Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że Ntilikina pachnie bustem w stylu Exuma na kilometr. Powodzenia :playful:

 

Rozumiem mniej więcej o co Ci chodzi, ale zapach busta niekoniecznie musi się równać temu, że ktoś się nim okaże. Dwa lata temu dałbym sobie rękę uciąć, że Porzingis będzie bustem, bo też tak pachniał.W dniu draftu wyglądałem, jak ten dzieciak w okularach w koszulce Knicksów, kiedy usłyszałem kogo wybrali. A w tej chwili nie miałbym ręki, gdybym był przekonany co do swojego nosa :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem mniej więcej o co Ci chodzi, ale zapach busta niekoniecznie musi się równać temu, że ktoś się nim okaże. Dwa lata temu dałbym sobie rękę uciąć, że Porzingis będzie bustem, bo też tak pachniał.W dniu draftu wyglądałem, jak ten dzieciak w okularach w koszulce Knicksów, kiedy usłyszałem kogo wybrali. A w tej chwili nie miałbym ręki, gdybym był przekonany co do swojego nosa :nevreness:

Racja, każdy z nas nie raz pewnie świetnie typował, kto w jaką stronę pójdzie, ale i każdy ma na koncie pomyłki. W każdym bądź razie bardziej bym się skłaniał do otworzenia szufladki z napisem pomyłka przy młodym Francuzie. Oglądałem jego występy. Jest strasznie surowy. Walker i Slaughter zjadają go w Strasbourgu na miękko. Brakuje mu pewności. Ma bardzo dobry atletyzm, ale koszykarsko jest póki co słaby i surowy. Gdyby trafił do Bucks, to myślę, że tam mogliby go nieźle rozwinąć, bo potrafią to robić (Giannis, Maker), ale w Nowym Jorku .... hmmm to nie jest środowisko dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Foxa raczej nie mamy szans,dlatego trzeba się powoli oswoić ,że albo Monk albo Francuz Frank.,Wydaje się że Monk byłby lepszy ,przynajmniej na podstawie tego co pokazał w MM ,ale Jackson preferuje wysokich obrońców dodatkowo Ntiliki ma długie łapy.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Jax to jakiś koń trojański wysłany przez Lakers? Podobno Jeannie już tęskni, więc może to ich rozstanie to tylko taka zasłona dymna.

Bardziej fatalnie być nie może.

https://twitter.com/WojVerticalNBA/status/877180741230243840


Sources: Phil Jackson met with Lauri Markkanen in New York on Monday, a player whom he's considering at No. 8 should Knicks move Porzingis.

 

 

jprdl

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że to plota

 

myslę że NIKT, ALE NAPRAWDĘ NITK NIE JEST TAK GŁUPI nawet Vivek czy inne wynalazki by ruszyć Porziego za kogokolwiek z tego draftu,

może za Fultza bo jest spory szum w okół niego ale to wszystko

 

stawiam że weźmiemy Francuza, tzn chciałbym, i pasowałby do trójkątów więc Jaxowi też może się podobać,

no chyba że jakimś cudem DSJ będzie wolny......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo.

 

Wytrejdowanie KP za cokolwiek z Bostonu byłoby największym dotychczasowym odpałem Phila. Nie wiem czy KP faktycznie będzie superstarem czy nie, ale wśród zawodników u-23 nad nim stoją tylko Giannis, Embiid, Jokic i Towns(yo, gdzie ci amerykanie?). Takich graczy się nie oddaję i nie denerwuję się ich rozmawiając z innymi klubami o potencjalnej wymianie. Boston może zaoferować pakiet z 3 pickiem, Brownem, pickiem Nets i czymś jeszcze - wciąż nie warto. KP to pewniak, picki nie.

Edytowane przez LukeMorrison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.