Skocz do zawartości

Zostań GM'em drużyny NBA!


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Hayward to był gwóźdź do trumny. Bardziej Nas smuci twoje odejście w tak niejasnych okolicznościach.

 

A tam gwóźdź do trumny. Napisał posta z 5 punktami, które niby mu się nie podobają. Wykazane mu zostało, że w każdym punkcie napisał jakieś bezedury, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - vide Karpik niemający nic wspólnego z CBA, LBS znawca salary. To co się ostaje? :grin:

 

Jeśli zostaniesz zaakceptowany to dostaniesz wsio.

 

 

Zanosiłem sie z tym od dawna, ale raz nie byłem pewny, a dwa, że gwoździem w moim wypadku jest kierunek w którym gra idzie/ma iść. Nie chcę nikogo urazić, więc nie będę wchodził w szczegóły

jak ktoś jest w stanie poczuć sie urażony przez osobę z Internetu, której nie zna, bo wyraziła swoją opinię, to ciężko w życiu musi mieć. Ponawiam. Nie pitol, dorośli jesteśmy. Daj znać, co jest nie tak, bo to ważne w kontekście dalszego rozwoju gry. Przynajmniej powinno być ;]

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tam gwóźdź do trumny. Napisał posta z 5 punktami, które niby mu się nie podobają. Wykazane mu zostało, że w każdym punkcie napisał jakieś bezedury, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - vide Karpik niemający nic wspólnego z CBA, LBS znawca salary. To co się ostaje? :grin:

 

Miałem już nie pisać, ale kłamiesz, więc napiszę.

Co niby zostało wykazane?

Nie pisałem, że Karpik i LBS to znawcy od CBA i salary, bo tego nie wiem i mnie to nie intetesuje. Napisałem tylko, że jeśli january będzie potrzebował kogoś do pomocy przy wyznaczaniu dalszych kierunków tej gry to dla mnie Oni są lepszym wyborem, bo sprawiają wrażenie rozsądnych i znających realia NBA (nie mówię o stronie czysto technicznej). Waszą trojkę pochwaliłem przecież za niektóre pomysły i to, że pomagacie innym w kwestii przepisów.

Możecie też sobie dyskutować o tych Waszych pomysłach, ale proszę Was - nie próbujcie niczego forsować i nie podejmujcie żadnych decyzji.

O Haywardzie już pisałem, jeśli ktoś uważa że wybrałby Jazz to jego sprawa, ale też nikt tego nie uzasadnił. Twierdzenia, że Jazz ma lepszy roster albo że w Bostonie było dużo zmian a w Jazz spokój - no, proszę Was. A i jeszcze największy problem - dopasowanie DMC i Nurkica (choć nawet jakbym obu wywalił to i tak bym miał skład lepszy od Jazz). A i to były bodaj dwa głosy - jeden od gm co to 10 lat będzie tankował i drugi od gma który ma top5 gracza ligi, nie wejdzie do PO a swój pick oddaje za jeden z najgorszych kontraktów w lidze. Tłumaczyłem Wam też, że dla Haya inne rzeczy miały decydujące znaczenie, co później sam potwierdził.

Natomiast Waszą decyzję zrozumiałem po sprawdzeniu kto jak głosował. Szczegółów brak

Więc co mi zostało wyjaśnione? Jakie bzdury pisałem.

 

Zgadzam się natomiast z tym, że to nie były główne powody rezygnacji.

Nie widzę powodu o nich pisać na forum, zresztą pewnie i tak większość to nie interesuje. Domyślam się że niektóre mogą być podobne do TuPalnika.

 

I dzięki że w końcu zaczęliście kogoś szukać na moje miejsce. Zaczynałem się martwić☺

 

Pozdrawiam i bawcie się dobrze.

 

Jesteś niereformowalny.

 

Również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.