na LAC ;p just sayin... ale 4-1 to chyba przesada - LAC i  UTA to naprawdę wyrównana seria i 4-1 bez przewagi parkietu wydaje mi się mocno skrajną opinią ;)

 

Milwaukee - szkoda, że tak późno opis, bo nie wszyscy zdążą przeczytać i edytować. Mnie to przekonało i zmieniam z 4-3 TOR na 4-3 MIL ;)

Jak dla mnie twoje zmiany są bardzo chybione. Dodatkowo w środku sezonu, co nie sprzyja zbudowaniu chemii na parkiecie.

 

"Booker nie pozwoli na łatwe punkty, a w ataku będzie go mijał"

Tak nie będzie.

 

Granie miroticiem na c to autostrada pod koszem, a też chyba o tym wspominałeś.

 

baynes na switchach będzie ginął.  

 

Zanim wróci Gobert seria będzie zamieciona. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie twoje zmiany są bardzo chybione. Dodatkowo w środku sezonu, co nie sprzyja zbudowaniu chemii na parkiecie.

 

spoko, to Twoja opinia, ja uważam, że się trochę wzmocniłem :) ale trzon składu się nie zmienił, więc nie rozumiem, dlaczego miałbym przegrać i to 4-1, gdy w real NBA wygrałem 4-3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie twoje zmiany są bardzo chybione. Dodatkowo w środku sezonu, co nie sprzyja zbudowaniu chemii na parkiecie.

 

"Booker nie pozwoli na łatwe punkty, a w ataku będzie go mijał"

Tak nie będzie.

 

Granie miroticiem na c to autostrada pod koszem, a też chyba o tym wspominałeś.

 

baynes na switchach będzie ginął.  

 

Zanim wróci Gobert seria będzie zamieciona. 

 

Nie doceniasz tych graczy ;) Baynes to walczak, będzie się starał nie switchować chyba, że będzie trzeba i chyba nie jest z nim tak źle.

 

Mirotić na C jest po pierwsze przez 6 minut, a po drugie to, co straci w obronie, nadrobi w ataku - super spacing z 5 graczami rzucającymi z dystansu.

 

Jeśli faktycznie bym zaczął od 0-3, to trudno by było wygrać ;) ale mam Joe Johnsona - świetnego w tej serii, Haywarda i Hilla, więc nie widzę 0-3 ;p Favors grał ok podczas nieobecności Goberta, ale też się trochę gubił - myślę, że Baynes da podobny poziom, a Mirotić + Booker + Ross to dodatkowe atuty, bo zamierzam ich wykorzystać w dobry sposób i właśnie dlatego wydaje mi się, że jest lepiej niż w realu, co przy kosmetycznych zmianach w LAC powinno mi dać wygraną w 6 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeAndre Jordan 7/7 FG i 8 zbiórek przez 6 minut albo Mirotic już się nie pojawia na boisku bo po 6 minutach ma trzy faule ;)

 

 

zwłaszcza z dystansu jest super strzelcem ;)

 

 

co ? Bayness poziom Favorsa ? Odleciałeś konkretnie ;)

 

 

Z czego tylko Ross nadaje się do poważnego grania

 

 

Kurczę najbardziej emocjonująca seria w tym temacie . Piątka MJ ;)

 

Bez przesady z tym DeAndre - w ataku to on taką bestią nie jest ;p poza tym, jak widzisz w obronie DJ biegającego po obwodzie? ;p bo chyba nie chcesz zostawić Miroticia bez krycia na dystansie ;p

 

Statsy per 36:

Favors, PO 2017: 9,6 zb, 1bl

Baynes, RS 2016/17: 10,3 zb., 1,5 bl.

 

To nie ten sam poziom? ;p

 

Wszyscy do poważnego grania - zadaniowcy, swoje zrobią ;p nawet jeśli uważasz tylko, że Ross jest poważny, to i tak na + wychodzę, bo jeden poważny grajek więcej ;)

 

rozumiem, że to ostatnie zdanie to taka ironia (inaczej to hipokryzja, bo w opisie się zgodziłeś, że ta seria będzie najbardziej wyrównana i ciekawa) ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baynes ma łapy homara i w ataku jest dość drewniany, ale robi zajebiście dobrze dwie rzeczy:

 

- stawia twarde zasłony

- świetnie komunikuje w obronie i zarządza rotacjami, do tego jest zdyscyplinowanym obrońcą i nie odpierdala głupot

 

do tego był w playoffs dwa razy ze spurs więc jest doświadczony w boju

 

poza tym to twarde bydle i świr, nie sądzę, żeby dał DeAndre jakoś mocno poszaleć

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milwaukee - szkoda, że tak późno opis, bo nie wszyscy zdążą przeczytać i edytować. Mnie to przekonało i zmieniam z 4-3 TOR na 4-3 MIL ;)

No szkoda, ale z drugiej strony to ledwo co dzisiaj się wyrobiłem więc nic więcej nie mogłem zrobić. Trudno, w przyszłym roku będę atakował. :)

 

PS. Na wszystkie PMy dotyczące wymian postaram się odpowiedzieć jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś jego statystki z dystansu ? Poziom Griffina

 

 

 

Bez sensu porównanie moim zdaniem RS do Play-Off. Inny klimat za to proponuje coś takiego :

 

Favors 9.6 RPG 1 blk

Baynes 6.5 RPG 0 blk

 

 

No nie a Favors , Diaw ?

