Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sam powiedział, że zostanie w NYK na długi czas i kibice nie mają się przejmować.

 

 

Ale sam KP w odpowiedzi powiedział, że będzie Knicksem na długo :smile:

 

Że też ludzie dalej się na to nabierają... Takie słowa mają w zasadzie zero wartości. Na tak zadane pytania nie może odpowiedzieć inaczej, nawet jak tak sądzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Nici z tankowania i Doncicia? Z jednej strony troche szkoda, ale moze walka o PO przekona Porzingisa do pozostania w NY. W 2021 kiedy KP bedzie wchodzil w swoj peak FA beda Giannis i Davis (on moze juz w 2020 jesli nie wezmie player option) i wtedy bedzie mozna myslec o pierscieniach. Oby Knicks tego nie spieprzyli.

Edytowane przez camby23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawałem "proste" za bronienie Franka od samego wyboru draftu, za Yuniora i sugestie o tym, żeby dać mu trochę czasu, sierpy na ryj, jak pisałem, że Knicks będą wyglądali lepiej bez Melo w ataku i obronie i to że Kristaps bez niego rozwinie skrzydła - poszły haki na wątrobę, moje posty o prognozie potencjalnego playoffs dla Knicks w tym roku - knockdown... 

Na koniec zasłużony bokser RappaR spakował mnie do trumny z napisem "brak jakości w postach" :) 

 

Na szczęście Knicks sami bronią moich tez jak na razie i ciekaw jestem ilu z Was już nosi te "różowe okulary" po tych 9 meczach. 

 

#WinForPlayoffs 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wcześnie na powrót triumfalny. Pierwsze ~10 spotkań to generalnie bardzo dużo anomalii w całej lidze i za wcześnie na wyciąganie twardych wniosków.

 

Twarde wnioski ? Niektórzy tutaj wysuwali je po preseason. 

 

Te 10 spotkań, to kropla w morzu, ale jak na razie wszystko co pisałem się broni samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę, że Kristaps tak napierdala i potwierdza wszystko, co spekulowano, ale no... co z Luką?

Jak to co? Pociągną do stycznia, pokażą że talent i perspektywy są a potem tank. Na koniec do akcji wkroczy NBA i w trosce o tak duzy rynek Knicks dostaną 1

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.