Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem, że Eric jest kontuzjogenny ale w tej cenie (15mln/rok) bądźmy szczerzy - lepszych opcji nie ma. Ja się obawiam, że po roku tanku i perspektywie kolejnego, Łotysz może mieć dosyć...

Podejrzewam że Porzi nie będzie musiał długo szukać nowego pracodawcy.A miasto ,to i tak gdzie nie pójdzie to będzie większe i fajniejsze od łotewskiej miejscowości gdzie się wychował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana Franka z Bledsoe teraz ? To nawet przez moje "okulary" by nie przeszło. Chłopak nie zagrał jeszcze dwóch kwart w NBA (może być szklany, a może mieć też pecha) i oddać go tak bez sprawdzenia chociaż w 40 meczach, za Erica w pomocy w walce o 8 seed.

Nie teraz, można w lutym przemyśleć (patrząc jaki mamy bilans) i przede wszystkim zobaczyć co gra Frank i nie z pickiem, tylko za zawodników jak już. 

 

Mayor nie pisz o oddawaniu picku nawet z Noah w pakiecie, bo mi się twarz Dolana na Twoim avatarze pokazuje :grin:

 

I mam imieniny za 20 minut i nie chce se psuć :tongue:


Podejrzewam że Porzi nie będzie musiał długo szukać nowego pracodawcy.A miasto ,to i tak gdzie nie pójdzie to będzie większe i fajniejsze od łotewskiej miejscowości gdzie się wychował.

 

Przecież Porzi będzie RFA w 2019 i Knicks będą mogli wyrównać każdego maxa za niego, do tego sami będą mogli mu dać największy piniondz. Chyba, że pójdzie i zastrajkuje jak KI, to wtedy będzie inna melodia. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mayor nie pisz o oddawaniu picku nawet z Noah w pakiecie, bo mi się twarz Dolana na Twoim avatarze pokazuje :grin:

 

I mam imieniny za 20 minut i nie chce se psuć :tongue:

 

 

Do dolana to z twarzy jestem zupełnie niepodobny.,Przeważnie ludzie jak mnie widzą to jest komentarz:"O K*rwa ZZ TOP" . Na imieninach u wuefisty to dawno nie piłem,mimo wszystko życzę wszystkiego najlepszego ,żeby Knicks jutro zatrzęśli TD Gardenem , a kibice w zielonych wdziankach wychodzili ze spuszczonymi łbami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A McDermotta i Kantera nie można oddać w wymianie 1 za 1? Bez zawodników/picków/gotówki/zgrzewek wody? 

 

Coś takiego mi mignęło wczoraj na TT, bo podnieceni fani Knicks z USA spamowali o oddanie Kantera za EB.

 

Pytam, bo nie mogę teraz znaleźć :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... To w nowym CBA nie można oddawać grajków dalej przed upływem jakiegoś czasu? 

Zawodnika pozyskanego w trade można wymienić albo natychmiast,albo po 60 dniach od  trade.Oficjalnie wymiana Carmelo miała miejsce 25 września,czyli jeszcze miesiąc Kanter i Mac nie mogą być ruszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi jak zdążyłeś nabić 632 posty piszą same smutki. Więc jesteśmy kwita.

 

Kyle O'Quinn ma za rok opcję gracza na 4 miliony. To proste, że jej nie wykorzysta i pójdzie szukać większej kasy. A co jeżeli ograniczanie Hernengomeza jest efektem podbijania wartości Zbója i próbą sprzedania go z lepszym zyskiem żeby nie odszedł za rok za darmo? 

 

Takie luźne myśli po białym winie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi jak zdążyłeś nabić 632 posty piszą same smutki. Więc jesteśmy kwita.

 

Kyle O'Quinn ma za rok opcję gracza na 4 miliony. To proste, że jej nie wykorzysta i pójdzie szukać większej kasy. A co jeżeli ograniczanie Hernengomeza jest efektem podbijania wartości Zbója i próbą sprzedania go z lepszym zyskiem żeby nie odszedł za rok za darmo? 

 

Takie luźne myśli po białym winie...

Jak najbardziej logiczne podejście. Obstawiam też, że Lee będzie częstym tematem rozmów w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnika pozyskanego w trade można wymienić albo natychmiast,albo po 60 dniach od  trade.Oficjalnie wymiana Carmelo miała miejsce 25 września,czyli jeszcze miesiąc Kanter i Mac nie mogą być ruszeni

To nie do końca prawda, bo tak jak Przemek pisał, Kanter i McDermott mogą w tym czasie pójść w wymianie 1:1. I nie jest to reguła dotycząca wszystkich drużyn, a tylko tych, które są ponad SC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca prawda, bo tak jak Przemek pisał, Kanter i McDermott mogą w tym czasie pójść w wymianie 1:1. I nie jest to reguła dotycząca wszystkich drużyn, a tylko tych, które są ponad SC.

To dotyczy Trade Exception,rzeczywiście z TE mogą skorzystać tylko drużyny ,które są ponad salary cap. Mnie chodziło o to ,że zawodnik pozyskany przez trade może być dalej wymieniony albo natychmiast,albo po dwóch miesiącach od wymiany.,Quote:                         In addition, teams cannot trade players under the following circumstances:

  • For two months after receiving the player in trade, if the trade aggregates the player's salary with the salaries of other players. However, the team is free to trade the player immediately, either by himself or without aggregating his salary with other salaries
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.