 

 

Po prostu doceniłem Twoje zaangażowanie ;)

 

 

no to zostawiasz mu wolną pozycję czy nie? ;p statystyki widziałem - rzut mu nie wchodził za bardzo, ale spacing Bulls, a spacing Jazz z max 1 graczem nie rzucającym za 3 to różnica.

 

Baynes w PO grał dość dawno i wtedy dopiero nabierał doświadczenia. Poza tym w Spurs gra się trochę inaczej ;) myślę, że statsy z RS odzwierciedlają lepiej - może aż tak dobrze nie będzie, ale wydaje mi się, że to i tak poziom Favorsa.

 

Diaw to poważny grajek? Jeśli uważasz, że tak, a Baynes, Booker i Mirotić - nie, to chyba coś nie tak ;p Favors faktycznie dobry zadaniowiec i można go nazwać poważny gracz ;)

 

Baynes ma łapy homara i w ataku jest dość drewniany, ale robi zajebiście dobrze dwie rzeczy:

 

- stawia twarde zasłony

- świetnie komunikuje w obronie i zarządza rotacjami, do tego jest zdyscyplinowanym obrońcą i nie odpierdala głupot

 

do tego był w playoffs dwa razy ze spurs więc jest doświadczony w boju

 

poza tym to twarde bydle i świr, nie sądzę, żeby dał DeAndre jakoś mocno poszaleć

 

 

Dokładnie, CP3 raz dostanie taką zasłonę, to przez 5 minut będzie dochodził do siebie ;) no i w obronie to naprawdę solidna opcja, która da poziom Favorsa jeśli nie więcej ;p DJ sobie nie poszaleje przy nim ;)

 

 

DeAndre Jordan per 36 gdy broniła go para Favors/Gobert

 

14.7 PPG 13.8 RPG

 

to jak go będzie broniła para Mirotic/Baynes to ile on będzie miał ? podejrzewam ponad 20 PPG i 20 RPG

 

 

Mirotić - 6 min go będzie bronił, a poza tym na te 6 minut mogę wrzucić Exuma, aby ciągle faulował DJ-a (powiedzmy na ostatnie minuty kwarty taki składzik, gdy limit fauli blisko) ;p i go zdejmiesz i problemu nie będzie, a w ataku rozciągnę Twoją obronę i będzie sporo miejsca ;)

 

Poza tym oprócz Baynesa i Miroticia, mam Bookera, który w Nets grał solidnie i jest ciekawą opcją - poprzepycha się trochę, zbierze, przeprowadzi akcję od kosza do kosza ;) 20/20 to wątpię - 15/15 bym podejrzewał, co dużo się nie różni od tego, co było w real NBA - i tak sądzę, że jak JJ, Hayward i Hill zagrają tak, jak zagrali, to bym wygrał tę serię.

 

Naprawdę nie widzę, jak mógłbym dostać 4-1 ;p 4-2 mogę jeszcze zrozumieć - jeden mecz urwiesz w Utah i u siebie wygrasz wszystko (choć to też wątpliwe, bo w real NBA u siebie miałeś: 1-3, ja: 1-2 ;p), bardziej 4-3 ;) ale ok - ja widzę 4-2 dla mnie, ale jasne, że każdy ma swoją opinię i widzi większe plusy albo minusy u któreś ekipy.

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do północy głosowania? Na razie tak średnio to wygląda z ilością. Dziwne jest to, że january nie dał głosowania... jakoś go ostatnio chyba na forum nie ma... a mam ważne pytanie odnośnie głosowań, weźmy np. serię LAC-UTA: załóżmy, że 16 osób da 4-3 UTA, a 14 - 4-2 dla LAC, to kto wtedy wygrywa? Bo niby Utah wygrało więcej serii, ale patrząc na mecze, to LAC... jak to liczyć?

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wtedy wygrywa ten co dostał 16 głosów imo

 

jedynie przy remisie 15 do 15 zliczamy małe punkty

 

nie wiem tylko jak ustalić ostateczny wynik serii, chyba bierzemy średnią liczbę zwycięstw przypisanę dla zespołu przegrywającego i zaokrąglamy z dokładnością do 0,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.