Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhhhh od jakiegoś czasu marzy mi się Jordan Bell z dalszym pickiem, bo gość idealnie pasuje jako partner pod koszem do KP.

Swego czasu, gdy jeszcze T.Thompson nie był tak sexi(przed zeszłorocznymi finałami) na privie w dyskusji z paroma tutejszymi użytkownikami hardo broniłem tezy, że byłby idealnym fitem do Porzingisa i zdecydowanie lepszym od RoLO.

To samo widzę +/- w Bellu. Niestety po fajnych work-outach skoczył już pewnie gdzieś na koniec 1 rundy, także jakiś deal z Blazers widziałbym z wielką chęcią. Problem w tym, że nie ma raczej opcji, która jednocześnie zadowoliłaby obie strony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhh od jakiegoś czasu marzy mi się Jordan Bell z dalszym pickiem, bo gość idealnie pasuje jako partner pod koszem do KP.

 

Swego czasu, gdy jeszcze T.Thompson nie był tak sexi(przed zeszłorocznymi finałami) na privie w dyskusji z paroma tutejszymi użytkownikami hardo broniłem tezy, że byłby idealnym fitem do Porzingisa i zdecydowanie lepszym od RoLO.

 

To samo widzę +/- w Bellu. Niestety po fajnych work-outach skoczył już pewnie gdzieś na koniec 1 rundy, także jakiś deal z Blazers widziałbym z wielką chęcią. Problem w tym, że nie ma raczej opcji, która jednocześnie zadowoliłaby obie strony.

 

 

 

Jordan Bell idealnie pasuje prawie wszędzie - to może być imo największy steal tego draftu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crabbe zarabia chyba 18 i praktycznie nie jest do przechandlowania, no chyba ze z takimi Knicks jeśli myślą o głębokiej przebudowie. A Lee i o'q w sumie dają chyba 16, a ich kontrakty już jak najbardziej są trejdowalne. Gdyby tak zyskać za nich. Dwa z trzech pickow to ja bym na to poszedł. Melo by zrozumiał że z tymi Knicks i tak już nic nie ugra, Knicks w końcu zaczęłabym coś budować od zera i z czasem bylibyśmy dumni że jesteśmy ich kibicami już trzecia dekadę..... Ja wychodzę z założenia że lepiej jest zrobić coś od zera dużym kosztem niż remontować grata co chwilę a on i tak cię zawiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.