Skocz do zawartości

Zostań GM'em drużyny NBA!


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

smiało pisać na PW ..konto na TT z tym samym nickiem co tu :smile:

 

Niestety, ale zgłosiła się osoba zarejestrowana na forum od wielu lat. Zabawa nam sie zblokowała przez to, że ktoś próbował grać na 3 teamy. Stąd nasza ostrożność, którą pewnie rozumiesz. Aktualnie jest komplet, ale jeśli podoba Ci się ten format, to możemy Cię dodać do listy rezerwowej, gdyby ktoś był zmuszony zrezygnować. Oczywiście nie jestem w stanie powiedzieć Ci kiedy i czy w ogóle taka sytuacja nastąpi.

 

Możesz tu zaglądać co jakiś czas, ale lepiej będzie zostawić jakiś e-mail bądź TT, to sobie gdzieś zapiszemy i w razie co damy znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, przystępując do zabawy, rezerwujecie sobie miejsce w ciągle rozwijającym się projekcie, który nie pochłania wcale wiele czasu, a przynosi masę frajdy. Wystarczy poczytać tematy Draft - komentarze czy Free Agency - komentarze, czy komentarze wymian. 

 

Odpadło z zabawy kilka osób, które pewnie się zgłosiły, bo nie chciały przegapić okazji bycia częścią tego, ale mimo wszystko z jakiś powodów nie były one aktywne. Zostały zastąpione przez nowych ludzi, angażujących się w grę. A teraz do sedna:

 

być może jest to ostatnia szansa, lub jedna z ostatnich, żeby objąć jakąś drużynę i bawić się z nami, a nie później tylko biernie przeglądać rostery i przeprowadzane wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karuzela, co niedziela...

 

dobry moment, by na nią wskoczyć, bo trwa FA i można zbudować zespół pod swoją wizję.

 

Wolny jest Boston Celtics i Chicago Bulls. Ci pierwsi mają Fultza, Ci drudzy Balla.

 

Potrzeba sprawnego GMa, który postawi dwie zasłużone marki na nogi. Obie są w na prawdę godnej pozazdrszczenia sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaakceptujecie kolegę Hardawaya to poinformujcie mnie. Na razie wstrzymuję sie z wysyłaniem ofert na fa.

 

Regis zrezygnował bo przegrał Haywarda?

 

 

Nie udzielam się zbyt dużo ale NBA interesuję od 20 lat i czytam was od samego początku.

 

Ewentualnie gdybym mógł dostać Bulls , mam prośbę o wklejenie aktualnego rostera    :smile:

Edytowane przez Timi Hardaway
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udzielam się zbyt dużo ale NBA interesuję od 20 lat i czytam was od samego początku.

Ewentualnie gdybym mógł dostać Bulls , mam prośbę o wklejenie aktualnego rostera :smile:

Jeśli zostaniesz zaakceptowany to dostaniesz wsio.

 

Chyba Hayward to był gwóźdź do trumny. Bardziej Nas smuci twoje odejście w tak niejasnych okolicznościach.

Zanosiłem sie z tym od dawna, ale raz nie byłem pewny, a dwa, że gwoździem w moim wypadku jest kierunek w którym gra idzie/ma iść. Nie chcę nikogo urazić, więc nie będę wchodził w szczegóły

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.