Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

LUDZIE!

 

Jak to mówił Jules "Bitch Be Cool" i jak był tłumaczony późniejszy dialog (przez Beksińskiego jak mniemam) bądźmy jak trzej Bolkowie: "A jacy są Bolkowie?" 

 

"LUŹNI" 

 

"Correctomundo! I tacy będziemy. Na luzie."

 

Każdy z kibiców chętnie by się podpalił i już pisał peany na cześć Knicks. Apeluję jednak: poczekajmy do stycznia. Jak wówczas będzie "luźno" to odprawimy bal murzynów. A jak nie, to nie każcie mi cytować tych Waszych fanaberii i robić Wam siary. 

 

Na zgodę bebzun Randy'ego walący w pysk randomową kobietę 

 

giphy.gif

 

Kto nie kocha "Chłopaków z Baraków" ten za Lakers! HOP! HOP! HOP! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku

 

Zauważyłem w Twoim ostatnim podcaście "Zrozpaczonym Masochiście" lekką zmianę tonu odnośnie knicks, w porównaniu z tym co pisałeś na początku sezonu o nich na forum. Szanuję. 

 

Po tym co wydarzyło się w ostatnim sezonie, jestem ostatnim na tym forum, który będzie krytykował ludzi za to, że mogą zmienić zdanie w trakcie rozgrywek, odnośnie kierunku drużyny w jakim idzie, ale nie widzę również nic złego w tym, że ktoś będzie "jarał" się jak kościoły w Norwegi, knicksami na bierząco. 

Ja pomyliłem się odnośnie JJeja i mocno go krytykowałem po pre i pierwszych 3 porażkach, co pokazuje tylko jak zajebiście zaskakujące może być NBA i w zasadzie wszystko to co tutaj piszemy, jutro może zostać obrócone o 180 stopni, przez tą ligę. 

 

Mimo wszystko, życzę Ci żebyś następnego Zrozpaczonego zaczynał od słów :

"Nie zapomnijmy po co tu jesteśmy, po playoffs" 

 

A Knicksom awansu, bo jeśli nie wejdą do PO teraz, kiedy główny kandydat do korony na wschodzie, jest do ojebania za 6 dni, po raz drugi w sezonie, to kiedy. 

 

Atmosfera w drużynie jest według mnie o niebo lepsza, od tego co było w zeszłym sezonie. 

 

Nawet jeśli w grudniu/styczniu, sezon sprowadzi Knicks na ziemie, to warto było iść pod prąd, z obroną tej drużyny, a takie obrazki jak teraz, widziałem ostatnio w 2013 w MSG. 

 

 

Peace, Yo , Elo , 5 ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem od dawna, że Knicks i tankowanie to mi nie pasuje w zestawie i to bardzo szanuję. Tylko też prawda taka, że poświęcić jeden sezon i kolejny rozpocząć z KP, FN i Donciciem, a bez Doncicia to jednak mega różnica. Może nawet różnica finałów w ciągu najbliższych paru lat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest pewność dostania Doncicia? szczególnie patrząc na taką konkurencję jak Kings czy Dallas lub Bulls i Atlanta

macie już Prozingisa i to wystarczy , teraz ma swój zespół ,wystarczy że do 30 winów dojedzie , jakieś wzmocnienie to będzie 40 winów , jakieś rol playersi i 50 winów, jeśli uda się mieć obok łotysza z dwóch allstarów ,super rolersów i trener z prawdziwego zdarzenie to może czołówka

doncić nie jest pewniakiem ani jako wybór w drafcie ani jako przyszło prospect

obwodowych Europejczyków bardzo mało się przebiło w NBA i lepiej inwestować w Prozingisa i niż w Doncicia

 

kiedy znaczący zespół ostatnio był w NBA z dwoma białymi filarami? Boston?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks raz oficjalnie tankowali w 2014/2015 , wygrali 17 spotkań i .... wypadli poza bottom 3.

Los raz na dekadę uśmiechnął się do tej organizacji i wybrali z 4rką Porzingisa, który okazał się przec***em. 

