Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Ósme rozstawienie przed loterią a lament jakby z pierwszego rozstawienia Knicks spadli poza pierwszą trójkę. A szanse prawie zerowe. Śmieszne. Najlepsza historia draft lottery obok ustawienia drugiego numeru Lakers.

 

Anzejs Pasecniks - tego powinni brać NYK. Marketingowa dycha.
Edytowane przez Golden Glory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dobrego z obozu Knicks? Na weekend jak znalazł! 

 

 

 

The Knicks are interested in hiring Pablo Prigioni as assistant coach, bringing joy back to MSG

 

http://www.postingandtoasting.com/2017/5/19/15662840/the-knicks-are-interested-in-hiring-pablo-prigioni-as-assistant-coach-bringing-joy-back-to-msg

 

Tym samym wznawiam akcję 

 

Cwwv9gNXAAAD1lo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euforię związaną z prawdopodobnym przyjściem "Pierożka" do ekipy trenerskiej zabiła dziś informacja od odstrzeleniu Josha Longstaffa ze składu asystentów. Nie tylko był poważany wśród młodych, ale był ulubionym członkiem sztabu trenerskiego Łotysza. Phil wyjął kutasa na stół i uderzył nim kilka razy pokazując kto tu rządzi wysyłając sygnał: "nie fikaj dziecinko".   

 

Stary odbył też rozmowę ze starszym bratem Kristapsa, by oczyścić atmosferę, ale według plotek nic to nie dało, a że nie ma żadnej oficjalnej informacji pozostaje tylko czekać. 

 

Dziś albo jutro nagram podcast o Niks, bo już mam dosyć tego zaparcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euforię związaną z prawdopodobnym przyjściem "Pierożka" do ekipy trenerskiej zabiła dziś informacja od odstrzeleniu Josha Longstaffa ze składu asystentów. Nie tylko był poważany wśród młodych, ale był ulubionym członkiem sztabu trenerskiego Łotysza.

Stary nie ruszy Rambisa,.Rambo podobnie jak i Sasha to jego buddies z LA.,Przy całej niekompetencji jednego nie można Jacksonowi odmówić,jest lojalny wobec swojego "Posse".,Pomimo ,że zawodnicy NYK rzygają na widok Rambisa to Phil go nie zwolni ,gdyż Kurt mógłby dostać najwyżej posadę nauczyciela.,Podobnie z Vujacicem -stary wolał za darmo wypuścić Brandona Jenningsa,żeby tylko było miejsce dla wypalonego i bezwartościowego Vujacica .,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę dziwne wrażenie, że rozpoczniemy sezon bez Kristaps`a.

 

Stary przeanalizuje karty i stwierdzi - PRZEBUDOWA OD NOWA ! i wszyscy dostepni za picki ..... !

 

 

 

i tak.... Kristaps za top 3 (moze i by to nie było głupie)

 

Lee za pierwszą runde i spadajacy komtrakt....

 

Do Melona dodajemy skrzynke jabłek itd itd......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy karuzelę plotek: P.J Tucker oraz Dante Cunningham na celowniku Nix. 

 

O ile tego pierwszego jeszcze bym zniósł (gdyby Melo opuścił MSG), tak ten drugi to nie wiem po co? Przedłużyć Holidaya w to miejsce.

 

Na deser perełka: pojawiła się plotka o chęci wznowienia rozmów dotyczących transferu Rubio do NYK.

 

"Moje słabe serce" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie pójdzie lub nie pójdzie za Rubio to i tak NYKfani będą wylewać żale taka natura. Jaxon od długiego czasu o niego zabiega i teraz ma narzędzia żeby osiągnąć swój cel. Te narzędzia to w sumie główie pick lub Kristaps P. Ciekawy jestem co byłoby mu lżej wypchać za Rubio. Albo Melo i pick a wziąć Rubio i Pekovicia z kimś młodym np. Tyus Jones.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie pójdzie lub nie pójdzie za Rubio to i tak NYKfani będą wylewać żale taka natura. Jaxon od długiego czasu o niego zabiega i teraz ma narzędzia żeby osiągnąć swój cel. Te narzędzia to w sumie główie pick lub Kristaps P. Ciekawy jestem co byłoby mu lżej wypchać za Rubio. Albo Melo i pick a wziąć Rubio i Pekovicia z kimś młodym np. Tyus Jones.

Karmel nie pójdzie do Soty. :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio w Knicks się pojawi. Kwestia ceny jaką poniesie Knicks w tej wymianie. Mam nadzieje, że wartośc Rickiego nie będzie oszałamiająca. Sota ma przepych na PG, brakuje im jakiegoś broniącego SG. Może Ricky za Lee i gra gitara :smile:

 

To nie jest koncert życzeń. UWOLNIĆ BARABASZA!

 

W TD Rubio miał iść za Rose'a. Do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że sprawa (podobno) rypła się o Bjelice. To jest plotka i nie napalałbym się na to.

 

Jak chcecie wymiany w stylu LAFa to proszę: TT będzie szukać weteranów i ja mogę wymienić Noah na Pekovica zwłaszcza, że Nikola ma być zwolniony z powodów zdrowotnych :smile:

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

..... całkiem ciekawy ten pomysł na trade z Portland... np. Crabe + pick/picki za Lee/o'q. Zakładając że nie szybko ktoś będzie chciał z nami grać (afera z Melo wokół jaxa) to zbieranie młodzieży i niewygodnych kontraktów (i tak trzeba osiągnąć minimum salary) brzmi rozsądnie..... oby tym razem ktoś pomyślał nad budowaniem potęgi Knicks, a nie budowanie domku z kart na jeden z dupy sezon.....

Osobiście poswiecilbym też lotysza (może być naprawdę świetnym graczem w dobrze działającej maszynie), a budowe Knicks zaczolbym od zera... Od zera do bohatera !!!!! Jak mawiał vanilla ;)

Edytowane przez LukaszKopys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze...

 

- Nie Crabbe'a tylko Mo Harklessa

- Po cholerę na miejscu Portland wymieniać gościa + pick za kogoś takiego jak Lee, który zarabia więcej od niego + ewentualnie dodawać KOQ co...

- ... prowadzi nas do teamu: PTB oddadzą picki tylko z wysokimi kontraktami, by zejść z salary i oddać jednego gracza (wspomnianego Kraba) z pickiem za trzech innych za taką samą kasę, no to jest normalnie interes życia. 

- Może przenieść to Seattle? Mniej problemu? 

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.