Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli w głowie kp jest tylko jak z ny załatwić sobie bilet do la to takie płytkie to jest.

 

Z drugiej strony to młody chłopak i może jeszcze mieć dużo trocin w głowie i po prostu mam ogólnie zbyt wysokie wymagania dla obecnych dwudziatolatkow.

 

A ze się w siedzi robi różne głupie wpisy to taki znak czasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A representative for Kristaps Porzingis says KP was sleeping when the Clippers tweet was published & that his account was apparently hacked

 

hacking investigation on

 

via begley

Nie sądzę żeby był tak głupi żeby pisać LA CLIPPERS hy hy hy ;)

 

Wysłane z Xiaomi Mi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w godzinach nocnych to nawet bardziej prawdopodobne.

 

Wczoraj była sobota.

 

Impreza.

Łyk.

Wpis.

Sen.

Telefon od agenta wtf?

Oświadczenie.

Łotwa to jednak wsch%%d więc może i racja ;)

 

Wysłane z Xiaomi Mi5

 

Edytowane przez denixior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas jestem zdania, że najbardziej zajebisty scenariusz to Melo do Memphis, a Parsons i jakiś 2nd pick + Baldwin do NY. Grizzlies pozostają dzięki temu pieprzonymi Grizzlies i mają kolejnego ISO grubasa obok Z-Bo, Knicks zaś mogą sobie zrobić flyer na Parsonsie bo i tak przez kolejne 3 lata będą ssali a kontrakt Noah jest nietrade'owalny. Do it Melo :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas jestem zdania, że najbardziej zajebisty scenariusz to Melo do Memphis, a Parsons i jakiś 2nd pick + Baldwin do NY. Grizzlies pozostają dzięki temu pieprzonymi Grizzlies i mają kolejnego ISO grubasa obok Z-Bo, Knicks zaś mogą sobie zrobić flyer na Parsonsie bo i tak przez kolejne 3 lata będą ssali a kontrakt Noah jest nietrade'owalny. Do it Melo :) !

Niestety ale NIE. ;)

 

Wysłane z Xiaomi Mi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, Sean Marks jest zbyt ogarnięty

 

w ogóle qrwa te deale dla Noah,Mozgova, Mahinmiego i Biyombo to jest dla mnie największe WTF jeśli chodzo o ostatnie miesiące w NBA. Wszyscy wiedzą, że żeby wygrać trzeba lecieć small ball, switch defense i pół centra na mecz, a ci debile im dają 1/5 salary, ciekawe ile  w tym roku dostaną Nene, Plumlee i Baynes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

btw kto i za ile w tej chwili weźmie kontrakt Joakima.  ?

Miami za Bosha.,Tylko nie wiem czy Pat by chciał ubić z Philem interes.,Po tym co Jackson wypisywał na Twitterze,to nie wiem czy Riley chciałby z nim ubić muchę w kiblu.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami za Bosha.,Tylko nie wiem czy Pat by chciał ubić z Philem interes.,Po tym co Jackson wypisywał na Twitterze,to nie wiem czy Riley chciałby z nim ubić muchę w kiblu.,

 

a nie jest czasem tak, że Bosh spada z listy płac jako career ending injury czy coś? Riley ma już zresztą od c***a cap space a Noah trzeba posłodzić moim zdaniem top5 pickiem albo dwoma top10 inaczej go nikt nie weźmie. Na moje to Knicks muszą się z tym kontraktem kulać 3 lata, nawet bym tego nie stretchował bo nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, Sean Marks jest zbyt ogarnięty

 

w ogóle qrwa te deale dla Noah,Mozgova, Mahinmiego i Biyombo to jest dla mnie największe WTF jeśli chodzo o ostatnie miesiące w NBA. Wszyscy wiedzą, że żeby wygrać trzeba lecieć small ball, switch defense i pół centra na mecz, a ci debile im dają 1/5 salary, ciekawe ile  w tym roku dostaną Nene, Plumlee i Baynes...

 

Mahinmi to miała być alternatywa dla coraz starszego Gortata. A się okazało, że więcej daje Jason Smith niż on.. A Biyombo to po prostu idioci nabrali się na bardzo dobre PO, które były możliwe w wyniku fatalnej gry duetu liderów oraz kontuzji Jonasa. Ale jeżeli ktoś sądził, że energizer jak Faried przełoży to na całe mecze w trakcie całego sezonu to nie zna się na tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest czasem tak, że Bosh spada z listy płac jako career ending injury czy coś?

W tym sezonie nie,w przyszłym sezonie niekoniecznie.,Na razie  to tylko klubowy lekarz Heats orzekł career ending injury ,a potrzebne jest orzeczenie od lekarza wyznaczonego przez unie.,Sam Chris nie chce kończyć kariery i trudno z nim się nie zgodzić.,Zresztą jego schorzenie jest curable.,Czeski hokeista Fleishmann od kilku lat gra w NHL z takim samym problemem.,Nie znam się na medycynie ,ale temu Czechowi zrobili jakąś wszywkę w nodze,która(ta wszywka) filtruje krew ze skrzepów.,   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to zebyscie mieli lekki offseason, ale karuzela kreci sie dalej

 

http://nypost.com/2017/05/09/mike-dantoni-comes-clean-i-quit-because-of-carmelo/

 

ciekawa sprawa ze teraz tak otwarcie to mowi, ale szczerze tak jak obecnie uwazam ze to co sie zlego dzieje to w najwiekszej mierze wina Phila, tak wtedy kiedy Lina nie chcieli mialem to za złe Melo, ktory po prostu chcial ze tak powiem byc gwiazda ktora swieci najjasniej i mimo ze Linsanity mimo bylo krotkim okresem to chyba od czasow Ewinga byl najlepszym czasem dla Knicks? niby to miasto zawsze szuka wielkich gwiazd, chce je sprowadzic, ale fani kochali Lina i fajnie ta koszykowka wtedy nawet wychodzila

 

ja osobiscie pamietam bardzo pozytywnie zarowno Linsanity i wlasnie potem niestety te spiecia troche z Melo

i pozytywnie bardzo pamietam poczatek Amare jak z Feltonem w 1 polowie sezonu grali kosmos, pamietam ze w grudniu Amare mial streak 30+ albo nawet 30/10 gier jakis tam calkiem spoko i lubilem to ogladac bardzo

 

takze raz epizod jak jeszcze Melo nie bylo, a potem epizod kiedy to nie Melo ich prowadzil do wygranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.