 

 

Ile elementów musiało by wypalić na raz , żeby wybrali akurat Doncica, bo wygranie 17-20 spotkań jeszcze tego nie gwarantuje, znając szczęście tej organizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest pewność dostania Doncicia? szczególnie patrząc na taką konkurencję jak Kings czy Dallas lub Bulls i Atlanta

macie już Prozingisa i to wystarczy , teraz ma swój zespół ,wystarczy że do 30 winów dojedzie , jakieś wzmocnienie to będzie 40 winów , jakieś rol playersi i 50 winów, jeśli uda się mieć obok łotysza z dwóch allstarów ,super rolersów i trener z prawdziwego zdarzenie to może czołówka

doncić nie jest pewniakiem ani jako wybór w drafcie ani jako przyszło prospect

obwodowych Europejczyków bardzo mało się przebiło w NBA i lepiej inwestować w Prozingisa i niż w Doncicia

 

kiedy znaczący zespół ostatnio był w NBA z dwoma białymi filarami? Boston?

 

Zgadzam się, że nie ma pewności dostanie akurat Doncica, dlatego napisałem "przysłowiowego". 

 

Aby udał się taki scenariusz o jakim piszesz, musi być kasa na podpisanie tych ludzi. Kasy nie ma i dlatego upatruję ratunku w drafcie. Z tak Grającym KP może być trudno znaleźć się w botom 5 ligi, ale - jak pisałem wcześniej - rok temu też byli na 3 miejscu w konferencji i wiemy jak to się skończyło. 

 

Zaraz wróci Noah z zawieszenia, co spowoduje zmianę nie tylko rotacji, ale również zmiany kadrowe bo ktoś z obecnego składu musi polecieć bo jest pełen roster. Jack gra bardzo dobrze i ma niegwarantowany kontrakt. Oddać kogoś za pick? Kogo? Oddać dwóch za jednego? Kogo i za kogo? Zwolnić kogoś? Kogo? Ja wiem kogo bym zwolnił, ale to tylko ja :]

 

Phil Jackosn ujebał Knicks tym kontraktem brzydala. KOQ za rok odejdzie bo za to co gra zapłacą mu więcej niż wynosi jego PO, a Knicks raczej mając Noaha/Kantera/Hernangomeza nie sypną mu sianem. Oddać Lee? Nie jest jakimś wymiataczem, ale robi dużo dobrego i jego odejście może obniżyć jakość gry. Oddać Hernangomeza? Łotysz się obrazi że mu kumpla odpalili. Kantera i jego 18 mln za rok nikt nie weźmie tak jak Noaha bez picku. Kuzminskasa/Beasleya/McDermotta/Bakera czy Lance Thomasa ktoś weźmie? tego ostatniego pewnie tak, ale patrz co napisałem o Lee.

 

Przecież nie oddadzą Francuskiego Franka za Bledsoe :]  

 

Ale ok. Dostaną się do PO i co dalej? Szybki out i popadnięcie w przeciętność z wysokimi kontraktami Noahów i Hardawayów dżuniorów zapychającymi salary.

 

Czekamy i obserwujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks raz oficjalnie tankowali w 2014/2015 , wygrali 17 spotkań i .... wypadli poza bottom 3.

Los raz na dekadę uśmiechnął się do tej organizacji i wybrali z 4rką Porzingisa, który okazał się przec***em. 

 

  Jaki los? chyba chciałeś napisać, opluwany w NY leśny dziadek, wbrew wszystkim, podarował wam prze***a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ok. Dostaną się do PO i co dalej? Szybki out i popadnięcie w przeciętność z wysokimi kontraktami Noahów i Hardawayów dżuniorów zapychającymi salary.

 od 17 lat NYK był 5 razy w playoff i raz przeszli pierwszą rundę.. ja wiem, że ambicja to nie wada :)

Porzingis z Francuzem mają ogromny potencjał i skupiłbym się na nich. jak się zatrzymają i nie będzie szans na PO to można się zastanowić a tak to niech się uczą charakteru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że nie ma pewności dostanie akurat Doncica, dlatego napisałem "przysłowiowego". 

 

Aby udał się taki scenariusz o jakim piszesz, musi być kasa na podpisanie tych ludzi. Kasy nie ma i dlatego upatruję ratunku w drafcie. Z tak Grającym KP może być trudno znaleźć się w botom 5 ligi, ale - jak pisałem wcześniej - rok temu też byli na 3 miejscu w konferencji i wiemy jak to się skończyło. 

