Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Super, że wrzuciłeś w kolorze  :playful:

 

Jak nigdy nie słuchałem tych słodkich słówek - to podobnie jak wybory partyjne..... każdy gada a konstytucja i tak mówi Jasno - to co obiecałej, nie musisz realizowac i nikt Cie za to nie rozliczy przez całą kadencję, a w nowej powiesz, ze zrozumiałeś i jak tylk dacie mu szane to to poprawi, BA dam Wam 2 x tyle !!!!

 

 

Teraz wysłuchałem dzielnie całego wuwiadu i ....... Nasz nowy trener mi sie podoba !

 

- podoba mi się, ze głośno przyznaje, że tak - miał konflikt z Gasolem,

 

- że w wolnej chwili jak go wylali miał czas aby to przemysleć, 

 

- ze widzi z jakimi graczami prawdopodobnie przyjdzie mu sie zmierzyć i z ta rotacja chce isc w szybkość i zadziorność w ataku - przecież każdy z Nas to wie i w końcu ktos To odkrył !!! (byc trenerem to nic trudnego, wystarczy czytac fora koszykarskie, tam sa wszystkie coachingowe rady !!!!!  :playful:

 

- podoba mi się, że juz na dzień dobry pokazuje, że Mr. Mudiay !!!!! Ty pierwszy bierzesz sie do roboty !!!

 

- może te wszystkie obietnice sa bez pokrycia, ale na tą chwile mi sie podoba !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fizdale even compared Thomas to All-Star Draymond Green.

"He's a Swiss Army knife-type of player that can guard multiple positions and you can run offense through him," the coach said on WFAN. "I think he can push the ball off the break a lot like Draymond Green plays. Obviously the thing I'm going to demand from Lance is to play defense like Draymond. And be a guy that's pushing to be a First Team All-Defender."

To taka metafora, że mamy tankować? 

 

Już go lubię. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.