 

Zaraz wróci Noah z zawieszenia, co spowoduje zmianę nie tylko rotacji, ale również zmiany kadrowe bo ktoś z obecnego składu musi polecieć bo jest pełen roster. Jack gra bardzo dobrze i ma niegwarantowany kontrakt. Oddać kogoś za pick? Kogo? Oddać dwóch za jednego? Kogo i za kogo? Zwolnić kogoś? Kogo? Ja wiem kogo bym zwolnił, ale to tylko ja :]

 

Phil Jackosn ujebał Knicks tym kontraktem brzydala. KOQ za rok odejdzie bo za to co gra zapłacą mu więcej niż wynosi jego PO, a Knicks raczej mając Noaha/Kantera/Hernangomeza nie sypną mu sianem. Oddać Lee? Nie jest jakimś wymiataczem, ale robi dużo dobrego i jego odejście może obniżyć jakość gry. Oddać Hernangomeza? Łotysz się obrazi że mu kumpla odpalili. Kantera i jego 18 mln za rok nikt nie weźmie tak jak Noaha bez picku. Kuzminskasa/Beasleya/McDermotta/Bakera czy Lance Thomasa ktoś weźmie? tego ostatniego pewnie tak, ale patrz co napisałem o Lee.

 

Przecież nie oddadzą Francuskiego Franka za Bledsoe :]  

 

Ale ok. Dostaną się do PO i co dalej? Szybki out i popadnięcie w przeciętność z wysokimi kontraktami Noahów i Hardawayów dżuniorów zapychającymi salary.

 

Czekamy i obserwujemy...

Najlepszym rozwiązaniem było by wykupienie Noaha i stretch.,W tej chwili taki ułomny center jest nam zupełnie niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem u Knicks wszystko powinno być podporządkowane pod lato 2020 (Davis/Kawhi) i 2021 (Giannis/Lillard) kiedy akurat pospadają kontrakty Noahom i Hardawayom. Do tego czasu żadnych nerwowych ruchów i głupich wymian. Niech KP i Frank zdobywają doświadczenie w PO + liczenie na dobre wybory w drafcie z dalszymi numerami.

 

Jeśli KP faktycznie okaże się tym na kogo się zapowiada to z przyciągnięciem wielkich nazwisk do NY nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 od 17 lat NYK był 5 razy w playoff i raz przeszli pierwszą rundę.. ja wiem, że ambicja to nie wada :smile:

Porzingis z Francuzem mają ogromny potencjał i skupiłbym się na nich. jak się zatrzymają i nie będzie szans na PO to można się zastanowić a tak to niech się uczą charakteru

 

Piękna by to była historia dla Nowojorskich pismaków: Młoda gwiazda ze starego kontynentu po oddaniu Carmelo Anthony'ego wprowadza zespół do PO :] 

 

Jednak ja bym wolał jeszcze ten sezon poszorować po dnie, żeby wybrać kolejną, młodą część układanki ze względu na sytuację z slary. Ale to nie jest koncert życzeń i Perry z Millsem widząc jak gra Porzingis nie wynajdą mu nagle "illness" na pół sezonu (pfu pfu pfu) żeby wspiąć się wyżej w tabelce draftowej.

 

 

Najlepszym rozwiązaniem było by wykupienie Noaha i stretch.,W tej chwili taki ułomny center jest nam zupełnie niepotrzebny.

 

Dolan wyłoży takie siano? Horny był zadowolony z tego jak JN wyglądał na obozie i pewnie będzie chciał go sprawdzić. 

 

Podrzucić mu jakąś "Białą Damę" do szafki i po kłopocie :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna by to była historia dla Nowojorskich pismaków: Młoda gwiazda ze starego kontynentu po oddaniu Carmelo Anthony'ego wprowadza zespół do PO :] 

 

 

A ja głupi myślę, że piękna by to była historia dla fanów Knicks na tym forum i nie tylko. 

Knicks próbują opchnąć Kuza pod miejsce dla JO - Bagley. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolan wyłoży takie siano? Horny był zadowolony z tego jak JN wyglądał na obozie i pewnie będzie chciał go sprawdzić. 

 

Podrzucić mu jakąś "Białą Damę" do szafki i po kłopocie :]

Noah to żywa skamielina z czasów Phila,zemsta Jacksona.Dla uzdrowienia team spirit Dolan nie powinien skąpic grosza.Horny mówił ,że jest zadowolony,ale on jest tak poprawnym gościem,że nawet jakby był na N wkurwiony to by powiedział ,że jest zadowolony.Z tym "evidence planting" to jest dobry pomysł,szkoda że nie ma już Melo,który zna ludzi w Baltimore,a gliniarze z Baltimore są w te klocki najlepsi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.